Cadran Pizzéria Pub Ráckeve
2300 Ráckeve, Hősök tere 1.

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
könnyűzene
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC
Heineken

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve képei

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 1.
Nem ajánlom senkinek a Cadrant. Bár kiváló helyen fekszik és a belső kialakításával sincs gond, a személyzet hozzáállása a vendégekhez és a konyhájuk hagy némi kívánnivalót maga után. A három decinek felszámolt rostos üdítőnk gyanúsan elfért kis pohárban, ráadásul telenyomták nem kevés jégkockával.

Rózsa TOP étteremértékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Két alkalommal tértünk be délidőben, elég sokan voltak, mégis időben megkaptuk a finom pizzát és a pohár sört. Másnap pedig halászlét választottunk, mondhatom, ez volt életem legfinomabb harcsa-halászleve. Vártunk rá egy keveset, de megérte! Friss és finom volt a csinos kis bográcsban, jó nagy adag, nem is kértünk utána semmit, pedig kenyeret sem fogyasztottunk hozzá.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Sokáig gondolkoztam hogy megírjam -e ezt a véleményt! Törzsvendég voltam! Tényleg van különbség vendég és vendég között,nem mindegy hogy színpatikus vagy vagy sem! Egy felszólgáló miatt nem megyek oda,ha ő dolgozik kerülöm a helyet. Ez a hölgy olyan hangnemben beszélt velem amit ki kérek magamnak!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
cadran étteremben ebédeltünk. tiszta ,hangulatos, kedves kiszolgálás és gyors, igaz csak egy salátát ettünk, de az hatalmas adag volt, tele finom friss zölségekkel,tojás, öntet és rengeteg csirkemell csíkok roston sütve. isteni volt. csak ajánlani tudom. persze a hideg csapolt sör utána. desszertet már nem is tudtunk enni, sőt vacsorázni sem tudtunk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három kisgyerekkel érkeztünk. Kedvesek voltak. Még az ételünk elkészült, addig a játszószobában voltunk a gyerekekkel. A pincérnő kedvesen szólt, mikor elkészült az ebédünk. Gyorsak voltak, pedig vasárnap dél volt, sok vendéggel. Az ételek bőségesek voltak. A mosdók tiszták, illatosak. Szép idő volt, így a teraszukon étkeztünk, ami egy belső udvarban található.
Cegléd
Gyöngyös

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Ráckevén kirándultunk, a központban sikerült leparkolni. A Tourinform irodában és a Hajómalomban is a Cadran Pizzériát javasolták, mint közeli és színvonalas éttermet. Valóban közel van, a híd lábánál. Az étterem előtt nem lehet parkolni. A belső rész kellemes, domináns faburkolat, a pult mögött egy aljára fordított indián kenu.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 13.
Kedves étterembe járó Hölgy /Úr! Rendszeres vendégek vagyunk barátaimmal,gyermekeinkkel látogatjuk az éttermet nap mint nap. Csak ajánlani tudom. Nagyon nehezen szántam rá magam hogy bemenjek. A környék elit helyenként van számon tartva. De kellemesen csalódtam. Nagyon jó a kiszolgálás,kedvesek,udvariasak. Általában menüzni szoktunk,mindig finomak az ételek.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
4 napos ráckevei ott tartózkodásunk alatt ebédeltünk egyszer az étteremben. Egyetleg dolgot bántam meg: hogy nem ettünk ott többször. Véleményem szerint nagyon igényes a hely, barátságos designnal. Alig hogy leültünk, már ott is termett egy pincér, akit külön kiemelnék (sajnos nem tudom a nevét). Nagyon barátságos, közvetlen volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
2017 februárban dunaparti nézelődésünk közben tértünk be az étterembe. A pincér kedves, szolgálatkész, az étel friss és jó ízű, talán ezért kellet a megszokottnál többet várni rá. De megérte. Tiszta kellemes hely. Talán egy kicsit párásabb a levegője mint kellene. Ezt tudjuk be a télnek! Más rosszat nem tudok mondani. Nem a Gundel, de a térség éttermei közül kimagaslik!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Mivel a szálláshelyen félpanziós ellátás volt, városnéző sétáink során a Cadran Pizzériába tértünk be ebédelni. Volt, amikor menüt ettünk, volt, hogy étlapról választottunk. Az étterem nagyon hangulatos, úgy láttuk, hogy a helybeliek is szívesen étkeznek ott. Az ételeket gyorsan, fogyasztásra alkalmas hőmérsékleten hozták ki.

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.930 - 20.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.01.03.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.444 - 43.804,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.07.05. - 2020.09.02.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.887 - 28.178,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 13.191 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.072 - 17.140,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.04. - 2020.12.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.04.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.09. - 2020.11.22.

Szállodák Ráckeve környékén
Royal Club Hotel Ráckeve
City Hotel Unió  Ráckeve
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Boldog napok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)