Anna-panna

Anna-panna adatlapja

Regisztráció2016.06.03
Utoljára itt2017.08.07

Szörnyű 2017. augusztus 7.családjával járt itt
Egy igazán barátságtalan ronda elhanyagolt szálloda ! Fel sem fogom hogy kaphatta meg a négy csillagot ? ? Ennél százszor különb 3 csillagos szállodák vannak !
Gyenge 2016. június 3.a párjával járt itt
Nagyon szép helyre érkeztünk , a szálloda minden olyan természeti tulajdonsággal rendelkezik ami miatt naggyá válhatna ! De az apró manzárd szobákat az teszi még elviselhetetlenebbé , hogy a légkondicionáló csak díszként szolgál , tehát a szauna maga a szállás hely , amúgy pedig az igazi szauna még véletlenül sem éri el a hőfokot , a kinti medence igen elavult se nem fűthető se nem feszített víz tükrű , tehát lehet lubickolni a csap víz hőmérsékletű agyon klórozott teknyőbe !
Zichy Park Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Először is szeretném megköszönni, hogy bizalmat szavazott nekünk, és ellátogattak szállodánkba.
Amikor a szálloda újranyitásának gondolata mellett döntöttünk, minket is a hely kisugárzása, a táj és a környezet elbűvölő együttese ösztönzött cselekvésre.
2016. június 6., Zichy Park Hotel, igazgató
2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon szép kis szálloda minden megvan ami szolgálja a teljes körű pihenést ! Wellness részleg kiváló ! Ételek jók ! A büfés ellátásnál vannak kicsit idegesítő hibák , tányér hiány , étkészlet hiányzik és bizony előfordulhat ha nem az első turnusban vacsorázik a vendég derelye helyett grízes tészta marad ! !