Bábelné Vali

Bábelné Vali adatlapja

Regisztráció2015.08.28
Utoljára itt2017.02.14

Szörnyű 2015. augusztus 31.családjával járt itt
1házat béreltem tőluk,7 személyre, 3családnak 3 háloszobával, kerttel, kinti bográcsozási lehetőséggel,mindent visszaigazoltak, előleget 2hónappal előre kifizettem kp, a többit SZÉP kártyávalérkezéskor ,ebben a képen látható vadásztanyában adják a kulcsot, előbb kellett fizetni, mint láttam volna bérleményt
kaptam 1, nappalit, sarokgarniturával, 1tetőteret 4 ággyal, bográcsozásra azt mondta a kiadó rakjak tüzet a vízóraakna tetején,kinti nyitott terasz volt de miután végig esett, fedél nem volt, még kiülni sem lehetett,
Átlagos 2016. szeptember 22.családjával járt itt
A szálloda felszereltsége nem a mai követelményeknek megfelelő. Koszos padlószőnyeg a szobában, szakadt, kopott a lift előtt, lejáró WC tető, zuhany függöny sárga ,vízköves, nem lehet összehúzni a függönyt. Most hétvégén jártam ott a családommal 4 szobát foglaltunk és ebből sajnos mindegyikben volt koszos szőnyeg.
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Itt tartottuk a férjem, a két lányom születésnapját már 2. éve, több alkalommal baráti társasággal is jártam itt. Mindig segítőkész a részletekre is odafigyelő személyzettel találkoztunk. Miután a családban több születésnapos is volt az ajándék torták gyertyái évszámra személyre szabottan , mindenkinek külön zenével, pezsgővel kerültek felszolgálásra.