Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

4,2
étterem
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest
Új Tündérkert Étterem & Kávéház BudapestÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

Hotel Kiss Tata - Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest vélemények

Kiváló 2019. július 18.barátokkal járt itt
Tökéletes helyszínt találtunk kislányom ballagásának megünnepléséhez. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt, a helyszín gyönyörű, főleg a kinti kert része az étteremnek. Az asztalunk ízlésesen, az ünnephez igazodva fel volt díszítve színes szalvétákkal, virággal.
Kiváló 2019. június 26., csoporttal járt itt
Tökéletes esküvői helyszínt sikerült találnunk az étteremben. Nagyon kellemes környék. (nem mellesleg mindenhez közel: templom, házasságkötő terem, csoda szép park) Maga az étterem és a kis kerthelyisége is csoda hangulatos. Kicsit nehezen indult az előkészítő egyeztetés, de a végeredmény tökéletes lett.
Átlagos 2018. március 10., üzleti partnerrel járt itt
A napokban harmadik alkalommal jártam az étteremben. Pár év eltelt az utolsó látogatásom óta. Most kisebb társasággal voltunk, több generáció vacsorázott együtt. A nagyteremben kaptunk asztalt, csak mi voltunk. A felszolgáló fiatalember rendkívül segítőkész és udvarias volt.
Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
A hely belülről elegáns, de nem áraszt melegséget, rideg.
Az ételekből egy pici fűszerezés hiányzik. A vöröslencse leves zseniális, azonban a mascarpones almatorta, nagyon rossz (zselatindarabokkal van teli a krém, az alma nyúlós, rágós).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Megkapó környezetben egy csendes kis liget közepén található az étterem, kellően elegendő parkolási lehetőséggel.

Nyáron a kerthelyiség különösen hangulatos tud lenni.

Az ételek-italok minősége kiváló. Nem először és remélhetőleg nem is utoljára jártunk ezen a helyen.

Ár-érték arány megfelelő, a pincérek figyelmesek. Ajánlom a helyet Mindenkinek!
2016. május 5.a párjával járt itt
A Tündérkert étterem kerthelységben, óriás gesztenyefák tövében ebédeltünk minap a párommal. Gyönyörű környezetben igazi kulináris élményben részesültünk. Néhány éve ismerjük az éttermet, a házassági évfordulónkat ünnepeltük náluk. A különleges ételékre és minőségi italokra valahogy mindig könnyű visszaemlékezni.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. február 1.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek. Mikor mi mentünk, az étterem teljesen kihalt volt, rajtunk kívül még 1 asztalnál ültek vendégek, ehhez képest a kiszolgálás borzasztó lassú volt. Legalább fél óra eltelt, mire az első fogást megkaptuk, utána szintén még minimum ugyanannyi idő kellett, hogy a főételt kihozzák - pedig 3 pincér is volt, igaz, nem tudom, mire, amikor vendég nincs, így csak ácsorogtak.
2015. december 25.a párjával járt itt
Most egymás után másodszor járok jól a listával, megint egy jó éttermet találtam, még akkor is, ha egészen Lőrincig kellett mennem érte. Mesebeli hangulat, kastély várt benünket, kicsit meg is ilyedtem, hogy túl "procc" lesz az egész, de NEM! Az étterem egy gyönyörű, klasszicista villában található, pazar a hangulata.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem igazi "kastély" hangulatot tükröz, főleg esti órákban a megvilágítással és magával az épülettel.
Az ételek finomak, a felszolgálók udvariasak. Az árak teljesen elfogadhatóak, az adagok közepes méretűek.
Aki egy kis romantikára vágyik gyertyafénnyel, semmiképp sem hagyja ki a helyet.
Kiváló 2015. június 2.családjával járt itt
A Grassalkovich birtok vadaskertjében kb. 130 évvel ezelőtt alakítottak ki egy villanegyedet, ahol a régi Tündérkert vendéglő is állt, az épület ma a Zeneiskolának ad helyet. Az Új Tündérkert egykoron Hoffherr Albert királyi tanácsos és gyártulajdonos villája volt, a klasszicista épület a századforduló idején épült.
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - MosdóÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - MosdóÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Külső kép