Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest

4,4
étterem, bisztró, halétterem
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest
Halkakas Halbisztró - Dohány utca BudapestHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest

Hotel Kiss Tata - Napi árak reggelis ellátással
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest vélemények

Kiváló 2019. július 12.egyedül járt itt
A korábbi, Veres Pálné utcai éttermük is tetszett, így nem volt kérdéses, hogy az új helyszínen is érdemes lehet őket meglátogatni egy adandó alkalommal. Ezt kivitelezni, azonban nem is volt olyan könnyű, kétszer is úgy jártam, hogy már elfogyott az ebédmenü náluk (kb. 1 óra magasságában), más alkalommal meg az aznapi kínálat nem tűnt számomra szimpatikusnak.
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - MosdóHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - MosdóHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
Óriási ötletnek tartom, hogy a már ismert, netalán híres ételeket "halasítják", azaz halra fordítják. Kinek jutna eszébe a halbrassói, hal-gyros, halas székelykáposzta, stb ételek kitalálása. Vagy abszolút formabontó, azonban nagyon finom a különféle sült, vagy füstölt halak különleges salátákkal való tálalása.
Kiváló 2018. február 15.gyerekekkel járt itt
A Halkakasban voltunk több ízben is a régi helyen, a Veres Pálné utcában, amíg működött. Azt hittük végleg lehúzták a redőnyt. De szerencsére nem, újra megnyitottak a Dohány utca 36 alatt. Véletlenül akadtunk rá, miután a Karaván zárva volt, ott gondoltunk enni valami street food ételt.
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étlap/itallapHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Külső képHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. február 11.gyerekekkel járt itt
Emailben jeleztem hét közepe felé, szeretnénk 4-ben, 2 felnőtt, 2 gyerekek ebédelni. Kedvesen válaszoltak, várnak minket. Asztal, névre írva, lefoglalva. Kedves kiszolgálás, szívélyesen kínálta a napi menüt. Felkészülten válaszolt a fogások tartalmáról. Az étel valóban friss, és fennseges. izű.
2017. február 9.barátokkal járt itt
Egy januári vasárnap botlottunk bele az étterembe, nem ezt kerestük, de mivel már régóta ki akartuk próbálni, betértünk. Délután 2 körül rajtunk kívül nem volt vendég, miközben a környékbeli keleti éttermek tömve voltak. Aztán rájöttünk, a magyarok nem nagyon esznek halat. Ez óriási hiba.
Gyenge 2016. december 4. járt itt
Nagyon komoly marketing kampánya van ennek az étteremnek, ami sok kreativitásról árulkodik. Az ételek is. Gyakorlatilag mindent elkészítettek, amit húsból szokás (pl. giros, brassói), ráadásul húshoz való fűszerekkel. Emiatt nagyon karakteres, fűszeres minden. Gyakorlatilag elnyomja a hal ízét.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. március 16.egyedül járt itt
Mivel olvastam róla, el akartam menni ide mindenképp. Sajnos egyszer párommal zárva találtuk, nyitvatartási időben. Ez rossz kezdés volt, de ma megint próbálkoztam. S most már bejutottam. Érdemes volt. Kellemes környezet. Nagyon finom étel (céklás-Sütőtökös harcsa brassói). Barátságos, közvetlen kiszolgálás. Eredeti design.
Kiváló 2015. május 22.a párjával járt itt
Ide már visszamentünk csak úgy, mert halra éheztünk. Ár-érték arányban szerintem a legjobb halas hely Budapesten. Friss halételekkel, nagyon finom sült krumplival(! ), friss salátával és jófajta házi sörrel. A kiszolgálás kedves és gyors, a nyitott konyha hátránya, hogy télen nem túl praktikus.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 22.gyerekekkel járt itt
Egy majusi esos esten ultunk be a Halkakasba vacsorazni. A berendezes nagyon hangulatos, jok a nagymama oroksegebol eloszedett szekek, asztalok, tenyerok, DIY lampak. Az etel kituno, nem oriasi adag, de epp jol lehet vele lakni. Fish&chipset, sult keszeget es halgyrost rendeltunk, minden elfogyott az utolso morzsaig. A hazi szorpok es limonadek is nagyon finomak.
2015. május 2.a párjával járt itt
Május elsején ebédelni tértünk be az étterembe. Este 6-ig önkiszolgáló rendszer működik, ha elkészült a pultnál rendelt étel, a vendég előre elkért keresztnevét kiáltva jelzik, hogy el lehet vinni az ételt. Ez elsőre kicsit furcsának tűnt, de miután a vendégkör nem turistákból hanem a környéken lakó törzsvendégekből áll, nem okoz problémát senkinek.
Halkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/italHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - EgyébHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - BelsőHalkakas Halbisztró - Dohány utca Budapest - Étel/ital