Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
5. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk a szállodában. Meg voltunk elégedve a személyzet hozzáállásával. A szobák ,wellness részleg tiszták voltak. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában. Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket. Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt. A bejelentkezést is könnyedén megoldották,csak az autó rendszámát kellett nekünk megadni a többi már készen volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet. A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak, mégis minden rendben van. Szuper volt minden, szeptemberben újra megyünk!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt eltölteni !

Értékelt: 2019. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba. Kedves, segítőkész személyzet!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
àprilis közepén jártunk a szállodában, 2 éjszakás csomagajánlattal. A szálloda a 3 csillagnak megfelelö, semmi különlegesség. A személyzet kedves, szolgálatkész, a masszázs remek volt. Az ételek finomak voltak, á kinálat pontosan az, amit vártunk: sem nem tultengö kinálat, sem nem tul kevés. Pihenésre jól megfelelt ez a három napos ott tartózkodás.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek voltunk a Hotellel és a kínált lehetőségekkel, szívesen visszatérünk máskor is. Ami nem tetszett és többünk jelezte, a párnák keménysége. ( 2 db volt, de mindkettő nagyon kemény). Amit hiányoltunk: így, hogy családostul mentünk, nincs helyiség ahol esetleg este nagyobb társasággal le lehessen ülni egy nagy asztalhoz kártyázni pl.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben kényeztető szolgáltatások !
Finom ételek és érdekes programok a környéken.
Jó lenne ha több last minute alkalommal ott pihenhetnének barátaim is. Több alkalommal együtt lehetnénk. Nagyszerű programokkal emlékezetesé tenni a ott töltött idő.
A szobákban jó volt pihenni. A welness jól felszerelt ,kellemes.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemesen töltöttük itt a karácsonyi ünnepeket. Az ételek kiválóak,a wellness hibátlan. Másoknak is jó szívvel ajánlom. Tiszta, kényelmes szobák,kedves személyzet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Barátságos fogadtatás, kedves személyzet, maximálisan minden a vendég kényleméért. Imádtam, visszamegyünk ! Az étkezésekhez üditő téitésmentes lehetne.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 20.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 11.070 - 12.300,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900 - 25.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással, gyermek-, sport- és szórakoztató programokkal
Érvényes: 2019.08.05-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi pezsgős reggelivel, karácsonyi zenés esttel, zongoradélután torta és süteménybüfével, csokoládé és praliné bemutatóval, stand up comedy előadással, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

ZalakarosX