Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 127 zalakarosi szállás közül
28. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Január 17. -èn èrkeztünk 4 nap/3 èjszakára a hotelbe. Már èrkezèskor meglepett bennünket az őszintèn kedves fogadtatás. Ès ez a kedvessèg volt a szemèlyzet többi tagjánál is(ètterem,fürdő stb. ). Az ètkezès minden igènyt kielègitő volt,ahogy a szoba minősège,felszereltsège is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019 november 11-15-ig voltunk a hotelben, már mint visszatérő vendégek. Nem csalódtunk most sem, ugyanúgy mint első alkalommal. Az árak elfogadhatóak, és az időpont foglalásától kezdve az utolsó napig biztosítva volt a pihenés, a fürdés, szauna, masszázs és egyéb szolgáltatás igénybevétele. A személyzet udvarias, a szoba tiszta, az ételválaszték kiváló és az ételek ízletesek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 15.
December elején párommal töltöttünk itt egy hétvégét. A szállodai szobák kényelmesek, jól szolgálják a pihenést. Az ellátás Kitűnő. A választék nagy, a házias ízek finomak. A recepciós hölgyek nagyon közvetlenek, kedvesek, mindenben segítőkészek. Az étterem személyzete a vendégekre, azok kívánságainak maximális teljesítésére figyel.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
Októberben töltöttünk el itt egy hétvégét a párommal. Nagyon kényelmes volt a szálloda és kitűnő az ellátás. A recepciós hölgyek és a személyzet is kiválóan dolgozott. Mindennel meg voltunk elégedve. Még szeretnénk ide visszajönni, mert három nap semmire nem volt elég.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Tetszettek az ételek,a hosszú ideig tartó étkezési idő,wellness részleg.A körágyas szobában az ágynemű nem csak hogy puha,de nagyon jó meleg is volt. Mivel hétköznap mentünk kevesebb volt a szállóvendég így nem volt nagy tömeg a medencékben.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
minden rendben nagyon jol éreztuk magunkat legkozelebb is szeretnenk eljonni es hosszab idot eltolteni itt szobák jok es tisztak ételek kitunok izletesek hianyossag nincs restauracio napkozben nem tudtunk meginni egy uditot sem remelem legkozelebb megyunk ez is rendben lesz. meglatogattuk a farmot is ahonnan van az etkezde fobb alapanyagai koszonet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Szívből ajánlom mindenkinek a szállodát. Minden igényt kielégít, nagyon felszerelt. A tisztaság kifogástalan. A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, mindig mosolyognak :) Fantasztikusan éreztük magunkat a végtelenül kényelmes körágyas és hidromasszázs sarokkáddal ellátott szobában. Az ételek házias jellegűek, amit valóban a szálloda tulajdonában lévő farmon megtermelt alapanyagokból állítanak elő.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Augusztusban töltöttünk el egy hetet a Venus Hotelben. Nagyon jó éreztük magunkat, a végén már haza sem akartunk menni. A recepciósok és a szobalányok kedvessége mindent vitt, még eddig sehol nem tapasztaltuk ezt a fajta vendégszeretetet. A Garabonciás farm pedig egy kis csoda, nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek, hogy nézzék meg. Az ételek kiválóak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Köszönetünket fejezzük ki a személyzetnek és a vezetésnek! Fantasztikus négy napot töltöttünk itt. A gazdaság, ahol megtermelik a konyhára valót, elképesztő. A párom túrós tésztát szeretett volna enni. Azonnal teljesítették a kérését. A gazdaságból behozták a túrót és mindenki jól járt mert vacsorára túrógombóc is kerülhetett így az asztalra, ami párját ritkította.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Kényelmes szoba, kedves személyzet, bőséges étel választék és a wellness szolgáltatásuk is maximálisan kielégítette igényeinket.
Nagyon jól éreztük magunkat!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes kalandpark belépővel, Squash pálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.17.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.19. - 2020.06.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, masszázs kuponnal, sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.06.30.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

ZalakarosX