Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

1. helyezett a 8 ráckevei szállás közül
27. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül
Így is ismerheted: Kék Duna Wellness Hotel

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

A GYEREKMENTES KIKAPCSOLÓDÁS SZAKÉRTŐJE
Minden felnőttnek jár néhány nap gyerekmentes kikapcsolódás.

KETTESBEN RÁCKEVÉN IFJAKNAK
A nálunk töltött id? alatt mindent megteszünk, hogy új közös élményeket szerezve gazdagíthassák kapcsolatukat. A foglalástól a kijelentkezésig számos apró gesztussal segítjük, hogy – gyerekek nélkül – egymásra hangolódhassanak. A szobában egymásra hangoló zenei válogatást talál. Különleges alkalmakra, ha kéri, rózsaszirmokkal borítjuk el ágyát. Wellness birodalmunkban páros nyugágyakkal, páros szaunaprogramokkal, különleges masszázsokkal szolgáljuk kényelmét. Az esti órákban hangulatos gyertyafénynél veheti igénybe ezeket a szolgáltatásokat, éjszakára pedig akár kibérelheti magunknak a teljes wellness részleget.
Éttermünkben saját asztalt foglalhat. Szakácsaink figyelembe veszik ételérzékenységüket vagy diétájukat, akár személyre szabott ételeket is készítenek.

ÖRÖKIFJAKNAK
A pároknak kínált valamennyi szolgáltatás mellett 60+ kényelmi szolgáltatást nyújtunk örökifjú vendégeinknek. Érkezéskor a ráckevei HÉV végállomástól ingyenes transzfert biztosítunk a hotelhez.

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve képei

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
Sajnos több negatív tapasztalatunk volt. A fürdőszoba elrendezését nagyon át kéne gondolni. A férjem a maga 60 kilójával sem igazán fért be a zuhanyzóba, a zuhanyrózsát nem lehet felakasztani, nincs egy kis polc vagy perem, amire a dolgokat le lehetne tenni. Ez nagyon zavaró. A szobában rettenetesen meleg volt (kb.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régen szerettem volna megnézni a hotelt, de nagyot csalódtam. Komoly bajok vannak a tisztasággal, a konyhája minősíthetetlen. Az ételek ízetlenek, nincsenek rendesen megfőzve, és már az étterem nyitásának pillanatában hidegek. A személyzet nincs képben a pl. az italokkal, különösen a borokkal. Nem szedik le a pincérek a reggelinél a használt tányérokat, evőeszközöket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Régóta terveztük már férjemmel, hogy elmegyünk ebbe a hotelbe. Sajnos elég csalódottak voltunk. Első este az étteremben a vacsora ideje alatt a pincér oda sem jött az asztalunkhoz. Reggelinél az asztalok, terítők koszosak voltak. Második este jobban sikerült, akkor korábban mentünk vacsorázni és még különleges asztalt is kaptunk a főpincértől (teljesen magától, semmit sem jeleztünk nekik az előző esti csalódottságunkból).

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Szeptember 10-től 13-ig voltunk a férjemmel a szállodába! A személyzet nagyon kedves,a szoba kényelmes,csendes,igazi pihenőhely szép kilátással. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó! Az idő szerencsére nagyon jó volt,így tudtunk a gyönyörű kertben napozni! A recepciósok, a pincérek,de még a takarító személyzet is végtelenül udvarias,segítőkész volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Júliús30-Augusztu 2ig voltunk a szállodába feleségemmel. Már tavaly is pihentünk itt pár napot. Szép szálloda kedves személyzet. Talán az étkezés kíván némi kivetni valót. Első este a vacsora kezdette után fél órával értünk le az étterembe. Leveses edények üresek. Szóltunk legyenek szívesek hozni. A pincér hölgy az egyik edényt feltöltötte ,de akkor már 6-8 ember ácsorgott ott a levesre várva.

lacika TOP szállásértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Jó helyen lévő hotel, tiszta ,jól felszerelt. A superior szobák kényelmesek jól felszereltek. A személyzet rendkívül jól képzettek udvariasak. A wellness hangulatos ,külsős vendégek együtt is jól használható . A reggelik szinte változatlanok a vacsorák -a séf látható igyekezete ellenére nem túl jó, izézetlenek,egy tanulmány út jót tenne neki.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A hely Szép kényelmes. A wellnes nagyon jó. Szemelyzet kedves figyelmes. Az rtelek finomak. Jók a hazon beluli programok.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Két éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. A személyzet igen kedves volt és barátságos(leszámítva az érkezésünkkor a férfi recepcióst aki nem volt barátságtalan ugyan, de jól esett volna egy mosoly,nem pedig a kimértsége). Külön megköszönöm,hogy távozásunkkor otthagytam a telefontöltőmet melyet postán elküld nekem a hotel.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Utazás előtt elolvastam pár véleményt, ezek alapján nem voltak túl nagy elvárásaim. Ehhez képest igazán nagyszerű napokat töltöttünk a szép fekvésű szállodában, sokat gyönyörködtünk a panorámában Dunára néző szobánk ablakából. A személyzet kedves, udvarias, a szobák szépek és elég tágasak.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Nagy örömmel olvassuk, hogy pozitív csalódást okoztunk önnek! Máskor is nagy szeretettel várjuk vissza önöket szállodánkba, ha néhány újabb kellemes napot töltenének nálunk! Üdvözlettel:
Duna Relax & Event Hotel, front office manager

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A vélemények és a fényképek alapján többre számítottunk. Csalódás. A megközelítés jó bár kitáblázva nincs a szálló. Simán elmentünk mellette. A szoba felszereltsége és mérete átlagos, tisztasága már nem. Wellness nagyon jó lenne ha a víz hőfoka nem a hideg és vad forró között ingázna. Az ételek finomak mindig találtunk extrát.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket véleménye leírásával! Sajnáljuk, hogy szállodánk csalódást okozott önöknek! Bízom benne, hogy azért összességében kellemesen telt a nálunk töltött idő! Üdvözlettel:
Duna Relax & Event Hotel, front office manager

Faházas Villapark
Érvényes: 2021.04.05-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.880 - 13.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2021.01.01.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 19.200,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.12.23.

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

RáckeveX