Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Rév u. 15.

Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád központjában, a Duna partján, nyugodt környezetben és új szárnnyal bővülve immár 73 szobával és új wellness-részleggel várja vendégeit szállodánk.
A szobák lifttel megközelíthetőek, egy részük a városra és a fellegvárra, másik részük a Dunára illetve a medencés szállodaparkra néz. Többségük mind franciaágyas, mind külön ágyas elhelyezést is lehetővé tesz, s mindegyik szobához erkély is tartozik. Légkondicionált szobáink általános felszereltségéhez hozzátartozik a fürdőszoba, a kábeltelevízió, a telefon, a minibár, a szobaszéf és a hajszárító.
A szálloda külön szintjén bowlingpálya, darts és asztalifoci, valamint fitneszszoba várja az aktívan pihenni vágyó vendégeinket.

Szolgáltatásaink:
- dunai panorámás élmény pezsgőfürdő,
- kertre nyíló, fedett úszómedence,
- kerti, szabadtéri úszómedence,
- gyermekmedence csúszdával,
- szaunapark: aroma- és fényterápiás szauna, finn szauna, infra szauna,
- gőzkabin,
- sókamra és tepidárium,
- napozóterasz,
- masszázs,
- pedikűr, manikűr,
- bowlingpálya, darts és asztalifoci,
- ingyenes vezeték nélküli internet a szálloda egész területén (WiFi),
- ingyenes internetállomások több helyen,
- teniszpályák,
- kerékpárbérlés,
- szabadidős programok, lovagi torna.

Hotel Visegrád Visegrád képei

Hotel Visegrád Visegrád

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
A szép helyen elhelyezkedő hotel kívülről és belülről is nagyon ízléses, az enteriőr modern de nem túl hivalkodó, tényleg szép. A személyzet átlagos, se nem túl kedves, se nem flegma. A szoba tiszta, szép, modern, újszerű berendezéssel. A fürdőszoba tiszta, hibátlan. A wellness részleg is szép, rendben van, kifejezetten jó volt, hgoy alkoholos és mentes koktélt is lehet kérni, és iszogatni a medence szélénél.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Baráti társasággal érkeztünk egy kis pihenésre. Kellemes környezetben, kényelmes és tiszta szoba fogadott minket. A személyzet kedves és segítőkész. Az étterem remek, bőséges választékkal nagyon finom ételekkel. A reneszánsz éttermi vacsora pompás volt az ottani kiszolgálás is kiváló. A Wellness részleg igazán alkalmas volt a kikapcsolódásra.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Nagyon tetszettminden: személyzet,ételek,tisztaság,wellnes,programmok. . . Igazából nem tudok negatív dolgot írni. Nagyon szép helyen van. A tulajdonos kedves és igazi vendéglátó. A gyerekeket szuper programok várták. Kisállat bemutató,lovagi torna,királyi lakoma. . Gyalogtúra után a kertben frissen sült lángossal vártak,ami szintén egy kedves gesztus volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első aklalommal voltunk itt, a hely a szolgáltatások színvonala teljesen megfelelő. A szálloda welness részlege kielégít minden igényt. Az étterem része nagyon jó, a középkori lakoma egyszerűen mesés. A szálloda által kínált programok, a palota látogatás, vagy a lovagi torna nagyon látványos, érdekfeszítő! A szálloda csodás helyen van közvetlenül a Duna parton.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Pár napos őszi pihenésre érkeztünk. Nem csalódtunk, kiváló szálloda, kiváló személyzet. Tiszta, rendezett wellness, remek, bőséges ételek. Külön programot szervezett számunkra a hotel egy reneszánsz vacsora formájában - feledhetetlen volt. Sokat kirándultunk, a környék tele van látnivalókkal. Szívesen ajánlom és magam és visszatérek, ha lesz rá lehetőségem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Nagyon kedves személyzet, a wellness nem túl nagy ám kifogástalanul tiszta. A szobák körben a hegyekre nèznek, jó erzès a teraszon üldögèlni. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. Egy este a közeli Királyi palotába, majd a Reneszánsz ètterembe vitték minket a hotelből kedves meglepetès gyanánt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Párommal töltöttünk egy hétvégét - pár év után második alkalommal - a hotelben.
A szoba berendezése ízléses, a hely tágas. A wellness kellemes, jól felszerelt, nem zsúfolt.
Az étterem választéka megfelelő, zárás előtt kb fél órával még volt minden, sőt, a pincér felajánlotta, hogy ha valamit szeretnénk, azt még elkészítik.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Két fiammal és férjemmel idén öt napig Visegrádon vártuk a tavaszt. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, könnyű kirándulásra felkerekedni vagy vízre szállni a közeléből. A szobánk galériás kialakítású volt, hiszen a gyerekek már viszonylag nagyok, legalább kicsit el tudtak különülni. Mivel nagyon kevesen voltunk a szállodában a svédasztal választéka nem volt túl nagy de amit kaptunk az korrekt és finom volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Január első napjaiban pihentünk a visegrádi hotelben. A programok nagyon jók voltak és a meglepetés számunkra az esti fáklyás palota látogatás teljeskörű idegenvezetéssel,utána a lakoma fergeteges volt és hab a tortán,hogy addig maradhattunk a szálloda welness részlegében ameddig vendég volt-akár reggelig is.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Őszi szünetben az unokánkkal már másodjára választottuk ezt a szállodát,itt tanult meg uszni a Welnes részen,korongozni voltunk a mesterségek házában szervezett programkeretében,és a lovagi tornánis, amitkövetett egy remek vacsora,visszajövünk még! Tetszett ,hogy napi 3x volt étkezés,pincérek,és egyébb személyzet is nagyon kedves.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.12.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.145 - 31.810,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.732 - 126.807,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

VisegrádX