Szellő Úti Apartmanok Szolnok

5000 Szolnok, Szellő út 14.

Szellő Úti Apartmanok Szolnok a térképen

Szellő Úti Apartmanok Szolnok értékelése:

4. helyezett a 12 szolnoki szállás közül
205. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Szellő Úti Apartmanok Szolnok vélemények

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Csendes kertvárosi környezet , távol a zsúfolt belvárostól, de közel néhány bevásárlóközponthoz. kényelmes, tiszta , jól felszerelt, kényelmes szobák. A tulajdonos kedves, vendégszerető, segitőkész. Négy éjszakára foglaltam " utcáról". Meglepett a tulajdonos azonnali segitőkészsége, kedvessége rugalmassága. Ez később csak fokozódott !

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 22.
Már két alkalommal sikerült szállást foglalni itt és mind a kétszer nagyon barátságos és segítőkészek voltak a vendéglátók. Az ára rendkívül jó, a komfort ha csak szállásnak használod nagyon megfelelő. Mi a "haza látogatáshoz" vesszük a szállást igénybe,de ha kertbe akartunk grillezni az is lehetséges volt. Én az idén nyáron is itt lakom majd pár napig.

Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Touring Faházak
Cserkeszőlő
Érvényes: 2021.12.02-ig

Szállodák Szolnokon és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)

SzolnokX