Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
9. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1079 szállás közül

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy nem mond igazat hátat fordít a vendégnek .

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Ennek oka az elégedettségünk. Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan. Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek! A welnessben nem kell várnod egy élmény elem vagy eszköz indítására.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és tiszta! Csak ajánlani tudom! Amint lesz szabadidő, megyünk vissza!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek
Szoba wellnes étkezés tökéletes

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Nagyon jól éreztük magunkat . Nagyon kedves volt mindenki . Finomak voltak az ételek ,jó a választék , tisztaságra is figyelnek , nem volt tumultus a medencében , jó hogy 21 óráig lehet használni wellnes részleget . Másnak is ajánlom , hogy próbálja ki .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki pihenni akar. Csendes nyugodt hely, a wellness rész is nagyon jó volt. A szakács kiválóan főz, bőven volt választék is. A személyzet kedves segítő kész. Szép tiszta környezet,ízlésesen megoldva a szoba berendezése, a szálloda bárja. Nagyon értékelem az étkezéseknél az idősávos étkeztetést, ami elkerülte a zsúfoltságot ebben a helyzetben.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda nagyon szép,a személyzet udvarias és segítőkész!Mindenkinek csak ajánlani tudom aki egypár szép napot akkor eltölteni barátokal vagy családdal!

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 21.
Mindennel nagyon meg voltam elégedve. A szobák tiszták az ágyak nagyon kényelmesek voltak a bútorok igényesek! Az ételek finomak bőségesek! Mindig töltötték a svédszatalt ahogy fogyott. A teraszbútorok gyönyörűek. A wellness részleg minden igényt kielégít! A recepciósok rendkívül segítőkészek voltak! Volt lehetőség a szoba hosszabbítására este 6 ig nagyon baráti áron.

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk a szállodának, most is csak azt tudom mondani, hogy a legjobb hely ha az ember pihenni szeretne, kiváló minőségű finom ételeket enni. Makulátlan tisztaság rendkívül kedves udvarias személyzet. Egyszóval tökéletes minden.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
Sokadszor voltunk, mindennel meg vagyunk elégedve. Az ágyak mellett lehetne villamos aljzat, mivel CPAP készüléket használok. Félpanziós ellátást vettünk igénybe, az étkezések gördülékenyek és bőségesek voltak. A személyzet több tagja ismerősként üdvözölt bennünket. A be és kijelentkezés rugalmasan, gyorsan lezajlott az elektronikus bejelentőlap használatával.

Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri pezsgős reggelivel, fürdőköpeny bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, showműsorral, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.388 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 11.750,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.543,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal
Érvényes: 2021.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi vacsorával, ajándék bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.25. - 2020.12.30.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.415 - 10.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, sószobával, kreatív kuckóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.09-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

ZalakarosX