Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

6. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Akciós csomagok

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
Sok helyen jártunk már de ilyen vendégszeretettel még sosem találkoztunk! Itt igazán kiemelkedő figyelmet kaptunk! Az ételek kiválóak a személyzet nagyon kedves és barátságos! Felejthetetlen 3 nap volt! A farmon tett látogatás nagyon tetszett! Az alpakka nagyon jó fej volt! Mindenkinek ajánlom a szállodát! Még vissza térünk! :)

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 23.
Rendkívül kedves, figyelmes, segítőkész a személyzet. Nagyon finom, változatos a konyha.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, központi, minden könnyen elérhető.

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
Visszajáró vendégként, csak jót tudok mondani. A szállás, a személyzet, az ételek, a wellnes maximálisan kielégítenek minden igényt. A saját edzőterem, az asztalitenisz-szoba, mind növeli a komfortérzetet. Nálam az első helyen áll a szállodák között. Az hús-, tejtermék, tojásellátást biztosító farm is nagyon klassz, az ottani programok is nagyon jók.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 8.
Első alkalommal jártunk a hotelba. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. A férjemmel voltunk kettesben,a születésnapomat is itt ünnepeltük. Emlékezetes nap volt,mert a szálloda kedves és figyelmes személyzete a vacsoránál megköszöntött aktuális zenével és egy szelet süteménnyel amelyen égett a gyertya. Nagyon megható volt.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Második alkalommal jöttünk el a Vénusz Hotelba Zalakarosra. Idén is nagyon jól éreztük magunkat, ami köszönhető a szálloda lelkiismeretes, kedves csapatának, a kitűnő ételeknek, melyek alapanyagaiknak nagy reszét a sajat Farmjukon nevelt állatok adják. A Farmon történő látogatást követően üdítő érzés ellazulni a kellemes wellnessben.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 3.
Nagyon jól éreztük magunkat. Visszajövünk hamarosan. Már másodszor vagyunk itt. Finomak az ételek, kedvesek a kiszolgállók, a farmot is megnéztük. Az ételek a farmról valók. Nincs tartósító, meg adalék. Olyan minden mint gyerekkorunkban volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
Két éjszakát töltöttünk a férjemmel házassági év forduló alkalmából. A személyzet udvarias, az ételek finomak. A Wellness részleg tiszta és szuper. A páromat egy szelet sütivel amibe gyertya volt tűzve felköszöntötték pedig csak két nap múlva volt a szülinapja.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal és a kislányommal 5 éjszakát töltöttünk el a szálloda 3 csillagos részében. Már érkezésünkkor nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, ami végigkísért a teljes ottartózkodásunk alatt. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt. A benti welness kitűnő, a szabadtéri medence vize viszont számunkra egy kicsit hideg volt.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már tavasszal szerettünk volna itt pihenni, de el kellett halasztanunk az utazást a karantén miatt. Kényelmes, kellemes környezetben töltöttünk el itt három napot a férjemmel és teljes biztonságban éreztük magunkat, mert a szálloda dolgozói mindent megtettek a vendégek maximális kiszolgálásáért.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A hosszú karantén után végre a szabadtéri programok mellett a wellness szolgáltatásokat is igénybe lehetett venni. Kellemes, családias tartalmas hétvége volt. Ajánlom akár hosszabb időtartamra is. Segítőkész, udvarias személyzet mellett a változatos programlehetőségek is kellemessé teszik az itt töltött napokat. A Garabonciás Farmról származó saját készítésű ételek finomak.

Zalakaros
3-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba és a sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2020.12.11. - 2021.02.17.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.064 - 13.570,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, gyermekbarát szauna használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, tea és kávé délutánnal, ajándék bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.25. - 2020.12.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.06.15.
Érvényes: 2021.11.25-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony a Palace-ban (min. 2 éj)

ZalakarosX