BanDór

BanDór adatlapja

Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2016.05.04

2016. május 4.a párjával járt itt
Kocsival érkeztünk, már messziről lehetett látni a szép szállodát, aminek a saját parkolójában találtunk is helyet a kocsinknak. Kicsit sokat kellett cipelnünk a cuccainkat, de nem volt vészes. A recepciónál elég sokan vártak a bejelentkezésre, de gyorsan és rugalmasan intézkedett a személyzet.
2016. november 5.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen van, egy kellemes sétával elérhető a belváros. Ahhoz képest, hogy nincs vacsora és semmi extra szolgáltatás a szállodában, és a parkolásért is külön kell fizetni, kicsit drága. Egyébként mindennel meg voltunk elégedve, a problémás dolgokat rugalmasan és gyorsan megoldották. A szoba nagyon kellemes volt, bár nem túl nagy.
Ibis Hotel Győr válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönettel megkaptuk az ibis Győr szállodával kapcsolatos visszajelzését; örömmel olvastam, hogy alapvetően pozitív tapasztalatokat szerzett nálunk.

Biztos vagyok abban, hogy pozitív visszajelzésének köszönhetően kollégáim még nagyobb lelkesedéssel, továbbra is a szolgáltatások színvonalának fejlesztésén fognak dolgozni.
2016. november 10., , Ibis Hotel Győr