angyalka

angyalka adatlapja

Regisztráció2013.06.07
Utoljára itt2022.12.08

Kiváló 2013. június 7.gyerekekkel járt itt
Egy családi ünneplés alkalmával csodálatos estét töltöttünk el az étteremben. Minden tökéletesen sikerült, nagyon jól éreztük magunkat, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Nagyon finom és bőséges volt az étel, gazdag a választék, és nagyon szép a környezet. Minden családnak csak ajánlani tudom, ha jó helyen szeretnének emlékezetes családi ünnepséget tartani.
Kiváló 2013. június 7.gyerekekkel járt itt
Kétszer is volt részem az étterem kipróbálásában és mindkét alkalommal nagyon jó tapasztalataim voltak. Első alkalommal 4 személyes tálat rendeltünk a párommal otthonra, fantasztikus volt. Másodszor egy családi ünnepséget tartottunk ott 12 fővel, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Jó az ár és érték arány finom a kaja és udvarias figyelmes a kiszolgálás.
Kiváló 2017. február 6.a párjával járt itt
Véletlenül akadtam rá az interneten erre a vendéglőre. Aznap programunk volt a párommal a közelben és gondoltuk kipróbáljuk ezt a nagyon kedvezőnek tűnő lehetőséget. Utólag azt gondoljuk, hogy részünkről ez volt a legjobb választás. Semmiben sem csalódtunk, sőt mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.