7362 Vásárosdombó, 0150/3 hrsz., a 611-es út mellett

Szállások Vásárosdombó városában
Wellness csomagok Vásárosdombó városában

Csendes Pihenő Étterem Vásárosdombó vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
A kedves és gyors pincérnő úgy látszik, hogy elment. Helyette láttunk 6 lassú pincért. Azaz időnként láttuk őket, mert 15-20 percre eltűntek. Hozzá teszem, hogy kb 5-6 asztalnál ültek. Arra tippeltünk, hogy bent légkondi volt, kint meg meleg, ezért nem akartak kijönni. :) Fél adag rántott hús, sült krumplival és rántott camambert rizzsel A Dallasi sertésborda rántva rendben volt.
Veszprém
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves pincérlány vette fel a rendelésünket. Én ugyan már az internetes étlapjukról, na meg a korábbi ittléteink alkalmából jól ismerem a felhozatalt, mégis átböngésztem az étlapot. Most sem kellett csalódnom az étteremben. Gyors és kedves kiszolgálás, majd hamarosan friss, finom és ropogós frissensültek - kell még más? Az útvonal legjobb helyének tartom továbbra is.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Az ételek kiválóak,és hatalmas adagok.A kiszolgálás gyors volt.Az asztalunk már megterítve várt,előző este foglaltuk :)
Veszprém
Zirc

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 30.
Az éttermet megtesztelve szinte csak jókat tudunk mondani. Óriási adagok, melyek máshol akár dupla adagnak is kijönnének. Nagyon finom ízvilág. Nagy sebességű a wifi. Most pár hátrány: sokat vártunk a második fogásra, meglehetősen lassú a felszolgálás. Egy ilyen helyen nem jól sül el a helyesírási hibákkal kiírt mosdó. Csak utólag hozzák ki az erős paprikát a pacalleveshez.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 5.
Sikondára menet láttuk meg a hirdetőtáblát, sajnos nincs jelzés az étteremhez való lehajtáshoz, így tovább mentünk, de szerencsénkre visszafordultunk az első lehetőségnél és nem bántuk meg! Házias jellegű ételek, nagy választék , gyors és udvarias kiszolgálás. Árfekvése elfogadható. CSAK AJÁNLANI TUDOM! Állatbarát hely, szeretettel fogadták Vilmosomat is :-)) ( Ő egy kutyus )

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Már többször meglátogattuk az éttermet, és csak ajánlani tudom. A pincérek kedvesek, figyelmesek, az árak megfelelőek, és az ételek mennyisége kifejezetten nagy. Eddig minden megkóstolt étellel meg voltunk elégedve, de a húslevest senkinek sem javaslom fogyasztásra. Külön tetszett, hogy az étterem több részre van finoman osztva: belső helyiség, terasz jellegű helyiség, és egy külső fedett rész.

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Visszatérő törzsvendékek vagyunk a csalàdommal. Eleinte bulik utàni hajnali hamburgerezés, azutàn az esküvőnk, szúlinapok és egyéb csalàdi rendezvényeinket mindig itt tartjuk. Baràtságos, kedves személyzet, kiváló ételek! Minden alkalomra csak ajànlani tudom!!!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
A kiszolgálás messze nem a régi,sokat kell várni,mire megkérdezik minek jöttünk.Mire enni kapunk már lestivesebben otthagynánk mindent.... Ez régebben jobban működött.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
A kiszolgálás igazán figyelmes,és gyors. az ételek minősége kiváló,mennyisége bőséges. ha az étel soknak bizonyul ,szívesen becsomagolják elvitelre. nagyon hangulatos hely,igazán ötletes a dekoráció. elég fázós vagyok,kifejezetten jól esett a külső helyiségben a gáz-infra sugárzó
másnak is ajánlom. már többször is megálltunk itt enni a férjemmel.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha már arra jártunk betértünk, mivel jó véleményeket hallottunk az étteremről. A tisztaság rendben volt. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlapon épp úgy szerepelnek házias ételek, mint érdekes új íze, és ötletek. Az ételnél viszont meglepetés ért. Az étlapon választék óriási, elveszik az ember az ételek sokaságában. A kínálat eklektikus, Libamáj,hamburger,pizza stb.

Legnépszerűbb csomagok Vásárosdombón és környékén
Janus Boutique Hotel & Spa
2019.08.24. - 2019.12.04.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs utalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.11.30.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Siesta Club Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, naponta 1 óra privát wellness használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.677 - 20.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2021.01.01.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
4 nap/3 éjszaka 12.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, újévi bállal, éjfélkor pezsgős koccintással, masszázskuponnal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.31.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2019.08.31.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2020.01.02.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kisállat-simogatással és istálló-látogatással, fürdőköpeny használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.25.

Szállodák Vásárosdombó környékén
Hotel Castello Vásárosdombó
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Dráva Hotel Thermal Resort Vásárosdombó
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Ametiszt Hotel Vásárosdombó
Mediterrán őszi hétköznapok (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Napi árak