Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

7. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
32. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Augusztusban töltöttünk el egy hetet a Venus Hotelben. Nagyon jó éreztük magunkat, a végén már haza sem akartunk menni. A recepciósok és a szobalányok kedvessége mindent vitt, még eddig sehol nem tapasztaltuk ezt a fajta vendégszeretetet. A Garabonciás farm pedig egy kis csoda, nagyon-nagyon ajánlom mindenkinek, hogy nézzék meg. Az ételek kiválóak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Köszönetünket fejezzük ki a személyzetnek és a vezetésnek! Fantasztikus négy napot töltöttünk itt. A gazdaság, ahol megtermelik a konyhára valót, elképesztő. A párom túrós tésztát szeretett volna enni. Azonnal teljesítették a kérését. A gazdaságból behozták a túrót és mindenki jól járt mert vacsorára túrógombóc is kerülhetett így az asztalra, ami párját ritkította.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Kényelmes szoba, kedves személyzet, bőséges étel választék és a wellness szolgáltatásuk is maximálisan kielégítette igényeinket.
Nagyon jól éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
Nagyon jó volt egy helyen minden kiváló volt az étel és rengeteg ,a szálloda tiszt a rendezett a személyzet kedvesek segítőkészek az étteremben gyorsak minden jó volt vissza megyünk még

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 25.
Eldöntöttük. hogy visszatérünk,hosszabb időre,hogy tovább élvezhessük a szállás kényelmét a személyzet figyelmességét a finom ételeket. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,rövid sétával minden elérhető. A Kis-Balaton látványosságai rövid idő alatt elérhetők. Ha nincs kiránduló idő a szálloda wellness részlege kiváló. A strand sincs messze, ott is válogathatunk az élményekben.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 19.
Sok jót hallottunk a szállásról, ezért gondoltuk, hogy kipróbáljuk mi is. Másfél éves kislányunkkal érkeztünk. A szoba szép volt és tiszta, kaptunk kiságyat,bár elfelejtették bekészíteni, kétszer kellett szólni,hogy még mindig nem kaptunk. (elismerte az úr, hogy elfelejtette és bocsánatot kértek)
Sajnos a szobánkból a kilátás nem a legjobb volt, de jókat aludt a kislányom az erkélyen és ez a legfontosabb.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
a szálloda elhelyezkezése jó. A reggeli fantasztikus a rengeteg saját farmon készitett élelmiszerek miatt. A vacsora is kiváló az alapanyagok és a jó szakácsok miatt. A személyzet és a recepció szintén kiváló,segítőkész. Mindenkinek szivesen ajánlom. Mi már több éve visszatérő vendégek vagyunk. Többször voltunk családdal,vagy akár kettesben.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, kellemes hotel szép környezetben. A szoba tiszta, rendezett, minden igényt kielégít.Az étterem első osztályú, az ételek változatosak, ízletesek, a házias ízek dicséretesek. A személyzet kedves és segítőkész. A wellness hangulatos, tiszta, az igényeinknek maximálisan megfelelt. Köszönet!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Kellemes jó barátságos hely , szép környezet , kedves mosolygós személyzet , külön kiemelném a második emeleti szoba asszonyt , kiváló nagyon finom és bőséges étkezés , saját farmról az ételek alapanyaga , csodálatos Wellness , kényelmes szoba . Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Mi biztosan többször vissza térünk ahogy eddig is sokszor élveztük a vendég szeretetüket !

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Tulajdonképpen teljesen elégedettek voltunk mindennel, kivétel a rejtett kiadások, amik a szállásfoglaláskor nem jelentek meg, így hiába lett előre kifizetve minden, még a helyszínen több tízezer forintot hagytunk. Kiemelten jók voltak az ételek, örülök, hogy helyi termelőktől veszik az alapanyagot.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.29.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 27.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gálavacsorával, wellness-részleg használattal, gyermekfelügyelettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, gyermekanimációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.25-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktéllal, szilveszteri vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal,fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, lovas programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.11.03.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Akciós őszi pihenés (min. 2 éj)

ZalakarosX