Bakter72

Bakter72 adatlapja

Regisztráció2018.03.30
Utoljára itt2024.04.14

Kiváló 2024. április 14.a párjával járt itt
Tisza-tókerülő kerékpáros túrán voltunk. És úgy gondoltuk mivel a 33-as út mellett hirdette magát az étterem nagy plakáton hogy betérünk. Nagyon szép tiszta színvonalas hely. Aránylag kedves pincérek kicsit nehézkesen indult de utána felpörgött 8-10 percet vártunk az étlapra. Szerintem pedig nem volt sok vennék.
Kiváló 2024. március 29.a párjával járt itt
Három nap két éjszakára érkeztünk tényleg gyönyörű rend tisztaság! Nagyon kedvesen fogadtak a recepción! A wellness részleg kényelmesen használható szép tiszta csak dicsérni tudom! Első este a vacsoránál kettő pincér egy hölgy és egy úr az úr tényleg nagyon de nagyon kedves segítő kész ha minden igaz Pisti nek hívták.
Felhasználó fényképei:
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros -
Átlagos 2023. április 13.családjával járt itt
Szeretnék hitelesen értékelést írni. Április 6. feleségem idősebb gyerekem és én betértünk egy ebédre. A pincér a bejáratnál készségesen jó benyomással fogadott bennünket. Közölte hogy csak 2 db asztal ami szabad. Egyik a bejárattal szemben a másik a folyosó vége felé ezt választottuk. Hozta az étlapokat,majd meg kérdezte mit szeretnénk inni.