astraltraveller

astraltraveller adatlapja

Regisztráció2014.08.26
Utoljára itt2015.10.17

Átlagos 2015. augusztus 12., kollégákkal járt itt
Nos ettem mar hasonlo arban pubfoodot, de nekem a hamburgeruk atlagos bufe szint. Ami nem tetszett, hogy megsem kerdeztek, szeretnek e hagymat vagy ketchupot. Nekem a klasszikus hamburgert coleslaw-al es sultkrupmlival talaljak, itt hianyzott a coleslaw. A bucit meglehetne jobban piritani, a hus atlagos. Strand/bufe szintre emlekeztet.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Ket ejszakat toltottunk a panzioban. Pozitivumok: A szoba tiszta volt a kornyeket csendesnek mondanam. Gonyoru a kertje, nagyon finom volt az uveg bor es a szendvics amivel vartak. A bicikli berles is olcso volt. A partner szalloban atlagon feluli vendeglatasban volt reszunk, mint kedvessegben es odafigyelesben is a vacsoranal. A panzioban boseges reggeli volt.
Átlagos 2015. szeptember 9.a párjával járt itt
Egy hetet toltottem parommal a szallodaban. Pozitivumok: Kozel van a kozpont. Tiszta, tagas. A partner szallo igenyes wellness reszlege. Udvarias kiszolgalas. Negativumok: Errol sajnos tobbet lehet irni. Az elso emelet konyha feletti resze gyakorlatilag alkalmatlan a pihenesre az allando zaj, ajto csapkodas es tanyer csorges miatt.