Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 4.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros értékelése:

2. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
8. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Akciós csomagok

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros képei

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az tetszett a legjobban, hogy, bár volt wellness része, de a fürdőhöz is közel volt, így a gyerekekkel el tudtunk menni oda is. A személyzet nagyon kedves volt, a reggeli-vacsora isteni! Biztosan máskor is megyünk majd!!! Köszönjük!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el párommal. Igen elégedetten távoztunk. A Hotel tiszta ,minden megtalálható benne ahhoz,hogy ki se kívánkozzunk még egy rövid séta erejéig sem. Wellnes részleg kifogástalan,minden gombnyomásra működik. Az ételek nagyon tükrözik a helyi sajátosságokat,emellett bőséges és változatos a kínálat. Külön megemlíteném a masszás részleget.

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
Tiszta rendes szàlloda de nem pihenésre relaxra alkalmas . Àllandóan zuhog a viz a külsó medencébe ezt reggel 8- este 8-ig kell mindenkinek hallgatnia. Kózben "koncert" a hangszórókból non stop.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
4 napot töltöttünk feleségemmel és lányommal a Hotelban. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész, mindent elkövetnek a vendégért. Ár-érték arányban minden kifogástalan volt. Tisztaság a szobákban, a közös helyiségekben és a wellnesben egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések során ülön asztal tartozott a szobához, ami rendívül megkönnyítette az étkezést.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Negyedik alkalommal jártunk Zalakaroson a Belenus hotelban, nem szeretjük a zsákbamacskát, de eddig még nem csalódtunk. A szálloda és környéke nagyon rendezett és csodás növényekkel ellátott, nagyszerű sétaterep a környék is. Az ellátás bőséges és mindenre kiterjedő. A személyzet udvarias, szolgálatkész.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk a szállodában. Meg voltunk elégedve a személyzet hozzáállásával. A szobák ,wellness részleg tiszták voltak. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Értékelt: 2019. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban 3 éjszakát töltöttünk a párommal a szállodában. Már második alkalommal látogattunk ide,de most sem csalódtunk semmiben. Rend,tisztaság,udvariasság,kitűnő ízletes ételek fogadtak bennünket. Meglepő volt,hogy az érkezésnél nevünkön köszöntöttek minket,ami nagyon kedves gesztus volt. A bejelentkezést is könnyedén megoldották,csak az autó rendszámát kellett nekünk megadni a többi már készen volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Kiváló és segítőkész személyzet. Szuper a wellness-részleg, kitűnő és változatos ételek, széles választék. Nincs nyomorgás, bőséges hely, az étkezéseknél saját asztal, nem kell helyet keresgélni. Kényelmes szobák. Tiszta, rendezett környezet. A háttér-személyzet szinte láthatatlan, nem zavarnak, mégis minden rendben van. Szuper volt minden, szeptemberben újra megyünk!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nagyon tetszett a személyzet lelkiismeretes munkája, a kiszolgálás rugalmassága és gyorsasága. A csend, a nyugalom és a kisgyerekeknek történő megfelelés, a szolgálatatások színvonala miatt mindenkinek tudom ajánlani a szállodát, és a wellness szolgáltatásokat. Valóban pihentető napokat lehet itt eltölteni !

Értékelt: 2019. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba. Kedves, segítőkész személyzet!

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.600 - 21.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
2 nap/1 éjszaka 28.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 18.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, jásztószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 11.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Foglalj időben! (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalakarosX