Bea74

Bea74 adatlapja

Regisztráció2013.05.14
Utoljára itt2020.12.29

Kiváló 2013. május 14.családjával járt itt
Januárban voltunk a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda tiszta,nagyon szép volt,tágas gyönyörű szobákkal. 1 éves kisfiunkkal voltunk,mindent biztosítottak. Kiságy,etetőszék,fürdetőkád. Szóval nyugodtan mondhatnánk,hogy bababarát. A személyzet nagyon kedves,figyelmes. A félpanzió kifogástalan volt.
Kiváló 2013. június 13.gyerekekkel járt itt
10 éve amióta ismerem a férjem,minden évben elmegyünk pár napra a Panzióba. A tulajdonosok nagyon kedvesek,a szobák kényelmesek,nagyon szép a környék. kisfiúnk,aki 18 hónapos,szintén imádja a környéket. Igazán kitünő ez a szállás kisgyermekkel is. Van játszótér és medence is! Lehetőség van étkezésre is,ami nagyon finom!
Kiváló 2019. december 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszettminden: személyzet,ételek,tisztaság,wellnes,programmok. . . Igazából nem tudok negatív dolgot írni. Nagyon szép helyen van. A tulajdonos kedves és igazi vendéglátó. A gyerekeket szuper programok várták. Kisállat bemutató,lovagi torna,királyi lakoma. . Gyalogtúra után a kertben frissen sült lángossal vártak,ami szintén egy kedves gesztus volt.