Angyal

Angyal adatlapja

Rendkívül empatikus, és toleráns embernek tartom magam. Alapjáraton nem okoz gondot a kommunikáció, és a barátkozás! Legtöbbször kezdeményezője is vagyok a beszélgetésnek. (Ez betudható a munkámnak is, ami nem más, mint vendéglátó ipar) :)
Minden esetben pozitívan állok az ismeretlen városokhoz, falvakhoz, éttermekhez. Szívesen térek be számomra ismeretlen helyekre is! Mivel szakmabeli vagyok, minden szituációba bele tudom magam helyettesíteni, ami egy étteremben előfordulhat, éppen ezért csak ha minden kötél szakad, teszem szóvá a kifogásaimat, sérelmeimet.
Viszont értékelésben -pont szakmai ártalomból- szigorú leszek!
Regisztráció2014.05.15
Utoljára itt2014.05.16

Kiváló 2014. május 15.családjával járt itt
Egy három napos fürdőzésre érkeztem, és itt ebédeltem a családommal. Az ételek nagyon-nagyon finomak, össze se lehet hasonlítani a legismertebb hamburger-márkával! Hatalmas adagokat kaptunk, alig bírtunk utána megmozdulni! Gyors a kiszolgálás, ott szinte mindig pörög a pálya! Tiszta, és jó hangulatú a hely!
Kiváló 2014. május 15.családjával járt itt
Egy 3 napos fürdőzésre érkeztem Gyulára a családdal, és akkor tértünk be ide egy fagyira! Dömping volt a fagyi pult előtt, de ennek ellenére gyorsan haladt a sor, köszönhetően a gyors kiszolgálásnak! Belül hihetetlen hangulatos, elegáns, és tiszta a hely! A személyzet is nagyon kedves, mosolygós volt!
2014. május 15.családjával járt itt
Kedvelem ezt a szállodát, már csak az elhelyezkedése miatt is a legkényelmesebb! Ki sem kell jönni az épületből, ha át szeretnénk menni a Várfürdőbe! Általában csak reggelit kértünk, amivel meg voltunk elégedve! A szoba és berendezése nekünk megfelelt, csak este használtuk szinte. Lehet, hogy az átlag nagycsaládosoknak picit drága.