Admiral Panzió Keszthely
8360 Keszthely, Pázmány Péter u. 1.

Admiral Panzió Keszthely a térképen

Admiral Panzió Keszthely értékelése:

7. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
106. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

Admiral Panzió Keszthely bemutatkozása

Az Admiral Panzió Keszthely városközpontjától 1200, a strandtól és a kikötőtől pedig 400 méterre. Elhelyezkedése lehetőséget nyújt a csendes pihenésre és az aktív kikapcsolódásra is, pároknak, családoknak, egyéni vendégeknek egyaránt.

Admiral Panzió Keszthely képei

Admiral Panzió Keszthely vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
A ferfi recepcioson kivul minden szuper volt, adodott egy kis problema es korabban el kellett hagyjuk a szallast, ezen a ponton a segitokeszseg befucssolt. . . Szerintem a holgy kollegak ezt az esetet jobban kezeltek volna. . . tulajdonkeppen nem is vartam volna mast, csak annyit, hogy bar egy annyit mondjon, hogy tovabbitja a dolgot egy kompetens szemelynek, de nem.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
Nagyon kedves személyzet,gyönyörűen kialakitott és parkosított kert,tíszta medence,kényelmes napozóágyak,gyerekeknek játszótér.
Csak ajánlani tudom mindenki számára.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Nagycsaládosként, 3 gyermekkel szálltunk meg a panzióban, aug. 20-i hétvégén. A személyzet kérésre segít, de rugalmatlanok és nem előzékenyek. A kiszolgáló személyzet kedves, segítőkész. Az udvar, a medence hangulatos, praktikus, kellemes időtöltést biztosít. Az étkezés hatalmas csalódás, szegényes, igénytelen.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte

Ami tetszett:
Jó elhelyezkedés, finom reggelik, jól működő wifi, bőséges Tv-csatorna választék, kártyával való fizetési lehetőség, biztonságos parkolás, a szoba és a fürdő jó szellőztethetősége, zárt balkonon való kiülés lehetősége, csend

Amin lehet még csiszolni:
- tisztaság a szobában (élő pókok, illetve pókmaradékok, éjjeli szekrény mögötti kosz)
- szétcsúszó matracok a franciaágyon (egy matrac javasolt)
- állandóan lecsúszó lepedő (gumis megoldás jobb lenne)
- esti szaunázás helybeni lehetősége
- a szoba választhatósága (ne kelljen a legfelső emeletre menni, amikor még van hely lejjebb is).

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
2016 őszén szálltam meg párommal először a Hotelben, nagy megelégedettséggel, 4 éjszakát+ 2 éjszakával meghosszabbítva. Akkori értékelésemben ezt le is írtam. A Hotel megköszönte az értékelésemet, több vendéget vonzott a hely. 2017 őszén szintén a Hotelt választottuk a pihenésre, ami csalódást okozott! !

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Nagyon jó kis szálloda mint árban úgy helyileg.
Az ágy egy picit kényelmetlen volt,de viszont tiszta és a nagy hőségbe jó volt a hüvös szobába belépni.Ajánlom másnak is.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a kűlcsíny nagyon gyenge belsőt takar! A szobánk lelakott és nagyon sok sebből vérző volt! A fürdőszobában olyan gyenge volt a világítás, hogy akár egy szál gyertyával is nagyobb fény lett volna! A szobában nincs szemetes! A teraszajtó hibás, magától nyílódó volt, szemmel láthatóan a probléma nem aznapi keletű volt, de hiűba szóltunk míg ott voltunk se oldódott meg!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép és kellemes hely. A recepciós és a felszolgálók is nagyon kedvesek voltak. A kertje rendezett, szép. A medence jó volt . A reggelinél a svédasztalos választási lehetőség bőséges volt. A vacsorák is nagyon finomak voltak. Egyetlen negatív dolog az az àgy vagyis a matrac volt. Kényelmetlen, ki van feküdve,recseg nagyon ,megérett a cserére.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
A szállás tiszta volt,az ételek isteni finomak voltak. A személyzet segítőkész és udvarias,kedves volt. Az étkező hangulatos volt. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak . Az ételek nagyon finomak. A szálloda területe szép parkos volt,szerettük nagyon ,gyermekeink tudtak játszani a kis játszótéren és a medencében fürdeni.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Nagyon jóléreztük magunkat az elmúlt két napban, árértékarányban a lehető legjobb! Sajnos egy negatívumot tapasztaltunk meg hogy a vasútállomás és a strand messze van kisgyermekel jó fél óra gyalogút! Amúgy a nyaralásba ez is beletartózik hogy a család ugymond "kirándul" egyet :) Szupi volt!

Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, éjszakai pezsgőfürdővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Bacchus
5 nap/4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, egy órás sétahajózással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
2020.06.24. - 2020.08.20.
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.09.30.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.610 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 20.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.09.30.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
2020.05.29. - 2020.08.30.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX