Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
4. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Akciós csomagok

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek
Szoba wellnes étkezés tökéletes

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Nagyon jól éreztük magunkat . Nagyon kedves volt mindenki . Finomak voltak az ételek ,jó a választék , tisztaságra is figyelnek , nem volt tumultus a medencében , jó hogy 21 óráig lehet használni wellnes részleget . Másnak is ajánlom , hogy próbálja ki .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki pihenni akar. Csendes nyugodt hely, a wellness rész is nagyon jó volt. A szakács kiválóan főz, bőven volt választék is. A személyzet kedves segítő kész. Szép tiszta környezet,ízlésesen megoldva a szoba berendezése, a szálloda bárja. Nagyon értékelem az étkezéseknél az idősávos étkeztetést, ami elkerülte a zsúfoltságot ebben a helyzetben.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon szép,a személyzet udvarias és segítőkész!Mindenkinek csak ajánlani tudom aki egypár szép napot akkor eltölteni barátokal vagy családdal!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Mindennel nagyon meg voltam elégedve. A szobák tiszták az ágyak nagyon kényelmesek voltak a bútorok igényesek! Az ételek finomak bőségesek! Mindig töltötték a svédszatalt ahogy fogyott. A teraszbútorok gyönyörűek. A wellness részleg minden igényt kielégít! A recepciósok rendkívül segítőkészek voltak! Volt lehetőség a szoba hosszabbítására este 6 ig nagyon baráti áron.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk a szállodának, most is csak azt tudom mondani, hogy a legjobb hely ha az ember pihenni szeretne, kiváló minőségű finom ételeket enni. Makulátlan tisztaság rendkívül kedves udvarias személyzet. Egyszóval tökéletes minden.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Sokadszor voltunk, mindennel meg vagyunk elégedve. Az ágyak mellett lehetne villamos aljzat, mivel CPAP készüléket használok. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, az étkezések gördülékenyek és bőségesek voltak. A személyzet több tagja ismerősként üdvözölt bennünket. A be és kijelentkezés rugalmasan, gyorsan lezajlott az elektronikus bejelentőlap használatával.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Nagyon vendegcentrikus,tiszta,barátságos.
Segítőkész személyzet,finom és bőséges ételek,jó wellnes részleg

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Június végén férjemmel töltöttünk egy hetet a szállodában. Barátaink ajánlották. Nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló hely a kikapcsolódásra pihenésre. Az ételek finomak voltak. Az ebéd bőséges és finom. Családias a légkör. Takarítók felszolgálók recepciósok figyelmesek előzékenyek. Tisztaság van mindenütt. A Wellnes is jó,tiszta/ a centrifuga hiányzott /.

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Vírus miatt kitolt házassági évfordulonk alkalmából választottuk a Belenusban való pihenést! Már ismertük a szállodát,3. szor mentünk most! A környező szállodákben is voltunk már,most erre esett a választásunk mert a kinti medencét nagyon megkedveltük,a wellnes is tiszta,rendezett. A személyzet udvarias,rugalmas,segítőkész! A tisztaság is megfelelő!

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.875 - 14.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.112 - 15.928,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna show-val, változatos műsorokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: bőséges reggelivel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 15.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem és sószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Zalakaros környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

ZalakarosX