Bati

Bati adatlapja

Vidéken élő, a munkám és szórakozás miatt is sokat utazó környezettudatos, kíváncsi ember vagyok :)
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Harmóniakedvelő
Regisztráció2014.01.07
Utoljára itt2018.11.11

Kiváló 2014. január 7.családjával járt itt
Rendszeresen járunk családdal, barátokkal a "Csendesbe", de voltunk már kisebb-nagyobb ünnepségek kapcsán is igénybe vevők (diploma osztó, lakodalom). Elmondhatom, hogy mindig ugyanazt a gyors és barátságos kiszolgálást, bőséges és finom ételeket kaptuk egy stílusos, rendezett, tiszta környezetben.
Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
A Panzió elhelyezkedése nagyon kedvező, közel a fürdő, a vár és a városközpont is elérhető egy kellemes sétával. Reggelit és vacsorát a szomszédos hotelben kaptunk, nem volt okunk panaszra, nem volt kiemelkedő, de mindig megfelelő mennyiségü és minőségü étel közül tudtunk választani.
Kiváló 2018. november 10., kollégákkal járt itt
20 fős csoport utazásának szervezésekor akadtam a helyre! Két ágyas szobákat foglaltunk, minden szoba tágas és kényelesen felszerelt volt, bennük és a közösségi helyeken is patyolat rend és finom illat várt minket! A tulajdonosok és a személyzet egyaránt kedves, előzékeny. A reggeli bőséges volt és finom.