Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
10. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1081 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 8.
Kedves személyzet, tiszta wellness, klassz konyha, mindennel meg voltunk elégedve, változatos reggeli meg vacsora

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy nem mond igazat hátat fordít a vendégnek .

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Ennek oka az elégedettségünk. Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan. Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek! A welnessben nem kell várnod egy élmény elem vagy eszköz indítására.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és tiszta! Csak ajánlani tudom! Amint lesz szabadidő, megyünk vissza!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek
Szoba wellnes étkezés tökéletes

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Nagyon jól éreztük magunkat . Nagyon kedves volt mindenki . Finomak voltak az ételek ,jó a választék , tisztaságra is figyelnek , nem volt tumultus a medencében , jó hogy 21 óráig lehet használni wellnes részleget . Másnak is ajánlom , hogy próbálja ki .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki pihenni akar. Csendes nyugodt hely, a wellness rész is nagyon jó volt. A szakács kiválóan főz, bőven volt választék is. A személyzet kedves segítő kész. Szép tiszta környezet,ízlésesen megoldva a szoba berendezése, a szálloda bárja. Nagyon értékelem az étkezéseknél az idősávos étkeztetést, ami elkerülte a zsúfoltságot ebben a helyzetben.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon szép,a személyzet udvarias és segítőkész!Mindenkinek csak ajánlani tudom aki egypár szép napot akkor eltölteni barátokal vagy családdal!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Mindennel nagyon meg voltam elégedve. A szobák tiszták az ágyak nagyon kényelmesek voltak a bútorok igényesek! Az ételek finomak bőségesek! Mindig töltötték a svédszatalt ahogy fogyott. A teraszbútorok gyönyörűek. A wellness részleg minden igényt kielégít! A recepciósok rendkívül segítőkészek voltak! Volt lehetőség a szoba hosszabbítására este 6 ig nagyon baráti áron.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk a szállodának, most is csak azt tudom mondani, hogy a legjobb hely ha az ember pihenni szeretne, kiváló minőségű finom ételeket enni. Makulátlan tisztaság rendkívül kedves udvarias személyzet. Egyszóval tökéletes minden.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 21.700 - 29.400,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 12.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.11.01.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.05.20. - 2021.05.24.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 21.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.07.11.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.690 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, zenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.04.01. - 2021.12.30.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 12.710 - 13.530,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX