Ibis Hotel Győr Győr ★★★

Ibis Hotel Győr Győr
Ibis Hotel Győr GyőrIbis Hotel Győr Győr
Ibis Hotel Győr GyőrIbis Hotel Győr Győr

Ibis Hotel Győr Győr bemutatkozása

Az új Ibis Hotel Győr mindössze 300 méterre található a történelmi városközponttól és a sétálóutcától, a Vásárközpont és a Kereskedelmi Kamara mellett. A háromcsillagos szálloda 96 légkondicionált és hangszigetelt szobával, bárral, konferenciatermekkel, valamint színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Ibis Hotel Győr Győr vélemények

2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A nyüzsgő központhoz képest csendes környezetben található ez a szálló. Tiszta, kényelmes helyiségei vannak. Szobái kényelmesek.
A reggeli finom volt, kedves gesztus volt, hogy házi sütésű pékárút is felszolgáltak. A kakaós és a fahéjas csiga is isteni volt. Aki pihenésre szánta ezt a helyett, azt meg is kapta ezt. Az Ár- érték arány szerintem megfelelő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. január 8.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen található. Az árak is barátiak, megfelelőek a szolgáltatások és a személyzet is barátságos! Budapesttől sincs túl messze- autópályán könnyen megközelíthető. Ajánlani tudom házasoknak, pároknak, baráti társaságoknak. Konferenciahelyszinnek is kitűnően megfelel! ! ! Mi már nem először jöttünk ide és eddig sosem csalódtunk benne! ! ! :)
2017. június 12.a párjával járt itt
Konferencián voltam 3 napig, nem én foglaltam a szállást. Szerencsére a parkolást is kifizették, ami elég drága. Először alig tudtunk bekanyarodni a hotelhez, többszöri utazgatás után sikerült eltalálni a hídról lekanyarodás módját. A hotel neve sehol sincs táblával jelezve. A szoba pici, az ágy kényelmes.
2016. november 5.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen van, egy kellemes sétával elérhető a belváros. Ahhoz képest, hogy nincs vacsora és semmi extra szolgáltatás a szállodában, és a parkolásért is külön kell fizetni, kicsit drága. Egyébként mindennel meg voltunk elégedve, a problémás dolgokat rugalmasan és gyorsan megoldották. A szoba nagyon kellemes volt, bár nem túl nagy.
2016. június 26.kollégákkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése megfelelő volt számomra,a belváros gyalog könnyen kevés sétával megközelíthető. A szoba kicsike ugyan, de nagyon tiszta. Lift van. Az internethasználat nem volt mindig megfelelő. A személyzet kedves, szolgálatkész volt. Csak reggelit kértem ugyan,de az étel választék számomra nem a várt kínálatot adta. Mivel vonattal utaztam a vasút állomás is rövid séta volt.
2016. január 3.a párjával járt itt
A szálloda tiszta rendes és megfelelően felszerelt. A személyzet inkább átlagos de nagyon udvariasak voltak, bár szerintünk magáról a városról nagyobb felvilágosítást adhattak volna(pl: a városnéző buszról amiről nem tudtunk így lemaradtunk egy városnézésről, és mint kiderült a busz a szálló mellet áll meg.
2016. január 2.a párjával járt itt
Ami tetszett, h a szoba stílusa az elegáns és a modern keveréke, meleg színekkel. Az ágy szuper kényelmes, egy egész napot el tudtam volna heverészni benne. A reggeli választéka jó, van 3 féle melegétel, felvágott, kenyérválaszték. Maga az étterem berendezése is igényes, kultúrált. A hotel elhelyezkedése is jó, a belvárosban van, gyalog is elérhető minden.
2016. január 2.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a hotel Ibisben. Tiszta, kényelmes és fömleg meleg volt a szobában. Az egyetlen, ami gondot okozott, hogy képtelenség volt hajat szárítani, mert se a fürdőszobában se a szobai tükör mellett nincs konnektor. De a személyzet szolgálatkészségénej köszönhetően megoldódott 2 hosszabbítóval. Összességében nagyon elégedettek voltunk.
2015. május 21.a párjával járt itt
Egy kis hétvégi kikapcsolódásra vágytunk és mivel még nem jártunk Győrben úgy döntöttünk megnézzük a város nevezetességeit. Az Ibis Hotelben szálltunk meg. Szép elegáns szálloda közel az óváros látnivalóihoz és a győri fürdőhöz is. A szoba és a fürdő ugyan kicsi, de szép modern és tiszta. A kényelmes ágy kellemes pihenést biztosít.
2014. július 8.barátokkal járt itt
A szobában és a fürdőszobában makulátlan tisztaság volt. A reggeli választékos és finom volt. A személyzet udvariasan és előzékenyen figyelte a kívánságainkat. Köszönet érte! Egyetlen dolgot hiányoltunk csak, nem volt minibár a szobában. Ha megszomjaztunk le kellett menni a recepcióra,ami éjszaka nem olyan kényelmes, de megoldottuk.