Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
3. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1029 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában. Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket. Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt. A bejelentkezést is könnyedén megoldották,csak az autó rendszámát kellett nekünk megadni a többi már készen volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet. A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak, mégis minden rendben van. Szuper volt minden, szeptemberben újra megyünk!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt eltölteni !

Értékelt: 2019. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba. Kedves, segítőkész személyzet!

Judit S TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
àprilis közepén jártunk a szállodában, 2 éjszakás csomagajánlattal. A szálloda a 3 csillagnak megfelelö, semmi különlegesség. A személyzet kedves, szolgálatkész, a masszázs remek volt. Az ételek finomak voltak, á kinálat pontosan az, amit vártunk: sem nem tultengö kinálat, sem nem tul kevés. Pihenésre jól megfelelt ez a három napos ott tartózkodás.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon elégedettek voltunk a Hotellel és a kínált lehetőségekkel, szívesen visszatérünk máskor is. Ami nem tetszett és többünk jelezte, a párnák keménysége. ( 2 db volt, de mindkettő nagyon kemény). Amit hiányoltunk: így, hogy családostul mentünk, nincs helyiség ahol esetleg este nagyobb társasággal le lehessen ülni egy nagy asztalhoz kártyázni pl.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben kényeztető szolgáltatások !
Finom ételek és érdekes programok a környéken.
Jó lenne ha több last minute alkalommal ott pihenhetnének barátaim is. Több alkalommal együtt lehetnénk. Nagyszerű programokkal emlékezetesé tenni a ott töltött idő.
A szobákban jó volt pihenni. A welness jól felszerelt ,kellemes.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemesen töltöttük itt a karácsonyi ünnepeket. Az ételek kiválóak,a wellness hibátlan. Másoknak is jó szívvel ajánlom. Tiszta, kényelmes szobák,kedves személyzet.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
Barátságos fogadtatás, kedves személyzet, maximálisan minden a vendég kényleméért. Imádtam, visszamegyünk ! Az étkezésekhez üditő téitésmentes lehetne.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi csúnya őszi esős napon érkeztünk meg a szállodába. Belépéskor tiszta jó illatú szállóba léptünk. A szoba tágas, jó meleg, rend tisztaság mindenütt. Kiváncsi voltam az élményfürdőre itt az oldalon sok jót olvastam róla. Tényleg egy tágas, jól felszerelt wellness fogadott. Bevallom igy november végén nekem kicsit hidegnek tünt a viz, mivel egy kinti medencével van összekötettésbe.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3-5 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Szent Orbán Panzió
2019.06.07. - 2019.08.19.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.14-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.06.06. - 2019.06.10.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport- és gyermekprogramokkal, tanácsadással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
2019.07.01. - 2019.08.19.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal ebéddel, wellness-részleg használattal, fürdő- és állatpark belépővel, kisvonatos városnézéssel, játszótér és sportpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.29.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Napi árak
Tavaszi csobbanás (min. 2 éj)

ZalakarosX