Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Sport u. 10.

Venus Hotel Zalakaros a térképen

Venus Hotel Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
20. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

Venus Hotel Zalakaros képei

Venus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 2.
Két éjszakát töltöttünk a férjemmel házassági év forduló alkalmából. A személyzet udvarias, az ételek finomak. A Wellness részleg tiszta és szuper. A páromat egy szelet sütivel amibe gyertya volt tűzve felköszöntötték pedig csak két nap múlva volt a szülinapja.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal és a kislányommal 5 éjszakát töltöttünk el a szálloda 3 csillagos részében. Már érkezésünkkor nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, ami végigkísért a teljes ottartózkodásunk alatt. A személyzet nagyon kedves és barátságos volt. A benti welness kitűnő, a szabadtéri medence vize viszont számunkra egy kicsit hideg volt.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már tavasszal szerettünk volna itt pihenni, de el kellett halasztanunk az utazást a karantén miatt. Kényelmes, kellemes környezetben töltöttünk el itt három napot a férjemmel és teljes biztonságban éreztük magunkat, mert a szálloda dolgozói mindent megtettek a vendégek maximális kiszolgálásáért.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 2.
A hosszú karantén után végre a szabadtéri programok mellett a wellness szolgáltatásokat is igénybe lehetett venni. Kellemes, családias tartalmas hétvége volt. Ajánlom akár hosszabb időtartamra is. Segítőkész, udvarias személyzet mellett a változatos programlehetőségek is kellemessé teszik az itt töltött napokat. A Garabonciás Farmról származó saját készítésű ételek finomak.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Nagyszerű hotel, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Most voltam itt elöször, de az ismerősöktől hallott információkat mind helytállónak találtam! Segítőkész, barátságos személyzet, tiszta, megfelelően felszerelt szobák, széles repertoárral rendelkező wellness részleg, finom, változatos ételek jellemzőek erre a hotelre.
Biztosan visszatérek még ide!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Rendszeresen visszatérő vendégek vagyunk a férjemmel, s barátainkkal.A fogadtatás, az ellátás és az egyéb szolgáltatás maximálisan minden igényünket felülmúlt. Külön köszönet a szakácsnőknek, akik finomabbnál finomabb házias ételekkel kényeztetik a vendégeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek az év bármelyik szakában!

Mobilról küldte. | 2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Január 17. -èn èrkeztünk 4 nap/3 èjszakára a hotelbe. Már èrkezèskor meglepett bennünket az őszintèn kedves fogadtatás. Ès ez a kedvessèg volt a szemèlyzet többi tagjánál is(ètterem,fürdő stb. ). Az ètkezès minden igènyt kielègitő volt,ahogy a szoba minősège,felszereltsège is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 30.
2019 november 11-15-ig voltunk a hotelben, már mint visszatérő vendégek. Nem csalódtunk most sem, ugyanúgy mint első alkalommal. Az árak elfogadhatóak, és az időpont foglalásától kezdve az utolsó napig biztosítva volt a pihenés, a fürdés, szauna, masszázs és egyéb szolgáltatás igénybevétele. A személyzet udvarias, a szoba tiszta, az ételválaszték kiváló és az ételek ízletesek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 15.
December elején párommal töltöttünk itt egy hétvégét. A szállodai szobák kényelmesek, jól szolgálják a pihenést. Az ellátás Kitűnő. A választék nagy, a házias ízek finomak. A recepciós hölgyek nagyon közvetlenek, kedvesek, mindenben segítőkészek. Az étterem személyzete a vendégekre, azok kívánságainak maximális teljesítésére figyel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Tetszettek az ételek,a hosszú ideig tartó étkezési idő,wellness részleg.A körágyas szobában az ágynemű nem csak hogy puha,de nagyon jó meleg is volt. Mivel hétköznap mentünk kevesebb volt a szállóvendég így nem volt nagy tömeg a medencékben.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, kerékpár kölcsönzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2020.12.21. - 2020.12.29.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.112 - 17.219,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 21.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.950 - 16.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba és a sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Október 23. Zalában (min. 3 éj)

ZalakarosX