atish99

atish99 adatlapja

Regisztráció2014.02.13
Utoljára itt2017.02.11

Kiváló 2014. február 13.gyerekekkel járt itt
Izgalmas, romantikus vacsorára voltam itt párommal. Udvarias, gyors kiszolgálás várt. Az ételek a maguk módján különlegesek, elkészítésük is csodás volt. Az ízekben, minőségben sosem csalódtam(tunk). Több ízben is megfordultunk itt kettesben, illetve a családdal. Mindig az elvárt, megszokott kiszolgálás, minőségi ételek fogadtak.
Kiváló 2017. február 11.gyerekekkel járt itt
Emailben jeleztem hét közepe felé, szeretnénk 4-ben, 2 felnőtt, 2 gyerekek ebédelni. Kedvesen válaszoltak, várnak minket. Asztal, névre írva, lefoglalva. Kedves kiszolgálás, szívélyesen kínálta a napi menüt. Felkészülten válaszolt a fogások tartalmáról. Az étel valóban friss, és fennseges. izű.
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
Csaladias, barati kiszolgalas, kellemes hely, idealis pihenni vagyo, akar csaladoknak is. A to furdoje kozel, akar gyalog is. Helyben olcsobb belepok a tohoz. Fozesi lehetoseg van. Sajat szauna, yakuzzi van. Udvarias vendeglatas, udvarban parkolas. A varosban kedvezmenyek a vendeglato helyeken a szallas igazolasaval. Csendes kornyek, nem tul forgalmas utcaban.