Tortuga Étterem Budapest
1203 Budapest, Kossuth Lajos u. 73.

Tortuga Étterem Budapest a térképen

Tortuga Étterem Budapest értékelése:

H-CS 12:00-23:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem
nemzetközi
magyar, angol, német
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, étel elvitelre ...
Krusovice

Tortuga Étterem Budapest képei

Tortuga Étterem Budapest vélemények

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így komoly hátrányból indult a hely.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
A hangulata az étteremnek egyedi nem egy megszokott dizájn. Már belépéskor feltűnt, hogy nincs valami meleg a vendégtérben, ezért még én akinek mindenhol melege van is magamon hagytam a pulóvert amiben érkeztem. Az asztalhoz üléskor a szokásos körök, étlap, ki mit iszik stb-stb. . Az ételek kiválasztását követően az előétel hamar megérkezett ami egy tatár és egy libamáj zsírjában volt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap voltunk az étteremben a férjemmel egy születésnapi ebéd alkalmából, kettecskén. A bejáratban kordon és egy felirat állta utunkat, miszerint várjunk, míg beengednek és az asztalunkhoz kísérnek. Egy percen belül jött is a személyzet egy tagja, udvariasan elvette és felakasztotta a kabátunkat, majd bekísért.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Születésnapi ebéd helyszínéül választottuk a Tortuga éttermet. Két gyermekünkkel mentünk, akiknek mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett a hely. Engem is lenyűgözött, hogy a teknősük szabadon ide-oda járkálnak. Szerintem ettől egyedi és különleges az étterem. Az ételek is nagyon finomak voltak, és a felszolgáló is kedves, udvaris.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Pesterzsébeti családi nyaralásunk alkalmával az utolsó ebéd helyszínéül választottuk a Tortugát, ahol egyszer jártam korábban céges vacsorán, de annak már legalább 15 éve. Az étterem különlegességét az adja, hogy rengeteg élő teknősük van, akik az asztalok alatt kialakított kis medence-rendszerben úszkálnak, de szívesen kisétálnak a száraz részekre is, így mindig figyelni kell, nehogy véletlenül rátapossunk valamelyikre.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
2017. május 5-én jártunk az étterembe a családdal. A kisterembe kaptunk helyet,mivel 10 fővel voltunk. A pincérek udvariasak voltak, az ételek kiválasztása után nagyon gyorsan megkaptuk az ebédet. A család minden tagja elégedett volt a kiválasztott étellel. Az árak elfogadhatóak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom másoknak is, már többször jártunk ebben az éttelembe.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
2017. január közepén 6 fő részére foglaltunk asztalt, de már foglaláskor kérdezték - "meddig akarunk maradni"? ? ? ? ! ! Megérkeztünkkor 6 főnk ellenére egy 4 fős asztalhoz bezsúfoltak bennünket, kértünk átültetésünket, de válasz: nincs hely! Hatan hatféle ételt rendeltünk, a húsadagok minden ételfélében nagyon kicsik voltak, ellentétben a garnirunggal, amely ugyan dupla adagokat tartalmazott, ám mindegyik pl.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal mentünk vacsorázni (4 fő). Előzetes asztalfoglalásunk volt. Azt sajnos nem tudtam, hogy előre kellene jelezni, hogy olyat szeretnék, ahol a teknősök is vannak. A bejárattal szembe kaptunk asztalt, úgy hogy még a konyhára is ráláttunk. Ezt lehet nem kellene. . . Az elkészült ételek igen sokáig várattak magukra, mire a pincére az asztalhoz vitték.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Születésnapot ünnepeltünk az étterembe !! Udvarias ,készséges személyzet, és az ízletes ételek feledtették velünk , az előétel , és a főétel közötti hosszú várakozási időt !! Nagyon tetszett , hogy a tortát jelmezben , hozták !! Nagyon jól éreztük magunkat ! Jó szívvel ajánlom másoknak is az éttermet !

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Megint találtunk indokot egy Tortuga látogatásra ! Szűk családi ünneplést rendeztünk, telefonos előfoglalással. Emlékeink szerint az étterem konyhája nagyon jó, és mivel már jártunk itt, tudtuk mire számíthatunk. El kell áruljam a várakozás fölött teljesítettek. Nem tudom az emlékek fakultak meg, vagy más volt a bendőnk alap telítettsége, de jobban éreztük magunkat mint az első alkalommal.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.203 - 20.286,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2021.05.07. - 2022.05.07.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 31.400 - 62.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2021.04.27. - 2021.08.31.
Hotel Honti
2021.05.07. - 2021.12.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
3 nap/2 éjszaka 20.375,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 15.739,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.05.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.09.17.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2021.05.01. - 2021.06.13.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Tortuga Étterem BudapestX