Annyica

Annyica adatlapja

Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.05.05

2016. május 3.családjával járt itt
Egy pusztán,vadászok között nőttem fel,még a Krisztus előtti és a Kádár-korszakban. Talán ez az oka,hogy rajongok a halból és a vadból készült ételekért. Átlagos testalkatom ellenére sokat és bőségesen táplálkozom. Egy ízben Nagykanizsáról jövet észrevettem ezt a pusztai hangulatot árasztó helyet,s ezt most jó értelemben mondom.
2016. május 3.a párjával járt itt
Az elmúlt évben jártam itt. Igaz,csak 3 napot, de ez alatt az idő alatt nem volt wifi. Nekem ugyan nem hiányzott,de a nejemnek valami ügyes-bajos dolga még nem fejeződött be ,emiatt nem tudott kellőképpen ellazulni. A személyzet kedves,az itt dolgozó hölgyek-kortól függetlenül-ápoltak ,szépek.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Nagyon szeretek üdülőhelyekre,s különféle fürdőkbe járni. Szeretem a szép tájakat,a jó ízeket,a kényelmet. Na,erre a helyre elég hosszú vakaródzás után bólintottam rá. Kedves feleségem-aki nem mellesleg igen szép,okos,jó asszony-/bár kicsit csöndesebb is lehetne/azzal állított haza a munkából,hogy elege van a [moderálva - a szerk.