7362 Vásárosdombó, 0150/3 hrsz., a 611-es út mellett

Szállások Vásárosdombó városában
Wellness csomagok Vásárosdombó városában

Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Pécsről hazafelé menet láttuk meg váratlanul az éttermet. A rengeteg autó a parkolóban ijesztően hatott, de ez inkább jót jelentett:)
Házias jellegű ételek, nagy választék, udvarias kiszolgálás. Árfekvése elfogadható. Egyedül a kiszolgálás ütemével volt gond, jól megvárattak bennünket-főként az elején, de a továbbiak kárpótoltak! CSAK AJÁNLANI TUDOM!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
A kedves és gyors pincérnő úgy látszik, hogy elment. Helyette láttunk 6 lassú pincért. Azaz időnként láttuk őket, mert 15-20 percre eltűntek. Hozzá teszem, hogy kb 5-6 asztalnál ültek. Arra tippeltünk, hogy bent légkondi volt, kint meg meleg, ezért nem akartak kijönni. :) Fél adag rántott hús, sült krumplival és rántott camambert rizzsel A Dallasi sertésborda rántva rendben volt.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves pincérlány vette fel a rendelésünket. Én ugyan már az internetes étlapjukról, na meg a korábbi ittléteink alkalmából jól ismerem a felhozatalt, mégis átböngésztem az étlapot. Most sem kellett csalódnom az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálás, majd hamarosan friss, finom és ropogós frissensültek - kell még más? Az útvonal legjobb helyének tartom továbbra is.

Szilvimi TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Az ételek kiválóak,és hatalmas adagok.A kiszolgálás gyors volt.Az asztalunk már megterítve várt,előző este foglaltuk :)
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Az éttermet megtesztelve szinte csak jókat tudunk mondani. Óriási adagok, melyek máshol akár dupla adagnak is kijönnének. Nagyon finom ízvilág. Nagy sebességű a wifi. Most pár hátrány: sokat vártunk a második fogásra, meglehetősen lassú a felszolgálás. Egy ilyen helyen nem jól sül el a helyesírási hibákkal kiírt mosdó. Csak utólag hozzák ki az erős paprikát a pacalleveshez.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Sikondára menet láttuk meg a hirdetőtáblát, sajnos nincs jelzés az étteremhez való lehajtáshoz, így tovább mentünk, de szerencsénkre visszafordultunk az első lehetőségnél és nem bántuk meg! Házias jellegű ételek, nagy választék , gyors és udvarias kiszolgálás. Árfekvése elfogadható. CSAK AJÁNLANI TUDOM! Állatbarát hely, szeretettel fogadták Vilmosomat is :-)) ( Ő egy kutyus )

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Már többször meglátogattuk az éttermet, és csak ajánlani tudom. A pincérek kedvesek, figyelmesek, az árak megfelelőek, és az ételek mennyisége kifejezetten nagy. Eddig minden megkóstolt étellel meg voltunk elégedve, de a húslevest senkinek sem javaslom fogyasztásra. Külön tetszett, hogy az étterem több részre van finoman osztva: belső helyiség, terasz jellegű helyiség, és egy külső fedett rész.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Visszatérő törzsvendékek vagyunk a csalàdommal. Eleinte bulik utàni hajnali hamburgerezés, azutàn az esküvőnk, szúlinapok és egyéb csalàdi rendezvényeinket mindig itt tartjuk. Baràtságos, kedves személyzet, kiváló ételek! Minden alkalomra csak ajànlani tudom!!!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
A kiszolgálás messze nem a régi,sokat kell várni,mire megkérdezik minek jöttünk.Mire enni kapunk már lestivesebben otthagynánk mindent.... Ez régebben jobban működött.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
A kiszolgálás igazán figyelmes,és gyors. az ételek minősége kiváló,mennyisége bőséges. ha az étel soknak bizonyul ,szívesen becsomagolják elvitelre. nagyon hangulatos hely,igazán ötletes a dekoráció. elég fázós vagyok,kifejezetten jól esett a külső helyiségben a gáz-infra sugárzó
másnak is ajánlom. már többször is megálltunk itt enni a férjemmel.

Legnépszerűbb csomagok Vásárosdombón és környékén
Gere Art Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.08.
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.08. - 2020.11.30.
Hotel Arborétum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.31.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpennyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.21.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.10. - 2021.01.04.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárd terem és játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.27.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.08. - 2020.12.22.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
2020.06.01. - 2020.08.31.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 18.600 - 20.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, 1 óra ingyenes bowlingpálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.08.30.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 30.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.08.
Bagolyvár Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.09. - 2020.12.31.

Szállodák Vásárosdombó környékén
Hotel Wellamarin Vásárosdombó
Ametiszt Hotel Vásárosdombó
Thermal Hotel Harkány Vásárosdombó
WELLAShow (min. 2 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)

Csendes Pihenő Étterem VásárosdombóX