Andi0317

Andi0317 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2017.04.19
Utoljára itt2022.11.05

Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
4 napos ráckevei ott tartózkodásunk alatt ebédeltünk egyszer az étteremben. Egyetleg dolgot bántam meg: hogy nem ettünk ott többször. Véleményem szerint nagyon igényes a hely, barátságos designnal. Alig hogy leültünk, már ott is termett egy pincér, akit külön kiemelnék (sajnos nem tudom a nevét). Nagyon barátságos, közvetlen volt.
Felhasználó fényképei:
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Cadran Pizzéria Pub Ráckeve -
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk Húsvétkor a szállodában. Igazi kikapcsolódás volt. Gyönyörű helyen, rögtön a Duna partján fekszik, nem volt olyan alkalom, hogy ne láttunk volna kacsákat úszkálni. A recepción dolgozók mindig mosolygósak és végtelenül segítőkészek voltak. Minden kérésünkre és kérdésünkre rögtön válaszoltak, reagáltak.
Felhasználó fényképei:
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve -