Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

1. helyezett a 7 ráckevei szállás közül
20. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül
Így is ismerheted: Kék Duna Wellness Hotel

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

A GYEREKMENTES KIKAPCSOLÓDÁS SZAKÉRTŐJE
Minden felnőttnek jár néhány nap gyerekmentes kikapcsolódás.

KETTESBEN RÁCKEVÉN IFJAKNAK
A nálunk töltött id? alatt mindent megteszünk, hogy új közös élményeket szerezve gazdagíthassák kapcsolatukat. A foglalástól a kijelentkezésig számos apró gesztussal segítjük, hogy – gyerekek nélkül – egymásra hangolódhassanak. A szobában egymásra hangoló zenei válogatást talál. Különleges alkalmakra, ha kéri, rózsaszirmokkal borítjuk el ágyát. Wellness birodalmunkban páros nyugágyakkal, páros szaunaprogramokkal, különleges masszázsokkal szolgáljuk kényelmét. Az esti órákban hangulatos gyertyafénynél veheti igénybe ezeket a szolgáltatásokat, éjszakára pedig akár kibérelheti magunknak a teljes wellness részleget.
Éttermünkben saját asztalt foglalhat. Szakácsaink figyelembe veszik ételérzékenységüket vagy diétájukat, akár személyre szabott ételeket is készítenek.

ÖRÖKIFJAKNAK
A pároknak kínált valamennyi szolgáltatás mellett 60+ kényelmi szolgáltatást nyújtunk örökifjú vendégeinknek. Érkezéskor a ráckevei HÉV végállomástól ingyenes transzfert biztosítunk a hotelhez.

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve képei

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Régóta terveztük már férjemmel, hogy elmegyünk ebbe a hotelbe. Sajnos elég csalódottak voltunk. Első este az étteremben a vacsora ideje alatt a pincér oda sem jött az asztalunkhoz. Reggelinél az asztalok, terítők koszosak voltak. Második este jobban sikerült, akkor korábban mentünk vacsorázni és még különleges asztalt is kaptunk a főpincértől (teljesen magától, semmit sem jeleztünk nekik az előző esti csalódottságunkból).

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Szeptember 10-től 13-ig voltunk a férjemmel a szállodába! A személyzet nagyon kedves,a szoba kényelmes,csendes,igazi pihenőhely szép kilátással. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó! Az idő szerencsére nagyon jó volt,így tudtunk a gyönyörű kertben napozni! A recepciósok, a pincérek,de még a takarító személyzet is végtelenül udvarias,segítőkész volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Júliús30-Augusztu 2ig voltunk a szállodába feleségemmel. Már tavaly is pihentünk itt pár napot. Szép szálloda kedves személyzet. Talán az étkezés kíván némi kivetni valót. Első este a vacsora kezdette után fél órával értünk le az étterembe. Leveses edények üresek. Szóltunk legyenek szívesek hozni. A pincér hölgy az egyik edényt feltöltötte ,de akkor már 6-8 ember ácsorgott ott a levesre várva.

lacika TOP szállásértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Jó helyen lévő hotel, tiszta ,jól felszerelt. A superior szobák kényelmesek jól felszereltek. A személyzet rendkívül jól képzettek udvariasak. A wellness hangulatos ,külsős vendégek együtt is jól használható . A reggelik szinte változatlanok a vacsorák -a séf látható igyekezete ellenére nem túl jó, izézetlenek,egy tanulmány út jót tenne neki.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A hely Szép kényelmes. A wellnes nagyon jó. Szemelyzet kedves figyelmes. Az rtelek finomak. Jók a hazon beluli programok.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Két éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. A személyzet igen kedves volt és barátságos(leszámítva az érkezésünkkor a férfi recepcióst aki nem volt barátságtalan ugyan, de jól esett volna egy mosoly,nem pedig a kimértsége). Külön megköszönöm,hogy távozásunkkor otthagytam a telefontöltőmet melyet postán elküld nekem a hotel.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Utazás előtt elolvastam pár véleményt, ezek alapján nem voltak túl nagy elvárásaim. Ehhez képest igazán nagyszerű napokat töltöttünk a szép fekvésű szállodában, sokat gyönyörködtünk a panorámában Dunára néző szobánk ablakából. A személyzet kedves, udvarias, a szobák szépek és elég tágasak.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Nagy örömmel olvassuk, hogy pozitív csalódást okoztunk önnek! Máskor is nagy szeretettel várjuk vissza önöket szállodánkba, ha néhány újabb kellemes napot töltenének nálunk! Üdvözlettel:

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A vélemények és a fényképek alapján többre számítottunk. Csalódás. A megközelítés jó bár kitáblázva nincs a szálló. Simán elmentünk mellette. A szoba felszereltsége és mérete átlagos, tisztasága már nem. Wellness nagyon jó lenne ha a víz hőfoka nem a hideg és vad forró között ingázna. Az ételek finomak mindig találtunk extrát.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket véleménye leírásával! Sajnáljuk, hogy szállodánk csalódást okozott önöknek! Bízom benne, hogy azért összességében kellemesen telt a nálunk töltött idő! Üdvözlettel:

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Szülinapot ünnepeltünk,remek választás volt.A személyzet nagyon kedves volt,az ételek rendkívül finomak voltak sok választékkal.Az erkélyes szobából gyönyörű volt a kilátás a Dunára.A szoba tiszta és barátságos volt.A wellness nagyon jó és szép.Az idén is visszatérünk,már ki is fizettük.Mindenkinek jó szívvel ajánlom,nem fognak csalódni.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Köszönjük a maximális értékelést, és a kedves szavakat! Nagy örömmel tölt el bennünket ilyen vélemény olvasása! Máskor is nagy szeretettel várjuk vissza önoket! Üdvözlettel:

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Nem szoktam értékeléseket írni bármely utazásomról,vagy üdülésemről,de most még is megteszem. Ami leginkább kifogásolható volt erősen az a csinos hölgy masszőr ugyan de szaktudás nélküli masszázs átadása részemre. Magát gyógymasszőrnek mondó hölgy masszőr ismétlődő maximum 4-5 fogást ismert.
Válasz az értékelésre - 2019. január 10.
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk észrevételeit! Reméljük visszatér majd még hozzánk! Üdvözlettel:

Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 26.906,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.994 - 20.179,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.783 - 28.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Érvényes: 2020.11.15-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308 - 7.972,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszótérrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.11.15-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 13.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Veresegyház
Zichy Park Hotel Bikács
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

RáckeveX