Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2024. január 1.a párjával járt itt
Karácsonykor töltöttünk itt négy remek napot, először töltöttük nem otthon az ünnepeket, és nem bántuk meg. A személyzet rendkívül kedves, informatív volt végig, számtalan program - szauna szeánszok naponta többször, jóga , operettszínész estje - színesítette a pihenést.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - FürdőszobaDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Vendéglátás
Átlagos 2022. augusztus 25.a párjával járt itt
Kezdem a pozitívumokkal:
Felnőttbarát szálloda, tehát nyugodtan tudsz relaxálni a wellness részlegben és a szobában anélkül, hogy gyerekek zavarnának meg. A plusz szolgáltatásként igénybe vett mauri masszázs csodálatos volt, azt érdemes kipróbálni. Az ételek és kiszolgálás teljesen rendben volt, széles a kínálat, az ételek nem kiemelkedőek, de finomak.
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Nagyon jó volt minden amikor el utaztunk kicsit kikapcsolódni. Tisztaság es személyzet lenyűgöző.
2021. október 20.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el a hotelben, sajnos rossz időjárás miatt a környéket nem volt lehetőségünk igazán felfedezni. A parkolás jól megoldott a hotel előtt, sok hely van és ingyenes. Az étterem szép és elegáns, az ételeket folyamatosan töltötték reggelinél és vacsinál is, nem várták meg míg elfogy.
2021. október 20.a párjával járt itt
A személyzet kedves. Tágas, Dunára néző erkélyes szobát kaptunk, kényelmes ággyal. A wellness részlegen medence, jacuzzis medence, szauna, gőzfürdő kényezteti a vendégeket. Jó időben a kinti medencében lehet hűsölni. Gyógyteák fogyasztására is van lehetőség. Szállodai program keretében kóstolók is vannak.
Kiváló 2021. október 19.a párjával járt itt
3 szuper napot tölthettünk el itt a párommal, egy szép panorámás erkélyes szobában. A dizájn és felszereltség nagyon tetszett, a kis gardrób szoba nagyon ötletes és praktikus! A fürdőszobában (zuhanyzós) nem annyira tetszett a zuhanyzó, nehéz volt kitapasztalni a megfelelő vízhőt és -nyomást, illetve a fények a fürdőben nagyon előnytelenek, a tükör megvilágítása miatt a sminkelés a hölgyeknek elég nehézkes lehet mert alig látni valamit.
Kiváló 2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Mindenkinek ajanlom, aki a varos zajatol tavol szeretne kikapcsolodni. Csendes, nyugodt es gyonyoru kornyezet varja az idelatogatokat. Az etelek is szemet gyonyorkodtetoek.
Kiváló 2021. szeptember 10.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon színvonalas hely, az ételek kivlóak, a szobk tisztk.
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Amit ígér, azt megadja! Csodálatos környezet, nyugalom. A személyzet kedves, udvarias, mindent megtesznek a vendég kényelméért. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2021. szeptember 7.barátokkal járt itt
Már harmadszok voltunk a szállodába és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves,a szobák kényelmesek,a wellnes részleg nagyon szuper. Az ételek kiválóak és kérésre speciális étkezést biztosítanak. A környék gyönyörű,rengeteg látnivaló van. A kilátás a Dunára felejthetetlen élmény,a naplemente nagyon szép az erkélyről.