Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

7. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
30. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
minden rendben nagyon jol éreztuk magunkat legkozelebb is szeretnenk eljonni es hosszab idot eltolteni itt szobák jok es tisztak ételek kitunok izletesek hianyossag nincs restauracio napkozben nem tudtunk meginni egy uditot sem remelem legkozelebb megyunk ez is rendben lesz. meglatogattuk a farmot is ahonnan van az etkezde fobb alapanyagai koszonet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Szívből ajánlom mindenkinek a szállodát. Minden igényt kielégít, nagyon felszerelt. A tisztaság kifogástalan. A személyzet nagyon segítőkész, barátságos, mindig mosolyognak :) Fantasztikusan éreztük magunkat a végtelenül kényelmes körágyas és hidromasszázs sarokkáddal ellátott szobában. Az ételek házias jellegűek, amit valóban a szálloda tulajdonában lévő farmon megtermelt alapanyagokból állítanak elő.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Augusztusban töltöttünk el egy hetet a Venus Hotelben. Nagyon jó éreztük magunkat, a végén már haza sem akartunk menni. A recepciósok és a szobalányok kedvessége mindent vitt, még eddig sehol nem tapasztaltuk ezt a fajta vendégszeretetet. A Garabonciás farm pedig egy kis csoda, nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek, hogy nézzék meg. Az ételek kiválóak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Köszönetünket fejezzük ki a személyzetnek és a vezetésnek! Fantasztikus négy napot töltöttünk itt. A gazdaság, ahol megtermelik a konyhára valót, elképesztő. A párom túrós tésztát szeretett volna enni. Azonnal teljesítették a kérését. A gazdaságból behozták a túrót és mindenki jól járt mert vacsorára túrógombóc is kerülhetett így az asztalra, ami párját ritkította.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Kényelmes szoba, kedves személyzet, bőséges étel választék és a wellness szolgáltatásuk is maximálisan kielégítette igényeinket.
Nagyon jól éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Nagyon jó volt egy helyen minden kiváló volt az étel és rengeteg ,a szálloda tiszt a rendezett a személyzet kedvesek segítőkészek az étteremben gyorsak minden jó volt vissza megyünk még

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Eldöntöttük. hogy visszatérünk,hosszabb időre,hogy tovább élvezhessük a szállás kényelmét a személyzet figyelmességét a finom ételeket. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,rövid sétával minden elérhető. A Kis-Balaton látványosságai rövid idő alatt elérhetők. Ha nincs kiránduló idő a szálloda wellness részlege kiváló. A strand sincs messze, ott is válogathatunk az élményekben.

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Sok jót hallottunk a szállásról, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk mi is. Másfél éves kislányunkkal érkeztünk. A szoba szép volt és tiszta, kaptunk kiságyat,bár elfelejtették bekészíteni, kétszer kellett szólni,hogy még mindig nem kaptunk. (elismerte az úr, hogy elfelejtette és bocsánatot kértek)
Sajnos a szobánkból a kilátás nem a legjobb volt, de jókat aludt a kislányom az erkélyen és ez a legfontosabb.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
a szálloda elhelyezkezése jó. A reggeli fantasztikus a rengeteg saját farmon készitett élelmiszerek miatt. A vacsora is kiváló az alapanyagok és a jó szakácsok miatt. A személyzet és a recepció szintén kiváló,segítőkész. Mindenkinek szivesen ajánlom. Mi már több éve visszatérő vendégek vagyunk. Többször voltunk családdal,vagy akár kettesben.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, kellemes hotel szép környezetben. A szoba tiszta, rendezett, minden igényt kielégít.Az étterem első osztályú, az ételek változatosak, ízletesek, a házias ízek dicséretesek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness hangulatos, tiszta, az igényeinknek maximálisan megfelelt. Köszönet!

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.03.01.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
3 nap/2 éjszaka 20.853,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Foglalj időben! (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalakarosX