Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 130 zalakarosi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1090 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2021. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2021. június 18.
Maximálisan elégedettek voltunk a hellyel,a szolgáltatásokkal,a személyzettel, köszönjük a jóságot, emberséget.

Mobilról küldte. | 2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 9.
Vendégmarasztaló hely, kedves, udvarias személyzettel, rendezett, kényelmes, tiszta szobákkal. Finom étkek, kellemes wellness részleg.

2021. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 7.
Nagyon szuper Hotel, imádjuk a kinti fútött medencét télen, nyáron, nagy móka hóesésben kint úszni. Az idén elkészült plázs nagyon hangulatos. Az ételek mindig finomak és nagy a választék. A személyzet nagyon kézséges mindenben, egy vidám fiatalos hangultú hely. Évekkel ezelőtt felfedeztük, azóta nem is megyünk máshova pihenni.

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. június 2.
Makulátlan tisztaság, kedves, udvarias személyzet, az ellátás kifogástalan, az ételek finomak, hatalmas választékkal. A wellness nagyon kellemes, jó ötlet hogy 21.00-ig van nyitva.

2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobával és az éttermi kiszolgálással nagyon elégedettek voltunk. A recepciónál segítőkészek voltak. Csendes környék. A Wellnes részleg nem zsúfolt. Parkolás biztosított. Közel van a fürdőhöz. Lehet kerékpárt kölcsönözni. Nem először voltunk itt és ha lehetőségünk lesz rá ismét elmegyünk.

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 20.
Dunántúl gyöngyszeme, egy csoda.Szuper wellness, fantasztikus ételek, nagyszerű dolgozók, csendes környezet.Fenomenális

Mobilról küldte. | 2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 17.
Nagyon jó kiszolgálás, jó a wellness részleg. Bőséges az ételválaszték, finomak a koktélok. Van kerékpár és robogó bérlési lehetőség.

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 8.
Kedves személyzet, tiszta wellness, klassz konyha, mindennel meg voltunk elégedve, változatos reggeli meg vacsora

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy nem mond igazat hátat fordít a vendégnek .

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Ennek oka az elégedettségünk. Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan. Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek! A welnessben nem kell várnod egy élmény elem vagy eszköz indítására.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.300 - 33.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.29-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 11.250,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2021.08.29. - 2021.11.01.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2023.01.02-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.410 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, levesebéddel, komplex fürdőbelépővel a Zalakarosi Fürdőbe, felnőtteknek fürdőköpeny használattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőkomplexum használattal, szauna szeánszokkal, sportolási lehetőséggel, játszószoba használattal, gyermek animációval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2021.10.22.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 25.920,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
2021.07.03. - 2021.08.28.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitnesz terem használattal, sószobával, kreatív kuckóval
Érvényes: 2021.08.31-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekek részére játszószobával, teniszpályával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.30-ig
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.04-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX