Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
10. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
Sok helyen jártunk már de ilyen vendégszeretettel még sosem találkoztunk! Itt igazán kiemelkedő figyelmet kaptunk! Az ételek kiválóak a személyzet nagyon kedves és barátságos! Felejthetetlen 3 nap volt! A farmon tett látogatás nagyon tetszett! Az alpakka nagyon jó fej volt! Mindenkinek ajánlom a szállodát! Még vissza térünk! :)

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Rendkívül kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet. Nagyon finom, változatos a konyha.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, központi, minden könnyen elérhető.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Visszajáró vendégként, csak jót tudok mondani. A szállás, a személyzet, az ételek, a wellnes maximálisan kielégítenek minden igényt. A saját edzőterem, az asztalitenisz-szoba, mind növeli a komfortérzetet. Nálam az első helyen áll a szállodák között. Az hús-, tejtermék, tojásellátást biztosító farm is nagyon klassz, az ottani programok is nagyon jók.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 8.
Első alkalommal jártunk a hotelba. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A férjemmel voltunk kettesben,a születésnapomat is itt ünnepeltük. Emlékezetes nap volt,mert a szálloda kedves és figyelmes személyzete a vacsoránál megköszöntött aktuális zenével és egy szelet süteménnyel amelyen égett a gyertya. Nagyon megható volt.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Második alkalommal jöttünk el a Vénusz Hotelba Zalakarosra. Idén is nagyon jól éreztük magunkat, ami köszönhető a szálloda lelkiismeretes, kedves csapatának, a kitűnő ételeknek, melyek alapanyagaiknak nagy reszét a sajat Farmjukon nevelt állatok adják. A Farmon történő látogatást követően üdítő érzés ellazulni a kellemes wellnessben.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Nagyon jól éreztük magunkat. Visszajövünk hamarosan. Már másodszor vagyunk itt. Finomak az ételek, kedvesek a kiszolgállók, a farmot is megnéztük. Az ételek a farmról valók. Nincs tartósító, meg adalék. Olyan minden mint gyerekkorunkban volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
Két éjszakát töltöttünk a férjemmel házassági év forduló alkalmából. A személyzet udvarias, az ételek finomak. A Wellness részleg tiszta és szuper. A páromat egy szelet sütivel amibe gyertya volt tűzve felköszöntötték pedig csak két nap múlva volt a szülinapja.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal és a kislányommal 5 éjszakát töltöttünk el a szálloda 3 csillagos részében. Már érkezésünkkor nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, ami végigkísért a teljes ottartózkodásunk alatt. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt. A benti welness kitűnő, a szabadtéri medence vize viszont számunkra egy kicsit hideg volt.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már tavasszal szerettünk volna itt pihenni, de el kellett halasztanunk az utazást a karantén miatt. Kényelmes, kellemes környezetben töltöttünk el itt három napot a férjemmel és teljes biztonságban éreztük magunkat, mert a szálloda dolgozói mindent megtettek a vendégek maximális kiszolgálásáért.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A hosszú karantén után végre a szabadtéri programok mellett a wellness szolgáltatásokat is igénybe lehetett venni. Kellemes, családias tartalmas hétvége volt. Ajánlom akár hosszabb időtartamra is. Segítőkész, udvarias személyzet mellett a változatos programlehetőségek is kellemessé teszik az itt töltött napokat. A Garabonciás Farmról származó saját készítésű ételek finomak.

Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Zalakaros
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.11.01.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.07.11.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.690 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, zenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekek részére játszószobával, teniszpályával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.30.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2021.10.21.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX