Cadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve
Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve bemutatkozása

A magyar, olasz és mexikói konyha ízeit kóstolhatja meg éttermünkben. Nyáron hangulatos kerthelyiséggel várjuk vendégeinket. A csoportokat és a diákokat kedvezményes ajánlattal várjuk.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Cadran Pizzéria Pub Ráckeve vélemények

Kiváló 2023. július 28.családjával járt itt
A felszolgáló kedves és türelmes volt, a kiszállítás gyors, a pizzák fenségesek. Jelenleg a legjobbak a környékről Lehet ezt még fokozni? Köszönjük, fogunk még rendelni.
Kiváló 2022. június 13.családjával járt itt
Meglepöen gyorsan kaptuk meg a rendelésünket,ahoz képest amire számitottunk mert teltház volt. A minöség kiváló,ehez mérten az ár érték arány abszolut rendben van. A közelben van parkoló,annak ellenére hogy a városközpontban van az Árpád hiddal szemben. Szép ,rendezett ,tiszta és a felszolgálás is profi.
Szörnyű 2021. augusztus 29.családjával járt itt
K... [moderálva - a szerk.] sokára hozták a kaját szabad helyek ellenére elküldik a vendégeket!a halászlé szinte ehetetlen!
Kiváló 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Délben érkeztünk előzetes asztalfoglalás nélkül . Teltház ellenére pár perces várakozás után kaptunk szabad asztal ahonnan a Dunára láttunk . Pizzát ettünk ami igazi olasz módra volt elkészítve. Finom tészta alul a sajt rajta a feltét. A húsimádó pizza roskadozott a sonkától húsoktól . Mindenkinek csak ajánlani tudom . Korrekt árak , tökéletes ételek remek kiszolgálás:)
Gyenge 2020. június 1.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek a Cadrant. Bár kiváló helyen fekszik és a belső kialakításával sincs gond, a személyzet hozzáállása a vendégekhez és a konyhájuk hagy némi kívánnivalót maga után. A három decinek felszámolt rostos üdítőnk gyanúsan elfért kis pohárban, ráadásul telenyomták nem kevés jégkockával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 3.barátokkal járt itt
Két alkalommal tértünk be délidőben, elég sokan voltak, mégis időben megkaptuk a finom pizzát és a pohár sört. Másnap pedig halászlét választottunk, mondhatom, ez volt életem legfinomabb harcsa-halászleve. Vártunk rá egy keveset, de megérte! Friss és finom volt a csinos kis bográcsban, jó nagy adag, nem is kértünk utána semmit, pedig kenyeret sem fogyasztottunk hozzá.
Átlagos 2018. november 14.családjával járt itt
Sokáig gondolkoztam hogy megírjam -e ezt a véleményt! Törzsvendég voltam! Tényleg van különbség vendég és vendég között,nem mindegy hogy színpatikus vagy vagy sem! Egy felszólgáló miatt nem megyek oda,ha ő dolgozik kerülöm a helyet. Ez a hölgy olyan hangnemben beszélt velem amit ki kérek magamnak!
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Belső
Kiváló 2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
cadran étteremben ebédeltünk. tiszta ,hangulatos, kedves kiszolgálás és gyors, igaz csak egy salátát ettünk, de az hatalmas adag volt, tele finom friss zölségekkel,tojás, öntet és rengeteg csirkemell csíkok roston sütve. isteni volt. csak ajánlani tudom. persze a hideg csapolt sör utána. desszertet már nem is tudtunk enni, sőt vacsorázni sem tudtunk. megyünk máskor is.
Kiváló 2017. október 15.gyerekekkel járt itt
Három kisgyerekkel érkeztünk. Kedvesek voltak. Még az ételünk elkészült, addig a játszószobában voltunk a gyerekekkel. A pincérnő kedvesen szólt, mikor elkészült az ebédünk. Gyorsak voltak, pedig vasárnap dél volt, sok vendéggel. Az ételek bőségesek voltak. A mosdók tiszták, illatosak.
2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ráckevén kirándultunk, a központban sikerült leparkolni. A Tourinform irodában és a Hajómalomban is a Cadran Pizzériát javasolták, mint közeli és színvonalas éttermet. Valóban közel van, a híd lábánál. Az étterem előtt nem lehet parkolni. A belső rész kellemes, domináns faburkolat, a pult mögött egy aljára fordított indián kenu.
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - MosdóCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - MosdóCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallapCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - BelsőCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Külső képCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étel/italCadran Pizzéria Pub Ráckeve - Étlap/itallap
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen
2300 RáckeveHősök tere 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V