A Leves Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

A Leves Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2019. május 10.a párjával járt itt
Elsősorban változatos leveseiről ismert, de vannak egytálételek és desszertek is. Az ételek finomak, az adagok nem rosszak. Benti része viszonylag kicsi, jó időben van egy nem túl nagy kiülős terasza is. Szoktak különlegesebb ázsiai specialitásokat is készíteni. Érdemes legalább egyszer kipróbálni.
Kiváló 2018. január 21.a párjával járt itt
Nem tudok még egy ilyen helyet miskolcon, ahol ennyiféle leves lenne, és minden nap, minden héten mindig más, nem ismétlődik.
Negatívumként csak azt tudom felhozni, hogy némelyik leves nagyon hamar elfogy, illetve hogy a menühöz desszertként csak egyfajta kézműves keksz ízeiből lehet választani.
Átlagos 2017. október 2.a párjával járt itt
Egy szombati napon 13 óra körül tértünk be. Elég sokan voltak. Maga az étterem elég pici, 5 asztal található bent, így a befogadása elég korlátozott. Mivel elég jó idő volt, így sokan üldögéltek kint is, de nyilván ez télen nem kivitelezhető. Négyféle levesből lehetett választani. Mi a szilvás gombóc levesből és a kacsa pho-ból kértünk 1-1 adaggal.
A Leves Miskolc - Étel/italA Leves Miskolc - Étel/italA Leves Miskolc - Étlap/itallap
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Nagyon fiatalos, és hangulatos hely! Jó párszor jártam már náluk, de legtöbbször online rendelünk! Nagyon finom, ízletes, és tartalmas leveseket kínálnak, rendkívül jó áron! Eleinte idegenkedtünk, mivel nem mindennapi levesekkel találkozhatunk, és sok étteremmel befürödtünk már. de Aleves Gasztroműhely eddig kiváló.
2016. március 15.egyedül járt itt
A fő utcától pár lépésre, az egyik kis mellékutcájában egészen este 10 óráig tart nyitva - vasárnap kivételével - A Leves, amely az országban már több helyen jól ismert és nagy népszerűségre szert tett levesbárok nyomvonalán halad.
A Leves Miskolc - EgyébA Leves Miskolc - EgyébA Leves Miskolc - Külső képA Leves Miskolc - BelsőA Leves Miskolc - BelsőA Leves Miskolc - Étel/italA Leves Miskolc - EgyébA Leves Miskolc - Külső képA Leves Miskolc - Külső képA Leves Miskolc - Külső kép