Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

2. helyezett a 8 ráckevei szállás közül
29. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül
Így is ismerheted: Kék Duna Wellness Hotel

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

A GYEREKMENTES KIKAPCSOLÓDÁS SZAKÉRTŐJE
Minden felnőttnek jár néhány nap gyerekmentes kikapcsolódás.

KETTESBEN RÁCKEVÉN IFJAKNAK
A nálunk töltött id? alatt mindent megteszünk, hogy új közös élményeket szerezve gazdagíthassák kapcsolatukat. A foglalástól a kijelentkezésig számos apró gesztussal segítjük, hogy – gyerekek nélkül – egymásra hangolódhassanak. A szobában egymásra hangoló zenei válogatást talál. Különleges alkalmakra, ha kéri, rózsaszirmokkal borítjuk el ágyát. Wellness birodalmunkban páros nyugágyakkal, páros szaunaprogramokkal, különleges masszázsokkal szolgáljuk kényelmét. Az esti órákban hangulatos gyertyafénynél veheti igénybe ezeket a szolgáltatásokat, éjszakára pedig akár kibérelheti magunknak a teljes wellness részleget.
Éttermünkben saját asztalt foglalhat. Szakácsaink figyelembe veszik ételérzékenységüket vagy diétájukat, akár személyre szabott ételeket is készítenek.

ÖRÖKIFJAKNAK
A pároknak kínált valamennyi szolgáltatás mellett 60+ kényelmi szolgáltatást nyújtunk örökifjú vendégeinknek. Érkezéskor a ráckevei HÉV végállomástól ingyenes transzfert biztosítunk a hotelhez.

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve képei

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Már többször voltunk a hotelben , de mindig nagy örömmel térünk vissza. Tökéletes az elhelyezkedése a Duna parton közel az Árpád híd amin keresztül percek alatt a hangulatos belvárosba jutunk . A szálloda elegáns közösségi terekkel és szobákkal rendelkezik . A személyzet észrevétlenül kíséri végig a pihenésünket .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos több negatív tapasztalatunk volt. A fürdőszoba elrendezését nagyon át kéne gondolni. A férjem a maga 60 kilójával sem igazán fért be a zuhanyzóba, a zuhanyrózsát nem lehet felakasztani, nincs egy kis polc vagy perem, amire a dolgokat le lehetne tenni. Ez nagyon zavaró. A szobában rettenetesen meleg volt (kb.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régen szerettem volna megnézni a hotelt, de nagyot csalódtam. Komoly bajok vannak a tisztasággal, a konyhája minősíthetetlen. Az ételek ízetlenek, nincsenek rendesen megfőzve, és már az étterem nyitásának pillanatában hidegek. A személyzet nincs képben a pl. az italokkal, különösen a borokkal. Nem szedik le a pincérek a reggelinél a használt tányérokat, evőeszközöket.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 6.
Régóta terveztük már férjemmel, hogy elmegyünk ebbe a hotelbe. Sajnos elég csalódottak voltunk. Első este az étteremben a vacsora ideje alatt a pincér oda sem jött az asztalunkhoz. Reggelinél az asztalok, terítők koszosak voltak. Második este jobban sikerült, akkor korábban mentünk vacsorázni és még különleges asztalt is kaptunk a főpincértől (teljesen magától, semmit sem jeleztünk nekik az előző esti csalódottságunkból).

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Szeptember 10-től 13-ig voltunk a férjemmel a szállodába! A személyzet nagyon kedves,a szoba kényelmes,csendes,igazi pihenőhely szép kilátással. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó! Az idő szerencsére nagyon jó volt,így tudtunk a gyönyörű kertben napozni! A recepciósok, a pincérek,de még a takarító személyzet is végtelenül udvarias,segítőkész volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Júliús30-Augusztu 2ig voltunk a szállodába feleségemmel. Már tavaly is pihentünk itt pár napot. Szép szálloda kedves személyzet. Talán az étkezés kíván némi kivetni valót. Első este a vacsora kezdette után fél órával értünk le az étterembe. Leveses edények üresek. Szóltunk legyenek szívesek hozni. A pincér hölgy az egyik edényt feltöltötte ,de akkor már 6-8 ember ácsorgott ott a levesre várva.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
Jó helyen lévő hotel, tiszta ,jól felszerelt. A superior szobák kényelmesek jól felszereltek. A személyzet rendkívül jól képzettek udvariasak. A wellness hangulatos ,külsős vendégek együtt is jól használható . A reggelik szinte változatlanok a vacsorák -a séf látható igyekezete ellenére nem túl jó, izézetlenek,egy tanulmány út jót tenne neki.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
A hely Szép kényelmes. A wellnes nagyon jó. Szemelyzet kedves figyelmes. Az rtelek finomak. Jók a hazon beluli programok.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Két éjszakát töltöttünk el párommal a hotelben. A személyzet igen kedves volt és barátságos(leszámítva az érkezésünkkor a férfi recepcióst aki nem volt barátságtalan ugyan, de jól esett volna egy mosoly,nem pedig a kimértsége). Külön megköszönöm,hogy távozásunkkor otthagytam a telefontöltőmet melyet postán elküld nekem a hotel.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Utazás előtt elolvastam pár véleményt, ezek alapján nem voltak túl nagy elvárásaim. Ehhez képest igazán nagyszerű napokat töltöttünk a szép fekvésű szállodában, sokat gyönyörködtünk a panorámában Dunára néző szobánk ablakából. A személyzet kedves, udvarias, a szobák szépek és elég tágasak.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat! Nagy örömmel olvassuk, hogy pozitív csalódást okoztunk önnek! Máskor is nagy szeretettel várjuk vissza önöket szállodánkba, ha néhány újabb kellemes napot töltenének nálunk! Üdvözlettel:
Duna Relax & Event Hotel, front office manager

Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.141 - 27.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.09-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2022.06.23-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.918 - 51.948,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.17-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2021.12.31-ig
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 23.170,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.029 - 28.478,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.702 - 56.801,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2022.06.30-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Patak Park Hotel Visegrád
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4

RáckeveX