Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
69 fotó

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

31 vendég értékelése alapján

Royal Club Hotel Visegrád
37.152 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 29.családjával járt itt
K... [moderálva - a szerk.] sokára hozták a kaját szabad helyek ellenére elküldik a vendégeket!a halászlé szinte ehetetlen!
1Ételek / Italok
1Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Délben érkeztünk előzetes asztalfoglalás nélkül . Teltház ellenére pár perces várakozás után kaptunk szabad asztal ahonnan a Dunára láttunk . Pizzát ettünk ami igazi olasz módra volt elkészítve. Finom tészta alul a sajt rajta a feltét. A húsimádó pizza roskadozott a sonkától húsoktól . Mindenkinek csak ajánlani tudom . Korrekt árak , tökéletes ételek remek kiszolgálás:)
Gyenge 2020. június 1.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek a Cadrant. Bár kiváló helyen fekszik és a belső kialakításával sincs gond, a személyzet hozzáállása a vendégekhez és a konyhájuk hagy némi kívánnivalót maga után. A három decinek felszámolt rostos üdítőnk gyanúsan elfért kis pohárban, ráadásul telenyomták nem kevés jégkockával.
2Ételek / Italok
2Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 3.barátokkal járt itt
Két alkalommal tértünk be délidőben, elég sokan voltak, mégis időben megkaptuk a finom pizzát és a pohár sört. Másnap pedig halászlét választottunk, mondhatom, ez volt életem legfinomabb harcsa-halászleve. Vártunk rá egy keveset, de megérte! Friss és finom volt a csinos kis bográcsban, jó nagy adag, nem is kértünk utána semmit, pedig kenyeret sem fogyasztottunk hozzá.
Átlagos 2018. november 14.családjával járt itt
Sokáig gondolkoztam hogy megírjam -e ezt a véleményt! Törzsvendég voltam! Tényleg van különbség vendég és vendég között,nem mindegy hogy színpatikus vagy vagy sem! Egy felszólgáló miatt nem megyek oda,ha ő dolgozik kerülöm a helyet. Ez a hölgy olyan hangnemben beszélt velem amit ki kérek magamnak!
1Hangulat
2Tisztaság
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Belső
Kiváló 2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
cadran étteremben ebédeltünk. tiszta ,hangulatos, kedves kiszolgálás és gyors, igaz csak egy salátát ettünk, de az hatalmas adag volt, tele finom friss zölségekkel,tojás, öntet és rengeteg csirkemell csíkok roston sütve. isteni volt. csak ajánlani tudom. persze a hideg csapolt sör utána. desszertet már nem is tudtunk enni, sőt vacsorázni sem tudtunk. megyünk máskor is.
Kiváló 2017. október 15.gyerekekkel járt itt
Három kisgyerekkel érkeztünk. Kedvesek voltak. Még az ételünk elkészült, addig a játszószobában voltunk a gyerekekkel. A pincérnő kedvesen szólt, mikor elkészült az ebédünk. Gyorsak voltak, pedig vasárnap dél volt, sok vendéggel. Az ételek bőségesek voltak. A mosdók tiszták, illatosak.
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ráckevén kirándultunk, a központban sikerült leparkolni. A Tourinform irodában és a Hajómalomban is a Cadran Pizzériát javasolták, mint közeli és színvonalas éttermet. Valóban közel van, a híd lábánál. Az étterem előtt nem lehet parkolni. A belső rész kellemes, domináns faburkolat, a pult mögött egy aljára fordított indián kenu.
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Mosdó / FürdőszobaCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Mosdó / FürdőszobaCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallap
Még több kép (34 db) >>
Kiváló 2017. június 13.barátokkal járt itt
Kedves étterembe járó Hölgy /Úr! Rendszeres vendégek vagyunk barátaimmal,gyermekeinkkel látogatjuk az éttermet nap mint nap. Csak ajánlani tudom. Nagyon nehezen szántam rá magam hogy bemenjek. A környék elit helyenként van számon tartva. De kellemesen csalódtam. Nagyon jó a kiszolgálás,kedvesek,udvariasak.
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Belső
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
4 napos ráckevei ott tartózkodásunk alatt ebédeltünk egyszer az étteremben. Egyetleg dolgot bántam meg: hogy nem ettünk ott többször. Véleményem szerint nagyon igényes a hely, barátságos designnal. Alig hogy leültünk, már ott is termett egy pincér, akit külön kiemelnék (sajnos nem tudom a nevét). Nagyon barátságos, közvetlen volt.
Itt fényképeztem:
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - EgyébCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/ital
Még több kép (1 db) >>
31 értékelés / 4 oldalon
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen
2300 RáckeveHősök tere 1.
06 24 485 470
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-Szo