Feketerigó Panzió Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Avar u. 2.

Feketerigó Panzió Mátrafüred a térképen

Feketerigó Panzió Mátrafüred értékelése:

4. helyezett a 11 mátrafüredi szállás közül

Feketerigó Panzió Mátrafüred bemutatkozása

Üzletünk a település központi parkjában, nyugodt, csendes környezetben fekszik. Nyolc darab két- illetve háromágyas fürdőszobás szobával, továbbá három különálló lakrésszel várjuk kedves vendégeinket.

Minden fürdőszobás ...Tovább >>

Minden fürdőszobás szobához előtér és erkély tartozik, a szobában televízió található. Az itt megszálló vendégeinknek lehetősége van egy jól felszerelt konyha használatára, továbbá a panzió területén ingyenes parkoló áll rendelkezésükre.

Lakrészeink kívánság szerint szobánként is igénybe vehetőek. A lakrészek három szinten helyezkednek el. Minden egyes lakrész három szobából áll, mindhárom szoba külön bejáratú és színes televízióval ellátott. Minden szinthez egy-egy jól felszerelt konyha, fürdőszoba, mosdó, terasz valamint három személygépkocsi befogadására alkalmas zárt parkoló tartozik.

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos, fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.

Feketerigó Panzió Mátrafüred képei

Feketerigó Panzió Mátrafüred vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Családosan jártunk itt, nagyon tetszett a szoba, az elhelyezkedés, az étteremben nagyon finoman főznek és gyors a kiszolgálás. Családbarát szálláshely. Közel van minden. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem foglaltunk előre szobát, csak véletlenül keveredtünk oda, de nagyon gyorsak és ami a legfontosabb ár / érték arányban szerintem magasan veri a konkurenciát.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Hol is kezdjem? Tulajdonképpen már jártam itt. Most sem csalódtunk a helyben. Tisztaság fogadja az embert. A panzió nagyon jó helyen van. Szobánk az első emeleten volt. Tágas szoba,kemény de kényelmes ágy,nagy zuhanyzó. Az alagsorban jól felszerelt konyha található, ha esetleg valaki a hazai ételeket részesíti előnyben. Természetesen az étteremben is lehet étkezni.

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Nagyon szép a környezet, az erdő körbeölel és a szállás is szépen van kialakítva. Az ételek finomak a személyzet rendes és tisztaság van mindenhol. Felejthetetlen élmény volt eltölteni itt 4 napot. Biztos vagyok benne hogy vissza fogok menni és élvezem a friss pevegőt és a lélegzetelállító látványt. Csak ajánlani tudom.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
Nagyon kedves személyzet, finom ételek, ellátás is megfelelő volt! Központban helyezkedik el, egyik legjobb a környéken. árban is megfelelő
Családdal voltam de mindenki elégedett volt, és pozitív a véleményünk. Összesen 3 napot töltöttünk el, szoba tiszta és kényelmes! Szoba is nagyon olcsó kategória, illetve az ételek is nagyon olcsónak mondhatóak!

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 1.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve a munkából hazafelé menet kerestem szállást Mátrafüredre még aznap estére. Mikor rábukkantam az egyik helyfoglalós weboldalon, rögtön felhívtam őket, és kérdésemre, hogy van e 4 szabad hely szerencsére igen volt a válasz.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 30.
Szívesen megyünk mindig a Feketerigó Étterembe, jó étel, jó kiszolgálás, szép környezet. Nagyon szépen fel lett újítva, és mindig öröm a diófa alatt vagy a szökőkút mellett leülni kicsit a sok virág között. A szokásos juhtúrós sztrapacska elfogyasztása után jól esik kicsit elidőzni a gyönyörű "leander erdő" mellett.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A Téli Mátra Túra alkalmával döntöttünk úgy hogy a Fekete Rigó Panziót választjuk szálláshelyünknek. Mivel Győrből érkeztünk ezért fontos volt, hogy a túra előtt is és utána is kellemes és nyugodt környezetben pihenhessünk, így 2 éjszakát töltöttünk a panzióban. A választásban segített, hogy étterem is tartozik a szálláshelyhez kiváló árakkal, finom ételekkel, emberes adagokkal mely egy túrázónak nem utolsó szempont.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 23.
Március végén töltöttem el két éjszakát a Feketerigóban. A szálláshely tisztasága, kényelme, vacsoráknál a felszolgálás, az ételek minősége igazán kitűnő volt. Az udvar, a kert virágos, gondozott, már ott sorakoztak virágzásra várva nagy leanderbokrok. Nagyon jó túra és kirándulásközpont, közel van a Mátrafüred-Gyöngyös kisvasút, aminek gyöngyösi végállomásától pár lépésre van a Mátra múzeum, gyerekeknek felnőtteknek érdemes megnézni.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
2014. november 30-án vacsoráztunk ebben a gyönyörű, családias hangulatú étteremben a párommal. Nagyon meg voltunk elégedve a finom és szépen tálalt ételekkel, az árakkal, a kiszolgálással. A hely igényes volt és tiszta. Már a karácsonyi dekoráció is megmelengette a szívünket.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
Januári kirándulás alkalmával látogattunk el Mátrafüredre, ahol a Feketerigóban ebédeltünk. Nagyon kellemes hangulatú, családias jellegű étterem. A kora délutáni idő,és a januári zord idő ellenére telt ház volt, de hamar asztalhoz jutottunk. A kiszolgálás gyors és kedves volt. Kifejezetten a juhtúrós sztrapacska volt a keresett étel, ami nagyon ízletes volt.

Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.106 - 27.093,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.11.30.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.14-ig
Erla Villa
2 nap/1 éjszaka 25.500 - 35.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2022.06.30-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
Érvényes: 2021.12.23-ig
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 24.028 - 42.919,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Aliz Villa
Szilvásvárad
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

MátrafüredX