Új-Házi Vendéglő Budapest

2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Új-Házi Vendéglő Budapest vélemények

Átlagos 2022. február 2.egyedül járt itt
A Nyugati térnél évek óta működő svédasztalos, kifejezetten az olcsóságra, egyszerűségre törekvő étkezde. Tehát annak ellenére, hogy svédasztalként van hirdetve, ne egy valódi bőségszarura asszociáljon senki, a talán legismertebb hazai láncot (T. ) meg sem közelíti a választék és a színvonal, bár megjegyzem, én tőlük sem voltam elájulva.
Új-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - MosdóÚj-Házi Vendéglő Budapest - MosdóÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső képÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. április 14.a párjával járt itt
Megfordultam már itt párszor, ma is betértünk (szombaton). Kedves, normális kiszolgálás, tiszta mellékhelyiség, megfelelő izű, hőmérsékletű ételek, ár-érték arány kiváló. Egy óra fogyasztás 1350 Ft a belváros közepén. Levesek, főételek, savanyúság, desszertek. Az üdítők, ásványvizek 300 Ft-ba kerülnek.
Új-Házi Vendéglő Budapest - Étlap/itallapÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső képÚj-Házi Vendéglő Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 2.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen található, fix áras, svédasztalos étterem. Az étterem jellegéhez képest nagyon tiszta. Korrekt áron tartalmas, jó ételeket ehet az ember. Megfelelően nagy a választék (levesek általában 3 féle, köretek 3-4 féle minimum, húsok szintén 3-4 féle, egytálételek, savanyúságok, saláták, sütemények) az elkészített ételek finomak.
Kiváló 2018. november 18.egyedül járt itt
Nagyon korrekt ár.Tisztaság és udvariasság.Az ételek választéka kielégítő.Több fogásból lehet választani mindössze 1350 Ft-ért. Levesből 3 fajta volt.Finom és ízletes volt. Főételből is legalább 5 fajta volt. Ezenfelül még szintén több fajta saláta és desszert közül lehetett választani.
Kiváló 2017. szeptember 2.a párjával járt itt
Bőséges választék, tisztaság,nagyon kedves személyzet. Olcsón, jót ettünk, máskor is eljövünk. Ajánlani fogom ismerőseimnek.
Nagyon tetszett a kiírás, aminek lényege, ne pakold tele a tányérodat, hiszen 1 órád van étkezésre, ne pazarold az ételeket, ha sok marad a tányéron többet kell fizetni.
Aki kis gyermekkel megy, 6 éves korig az étkezés fél áron van.
2017. július 24.a párjával járt itt
A párom rendeszeresen itt ebédel,(a körúthoz közeli elfoglaltságai miatt talált rá az étteremre) és mindig elégedett. Én egyszer voltam itt, nagy melegben levegőtlennek tűnt az étterem, vagy nincs is légkondi vagy nem érezhető. Az ételek választéka, minősége jó, az árhoz képest kiváló. Tisztaság, pincérek munkája úgyszintén. Igen jó elhelyezkedése miatt is mindenkinek ajánlom
Átlagos 2017. április 2.egyedül járt itt
"All you can eat" típusú svédasztalos menüt kínáló étterem a Nyugati téren. Korábban többféle vendéglátó egység működött már itt, de egyik sem hagyott bennem maradandó emlékeket, s nem is éltek meg hosszú időt. 1100 Ft-ért korlátlanul lehet itt enni a napi kínálatból bármit és bármennyit, csak annyi a megkötés, hogy legfeljebb 1 órát lehet itt tölteni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. március 2.a párjával járt itt
Mi is véletlenül akadtunk rá a helyre, ebédidőben sétáltunk arra. Nem bántuk meg, hogy ott ebédeltünk! Egyszerű, majdnem szocreál hely, egy hosszú csőszerű étterem, rögtön a bejáratnál kétoldalt svédasztalos választék. A választék nagyszerű volt, a frissensültek és készételek között bőven lehetett csemegézni.
Kiváló 2017. február 6.a párjával járt itt
Véletlenül akadtam rá az interneten erre a vendéglőre. Aznap programunk volt a párommal a közelben és gondoltuk kipróbáljuk ezt a nagyon kedvezőnek tűnő lehetőséget. Utólag azt gondoljuk, hogy részünkről ez volt a legjobb választás. Semmiben sem csalódtunk, sőt mindennel maximálisan meg voltunk elégedve.
Kiváló 2017. január 30.a párjával járt itt
Most jutott eszembe,mert nem sokára ismét itt a szülinapom és én ebédelésre ezt a helyt szeretném felkeresni, mielőtt buliba megyünk a saját lakásunkba. Nekem tavaly nagyon bejött az ára miatt és a választék és a kiszolgálás miatt is. Szerintem bőven elég az egy óra ha valaki valóban csak étkezni akar és a választék is elegendő.