Várfürdő Panzió Gyula

3,9Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,6Elhelyezkedés

A Várfürdő Panzió Gyula legnépszerűbb csomagjai

Várfürdő Panzió Gyula - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
13.000 Ft / 2 fő / éj-től ellátás nélkül
2022.01.02-ig
Várfürdő Panzió Gyula - Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)
Szieszta nyári csomag
75.900 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
2021.09.01-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár 10% kedvezménnyel
Palace Hotel Hévíz
44.555 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Várfürdő Panzió Gyula vélemények

Kiváló 2021. június 13.a párjával járt itt
Intelligens , figyelmes, segitőkész szemelyzet. 4*szállodával megegyező kiszolgálás, az étkezés vártnál sokkal jobb volt kiváló, a fürdőhöz, hogy olyan közel van, a kocsi parkolása is nagyon jól megoldott. másoknak is felősségel és bizalommal ajánlom. Következő alkalommal szeretném ismételten igénybevenni.
Kiváló 2020. január 21.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide, szeretjük a helyet. De ez évben a recepciós, vendégfogadó alpári módon beszélt velünk , káromkodott,teljesen felkészületlen volt, nem teljesítette mindenben a foglalásban foglaltakat és a szobában 12 fok volt, kint meg -3fok.De jellegtelen személye nem igazán tudta megzavarni pihenésünket.
1Személyzet
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2019. november 12.a párjával járt itt
Tökéletes volt minden. Esetleg annyit megjegyeznék, hogy a fürdőbe lehetne egy-két akasztó a törölközőknek. De ez csak egy apró észrevétel.
2019. augusztus 31.a párjával járt itt
Nem először jártunk már a panzióban, ami nagyon jó helyen van. A recepciós hölgyek nem túl kedvesek. A szoba felszereltsége megfelelő. A fürdőszobából továbbra is hiányoltam a polcot. Viszont örültem, hogy van ruhaszáritó. A reggeli lehetne változatosabb. De ettől eltekintve kellemes 3 napot töltöttünk Gyulán.
4Személyzet
4Étkezés
Átlagos 2019. augusztus 13.a párjával járt itt
2019. július végén 4 éjszakát töltöttünk ott. A Várfürdő Panzió Gyula-nak több apartman háza van a városban. Mi a Vár utca 12-ben voltunk elszállásolva. Kupont vettem a szálláshelyre. Mivel a kupon igen gyér szolgáltatást tartalmazott, így mire a végére értem a foglalásnak, mindent külön külön kellett megvenni hozzá pluszban, merem mondani,hogy egyénileg olcsóbb lett volna a foglalásunk.
2Személyzet
3Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
2Szolgáltatások
2Étkezés
3Elhelyezkedés
2019. június 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
A szállás a fürdő egyik bejáratától pár méterre volt, a vár és a kastély is gyorsan elérhető az apartmantól. A belvároshoz egy kellemes sétával lehetett eljutni.
A fürdő és a látnivalók is nagyon szuperek voltak.
4Kényelem
2019. május 23.a párjával járt itt
A Várfürdő Apartman nagyon jó és szép környezetben helyezkedik el.Közel a belvároshoz,a Várfürdő bejárat 50.m-r.Az étterem is igen közel van,nagyon finomak az ételek,jó a Svéd asztalos megoldás.Összességében,szerintem minden a legnagyobb rendben van.SZUPER!!!Köszönjük a lehetőséget!
4Személyzet
4Ár / érték arány
Kiváló 2019. március 26.barátokkal járt itt
A szoba nagyon kellemes volt, azonban első nap nagyon fáztunk. A padlófűtés nem működött, hiába emeltük a hőmérsékletet a termosztáton. Másnap reggel szóltunk, megoldódott a probléma. Az előző vendég elállította kazánt. Nagyon keskenyek az egyszemélyes ágyak, szerintem nem felnőtteknek tervezték.
Kiváló 2019. március 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Két szobát foglaltam és másik foglaláshoz már megírtam a részletesebb véleményt. Minden kiváló volt, kivéve talán a a morgós fogadtatást - az este 8-as érkezést nem tartom kirívónak, hogy ezért már koradélutántól pánikolni kellene... de ettől eltekintve nagyon jól éreztük magunkat!
2Személyzet
Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
A Panzió elhelyezkedése nagyon kedvező, közel a fürdő, a vár és a városközpont is elérhető egy kellemes sétával. Reggelit és vacsorát a szomszédos hotelben kaptunk, nem volt okunk panaszra, nem volt kiemelkedő, de mindig megfelelő mennyiségü és minőségü étel közül tudtunk választani.
33 értékelés / 4 oldalon
Várfürdő Panzió Gyula a térképen
5700 GyulaHíd u. 2.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink