Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Rév u. 15.

Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
7. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád központjában, a Duna partján, nyugodt környezetben és új szárnnyal bővülve immár 73 szobával és új wellness-részleggel várja vendégeit szállodánk.
A szobák lifttel megközelíthetőek, egy részük a városra és a fellegvárra, másik részük a Dunára illetve a medencés szállodaparkra néz. Többségük mind franciaágyas, mind külön ágyas elhelyezést is lehetővé tesz, s mindegyik szobához erkély is tartozik. Légkondicionált szobáink általános felszereltségéhez hozzátartozik a fürdőszoba, a kábeltelevízió, a telefon, a minibár, a szobaszéf és a hajszárító.
A szálloda külön szintjén bowlingpálya, darts és asztalifoci, valamint fitneszszoba várja az aktívan pihenni vágyó vendégeinket.

Szolgáltatásaink:
- dunai panorámás élmény pezsgőfürdő,
- kertre nyíló, fedett úszómedence,
- kerti, szabadtéri úszómedence,
- gyermekmedence csúszdával,
- szaunapark: aroma- és fényterápiás szauna, finn szauna, infra szauna,
- gőzkabin,
- sókamra és tepidárium,
- napozóterasz,
- masszázs,
- pedikűr, manikűr,
- bowlingpálya, darts és asztalifoci,
- ingyenes vezeték nélküli internet a szálloda egész területén (WiFi),
- ingyenes internetállomások több helyen,
- teniszpályák,
- kerékpárbérlés,
- szabadidős programok, lovagi torna.

Hotel Visegrád Visegrád képei

Hotel Visegrád Visegrád

Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 4.
Nagyon tetszettminden: személyzet,ételek,tisztaság,wellnes,programmok. . . Igazából nem tudok negatív dolgot írni. Nagyon szép helyen van. A tulajdonos kedves és igazi vendéglátó. A gyerekeket szuper programok várták. Kisállat bemutató,lovagi torna,királyi lakoma. . Gyalogtúra után a kertben frissen sült lángossal vártak,ami szintén egy kedves gesztus volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem első aklalommal voltunk itt, a hely a szolgáltatások színvonala teljesen megfelelő. A szálloda welness részlege kielégít minden igényt. Az étterem része nagyon jó, a középkori lakoma egyszerűen mesés. A szálloda által kínált programok, a palota látogatás, vagy a lovagi torna nagyon látványos, érdekfeszítő! A szálloda csodás helyen van közvetlenül a Duna parton.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Pár napos őszi pihenésre érkeztünk. Nem csalódtunk, kiváló szálloda, kiváló személyzet. Tiszta, rendezett wellness, remek, bőséges ételek. Külön programot szervezett számunkra a hotel egy reneszánsz vacsora formájában - feledhetetlen volt. Sokat kirándultunk, a környék tele van látnivalókkal. Szívesen ajánlom és magam és visszatérek, ha lesz rá lehetőségem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Nagyon kedves személyzet, a wellness nem túl nagy ám kifogástalanul tiszta. A szobák körben a hegyekre nèznek, jó erzès a teraszon üldögèlni. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak. Egy este a közeli Királyi palotába, majd a Reneszánsz ètterembe vitték minket a hotelből kedves meglepetès gyanánt.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Párommal töltöttünk egy hétvégét - pár év után második alkalommal - a hotelben.
A szoba berendezése ízléses, a hely tágas. A wellness kellemes, jól felszerelt, nem zsúfolt.
Az étterem választéka megfelelő, zárás előtt kb fél órával még volt minden, sőt, a pincér felajánlotta, hogy ha valamit szeretnénk, azt még elkészítik.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Két fiammal és férjemmel idén öt napig Visegrádon vártuk a tavaszt. A szálloda nagyon jó helyen fekszik, könnyű kirándulásra felkerekedni vagy vízre szállni a közeléből. A szobánk galériás kialakítású volt, hiszen a gyerekek már viszonylag nagyok, legalább kicsit el tudtak különülni. Mivel nagyon kevesen voltunk a szállodában a svédasztal választéka nem volt túl nagy de amit kaptunk az korrekt és finom volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Január első napjaiban pihentünk a visegrádi hotelben. A programok nagyon jók voltak és a meglepetés számunkra az esti fáklyás palota látogatás teljeskörű idegenvezetéssel,utána a lakoma fergeteges volt és hab a tortán,hogy addig maradhattunk a szálloda welness részlegében ameddig vendég volt-akár reggelig is.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Őszi szünetben az unokánkkal már másodjára választottuk ezt a szállodát,itt tanult meg uszni a Welnes részen,korongozni voltunk a mesterségek házában szervezett programkeretében,és a lovagi tornánis, amitkövetett egy remek vacsora,visszajövünk még! Tetszett ,hogy napi 3x volt étkezés,pincérek,és egyébb személyzet is nagyon kedves.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Augusztus közepén töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. Hiába a kellemes programok, valamint a jó wellness, a szoba borzasztó volt. A padlószőnyegen hatalmas fekete koszfoltok. A csaptelepet alig lehetett mozgatni. Az ágy elviselhetetlenül nyekergett. A TV állványon vastagon állt a por.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Június elején töltöttünk a párommal pár napot s szállóban,amely felejthetetlen élménnyel szolgélt részünkre! A személyzet udvarias,kedves volt! A szobánk szép tiszta,a kilátás gyönyörű volt! A csomag része volt,hogy lovagi tornát is láthattunk mely nagyon látványos volt. A szervezés kiváló. Az egyik nap különleges vacsorán vettük részt a Reneszánsz étteremben amit a szálló szervezett.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 25.183,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 18.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
4 nap/3 éjszaka 32.300,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágással, borospince látogatással, lovaskocsikázással, retró bulival, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tombolával, tűzijátékkal,
Érvényes: 2020.01.01-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Érvényes: 2020.12.08-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX