bátor

bátor adatlapja

Regisztráció2013.05.20
Utoljára itt2013.05.22

Átlagos 2013. május 20.a párjával járt itt
Az ellátás megfelelő volt,és ne felejtsük el az étteremhez szállás is kapcsolódik ,ami bár lehetne színvonalasabb, de elfogadható. Az ott dolgozó alkalmazottak viszont figyelmesek, segítőkészek és a lehetőségeikhez képest a legtöbbet nyújtják.Ha szállásra volt szükség korábban is találtak megoldást, rugalmasak.
Kiváló 2013. május 22.a párjával járt itt
Az éttermet "átutazóban" szoktuk látogatni. Az ételek minősége,és íze eddig mindig kifogástalan volt. Nem tudom. . . hogy csinálják. . de jól főznek. Ettünk már itt minden félét, de mindennek a helyén volt az íze. Az adagok megfelelőek,ha "nem fér be" el lehet vinni. Családias a hangulat, gyors a kiszolgálás. Nekünk nagyon bejött.
2013. május 22.a párjával járt itt
Már két alkalommal sikerült szállást foglalni itt és mind a kétszer nagyon barátságos és segítőkészek voltak a vendéglátók. Az ára rendkívül jó, a komfort ha csak szállásnak használod nagyon megfelelő. Mi a "haza látogatáshoz" vesszük a szállást igénybe,de ha kertbe akartunk grillezni az is lehetséges volt.