Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok értékelése:

6. helyezett a 223 siófoki szállás közül
28. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Hotel Azúr Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában, közvetlenül a vízparton található szálloda a Balaton régió egyik legkedveltebb wellness és konferencia komplexuma.

A Hotel Azúr szállodaegyüttes összesen három épületben, 313 szobaegységgel akár 750 fő elhelyezését tudja biztosítani. A négycsillagos Hotel Azúr épületszárnyban 204 kényelmes szoba és 18 szaunával és pezsgőkáddal rendelkező lakosztály található. A Hotel Azúr wellness központja az 1000 m2 vízfelületű külső és belső élménymedencéivel, szaunaparkjával, gőzfürdőjével, illat- és sókamrájával, különleges testkezeléseivel garantálja a felüdülést. A szálloda Korinthos Éttermében a magyar konyha klasszikus fogásai mellett a vendégek a mediterrán ételek széles választékát is élvezhetik büféasztalos étkezés formájában.

A csodálatos Balaton-parti környezetben fekvő szálloda számos kül- és beltéri sportolási lehetőséget kínál a mozgás szerelmeseinek: tenisz, műfüves futball, strandröplabda, kerékpár, aerobic és különféle mozgásprogramok, kondicionáló terem.

Hotel Azúr Siófok képei

Hotel Azúr Siófok

Hotel Azúr Siófok vélemények

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Egy hétvégét töltöttünk a Hotel Azúr Prémium-ban,nagy csalódás volt számunkra! A wellness részlegben nem üzemelt a jégkamra,élményzuhany,és a masszírozó vízsugár,az egész wellness részleg egy gyenge 3 csillagnak felel meg. Érkezésünkkor közölték,borvacsora lesz este,ami plussz 5000. ft személyenként,erről a foglaláskor szó sem volt,és egy 15éves gyereknek nem feltétlen kellene borocskázni a vacsorához.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
Nagyon jo hely közvetlenül a Balaton parton!Tisztaság, kenyelem. Az ételek finomak. A wellnes szuper.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hotel felujitott premium szobai is sajnos lelakottak, a fürdőszoba penészes, a fűtőtest rozsdas. Foglalaskor egy teljesen uj szobat igertek. Mivel konferenciara készültek, a tagas jatszoszobat atkoltoztettek egy kicsi fülledt helysegbe, ket picivel ezt nem tudtuk sajnos tolerálni. Foglalaskor nem jeleztek, hogy nem lesz minden szolgáltatás olyan amit varnank.

Knekató TOP szállásértékelő
Knekató TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tény, hogy a hotel jó helyen van, kellemes parkja van, jó a wellness részleg, és megfelelő a partszakasz is, nem kell kilométereket gyalogolni, hogy mély legyen a víz. Külön jó, hogy van egy árnyékos rész, ahol homokos part van a gyerekeknek, így nem kell a tűző napon lenni a kicsiknek. Mi superior szobában voltunk, ami 19 négyzetméteres, tehát nagyon kicsi, az ára viszont magas.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Kedves helyszín számunkra a hotel. Most érkezéskor már meglepődtünk a sorban állás miatt. Minden recepciós dolgozott, de a meghirdetett családi kedvezmény miatt kevésnek bizonyult. A tulajdonosnak kellett volna több beléptető pontról gondoskodnia. Várakozás alatt már feltűnt, hogy a Magyarország szépe döntősei is közöttünk sétálnak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Többször pihentünk már a Hotel Azúrban, a prémium részen is egyszer.A pezsgős fogadtatás, a wellness, a kifogástalan szauna szeánsz, a kiszolgálás és finom ételek mind megelégedésünkre szolgáltak.Folyamatos fejlesztésre, megújulásra törekednek, mindig a vendég kényelme, kiszolgálása a cél. Biztos, hogy pihenünk még ott!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, kellemes környezet. A wellness részleg úgy az Azúr Hotelban, mint az Azúr Prémiumban fantasztikus. Már több ízben jártunk az Azúr hotelban és az Azúr Prémiumban is, visszatérő vendégek vagyunk. Kitűnő koszt, kifogástalan ellátás, kedves személyzet, tiszta szobák. Az Azúr Prémiumból fantasztikus kilátás a Balatonra.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes szallas, jo szinvonalu wellness szolgaltatasokkal, jo parkolasi lehetoseggel, a kozepesnel valamivel gyengebb konyhaval.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 5 látogató hasznosnak vélte
Párommal 5. évfordulokat töltöttünk az Azúr hotelben. Interneten ketesgéltem és nagyon megtetszett látomásra. Sokkal nagyobb a körítés mint a valóság. A hotel és a szobák kényelme butorzata,kivitelezése ,ágy nagysága,szuper. Tisztaság kritikán! ! ! aluli . . . poros falak,nagyon koszos ablakkeretek,pókhálók,wellnes részlegnél a szauna ajtót be kell rugni :) Tisztaság,higénia,szagok motelekre hajazó.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számomra fontos, hogy egy szálloda a kellemes, szépen berendezett szoba mellett magas színvonalú wellness élményt adjon. Itt minden adott, ami nekem a tökéletes feltöltődéshez és teljes kikapcsolódáshoz kell. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet is nagyon figyelmes volt. A szálloda konyhája nekem kicsit egyhangú, de lehet, hogy bennem van a hiba.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.822 - 40.351,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX