Attlee

Attlee adatlapja

Regisztráció2016.06.24
Utoljára itt2017.05.26

Kiváló 2016. július 24.a párjával járt itt
Héten jártunk az étteremben, egyik internetes csoportban hallottam az étteremről, hogy finom a gyros! Elhatároztuk párommal, hogy elmegyünk és teszteljük a dolgot! Nagyon gyorsan, és könnyedén megtaláltuk, mivel a belvárosban van és igen nagy étterem! Mikor beléptünk, én kicsit lefagytam, mert nem gondoltam ennyire tiszta, és elegáns egy hely lesz!
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Nagyon fiatalos, és hangulatos hely! Jó párszor jártam már náluk, de legtöbbször online rendelünk! Nagyon finom, ízletes, és tartalmas leveseket kínálnak, rendkívül jó áron! Eleinte idegenkedtünk, mivel nem mindennapi levesekkel találkozhatunk, és sok étteremmel befürödtünk már. de Aleves Gasztroműhely eddig kiváló.
Kiváló 2016. június 24.családjával járt itt
Nagyon kedves személyzet, finom ételek, ellátás is megfelelő volt! Központban helyezkedik el, egyik legjobb a környéken. árban is megfelelő
Családdal voltam de mindenki elégedett volt, és pozitív a véleményünk. Összesen 3 napot töltöttünk el, szoba tiszta és kényelmes! Szoba is nagyon olcsó kategória, illetve az ételek is nagyon olcsónak mondhatóak!