Tortuga Étterem Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Tortuga Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2020. július 4.barátokkal járt itt
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így komoly hátrányból indult a hely.
Átlagos 2018. március 23.gyerekekkel járt itt
A hangulata az étteremnek egyedi nem egy megszokott dizájn. Már belépéskor feltűnt, hogy nincs valami meleg a vendégtérben, ezért még én akinek mindenhol melege van is magamon hagytam a pulóvert amiben érkeztem. Az asztalhoz üléskor a szokásos körök, étlap, ki mit iszik stb-stb. .
2018. február 6.a párjával járt itt
Vasárnap voltunk az étteremben a férjemmel egy születésnapi ebéd alkalmából, kettecskén. A bejáratban kordon és egy felirat állta utunkat, miszerint várjunk, míg beengednek és az asztalunkhoz kísérnek. Egy percen belül jött is a személyzet egy tagja, udvariasan elvette és felakasztotta a kabátunkat, majd bekísért.
Tortuga Étterem Budapest - Étel/italTortuga Étterem Budapest - Étel/italTortuga Étterem Budapest - Étel/ital
2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ebéd helyszínéül választottuk a Tortuga éttermet. Két gyermekünkkel mentünk, akiknek mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett a hely. Engem is lenyűgözött, hogy a teknősük szabadon ide-oda járkálnak. Szerintem ettől egyedi és különleges az étterem. Az ételek is nagyon finomak voltak, és a felszolgáló is kedves, udvaris.
2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Pesterzsébeti családi nyaralásunk alkalmával az utolsó ebéd helyszínéül választottuk a Tortugát, ahol egyszer jártam korábban céges vacsorán, de annak már legalább 15 éve. Az étterem különlegességét az adja, hogy rengeteg élő teknősük van, akik az asztalok alatt kialakított kis medence-rendszerben úszkálnak, de szívesen kisétálnak a száraz részekre is, így mindig figyelni kell, nehogy véletlenül rátapossunk valamelyikre.
Kiváló 2017. május 8.gyerekekkel járt itt
2017. május 5-én jártunk az étterembe a családdal. A kisterembe kaptunk helyet,mivel 10 fővel voltunk. A pincérek udvariasak voltak, az ételek kiválasztása után nagyon gyorsan megkaptuk az ebédet. A család minden tagja elégedett volt a kiválasztott étellel. Az árak elfogadhatóak, nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom másoknak is, már többször jártunk ebben az éttelembe.
Szörnyű 2017. január 22.családjával járt itt
2017. január közepén 6 fő részére foglaltunk asztalt, de már foglaláskor kérdezték - "meddig akarunk maradni"? ? ? ? ! ! Megérkeztünkkor 6 főnk ellenére egy 4 fős asztalhoz bezsúfoltak bennünket, kértünk átültetésünket, de válasz: nincs hely!
Átlagos 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk vacsorázni (4 fő). Előzetes asztalfoglalásunk volt. Azt sajnos nem tudtam, hogy előre kellene jelezni, hogy olyat szeretnék, ahol a teknősök is vannak. A bejárattal szembe kaptunk asztalt, úgy hogy még a konyhára is ráláttunk. Ezt lehet nem kellene. . . Az elkészült ételek igen sokáig várattak magukra, mire a pincére az asztalhoz vitték.
Kiváló 2016. október 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapot ünnepeltünk az étterembe !! Udvarias ,készséges személyzet, és az ízletes ételek feledtették velünk , az előétel , és a főétel közötti hosszú várakozási időt !! Nagyon tetszett , hogy a tortát jelmezben , hozták !! Nagyon jól éreztük magunkat ! Jó szívvel ajánlom másoknak is az éttermet !
Kiváló 2016. május 24.családjával járt itt
Megint találtunk indokot egy Tortuga látogatásra ! Szűk családi ünneplést rendeztünk, telefonos előfoglalással. Emlékeink szerint az étterem konyhája nagyon jó, és mivel már jártunk itt, tudtuk mire számíthatunk. El kell áruljam a várakozás fölött teljesítettek.
Tortuga Étterem Budapest a térképen
1203 BudapestKossuth Lajos u. 73.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • gyerekmenü • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo