Convoy City Étterem Szajol

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Convoy City Étterem Szajol vélemények

Kiváló 2021. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó kellemes hely! Nem első alkalommal tértünk be ebbe a remek étterembe. Ahányszor Magyarországra megyünk mindig betérünk vagy arrafelé vagy visszatérésünkkor Erdélybe. Nagyon jó, hogy az M4 -es mentén található, így tehát inkább nélkülözzük az autópályát csak hogy útbaessen a Convoy City.
Convoy City Étterem Szajol - Külső kép
Átlagos 2019. május 12.családjával járt itt
Ismerős ajánlatára kerestűk fel az éttermet. Nekem minden egy kicsit száraz volt. A kétszemélyes tál pont elég, de nem bőséges. A grillezet húsban semmi fantázia. Végül is nem maradtunk éhesek. A felszolgálok nagyon udvariasak, mindent bevetnek a gyorsaság érdekében. Ár érték arányban fizettem már kevesebbet bőségesebb étkezésért. Összességében jól éreztűk magunkat. Bár ez elhatározás kérdése is.
Átlagos 2019. május 7.gyerekekkel járt itt
Évek óta tervben volt, hogy ellátogatunk ide, most nemrég családi ünnepsége alkalmával eljutottunk. Kívülről nagyon jól néz ki, az étterem belső része viszont kicsit csalódást okozott. Minden mozdulatnál nyikorgó, nehéz székek, kicsit kopottas evőeszközök (a kanálnak alig van medre, majdhogy nem lapos).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. július 9.gyerekekkel járt itt
Sok western jellegű étteremben jártunk már. De ez valahogy nem büvölt el. Az árak elég húzosak egy átlag ember számára. Az ételeg elég egyhangúak és uncsik. A jókai bab . Az lehet bab gulyás volt ehetetlen. A kettő személyes tálat megettük ha már betértünk egy nivosnak mondott helyre . Kicsit lehetne kreativabb a szakács.
2016. október 12.gyerekekkel járt itt
Minden hétvégén itt ebédelünk, mert az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás felszolgáló függő. . . Van aki nagyon kedves, de van aki eléggé mogorva [moderálva - a szerk. ] . . néha már kioktatóan viselkedik,van amikor ital szag is árad róla. . Az ételek árai kedvezőek, és elvitelre is kiszolgálnak.
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be ide útban hazafelé a nyaralásból, nagyon éhesek voltunk. Kiderült, hogy 2 éve már jártunk itt. A hangulatos teraszon ültünk le. Jó is volt, mert a rekkenő hőségben ott legalább járt a levegő. A pincér azonnal ott termett: étlap, jéghideg üdítő. A választott ételekre nem kellett sokat várni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 13.a párjával járt itt
Minden házassági évfordulót és születésnapot itt ünneplünk a férjemmel. Nagyon finoman főznek,kedves a kiszolgálás és az adagokkal sincs baj. A maradékot is elcsomagolják. Nagyon hangulatos kis hely. Mi Szolnokról járunk át,most is ott ünnepeltük a 8. házassági évfordulónkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Convoy City Étterem Szajol - Étel/italConvoy City Étterem Szajol - Étel/ital
Kiváló 2014. január 8.a párjával járt itt
Budapestről tartottunk hazafele,már jó éhesek voltunk,amikor megálltunk a vendéglőnél ebédelni. Nagyon szépen berendezett,otthonos a vendéglő. Leültünk,hozták is az étlapot,de az ebédre elég sokat vártunk,de lehet azért tünt soknak,mert már nagyon éhesek voltunk. Annál nagyobb volt a meglepetés,amikor kihozták az ebédet.
Kiváló 2013. november 19.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus környezetben, nagyon jó hangulatban finom ebédet kaptunk. Ajánlom mindenkinek főleg akit lenyűgöznek a kaktuszok és a vadnyugati stílus. Az ételek mind választékban mind mennyiségben, minőségben kitűnőek ,bőségesek, fennségesek. Nagyon meg voltunk elégedve, máskor is ha arra járunk betérünk, keressétek fel bátran,gyönyörűek a kaktuszok , hangulatos, és nagyon finom ételek vannak.
Kiváló 2013. július 23.a párjával járt itt
Többször jártam már az étteremben, mindig nagyon meg voltam elégedve. Finoman főznek, széles az étlap skála. Figyelmes pincérek vannak, korrekt a kiszolgálás. Az étterem belső hangulata tetszik, jó, hogy terasz megoldás is van, így melegben tudtunk kinn is étkezni.