Beatrix2016

Beatrix2016 adatlapja

Középkorú vagyok, belföldre többnyire a férjemmel utazom.
Szeretem az igényes szálláshelyeket és éttermeket. Számomra nagyon fontos a szolgáltatás minősége, a személyzet udvariassága, a tisztaság és a kényelem. Szeretem a csendet és a nyugalmat.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Imádok utazni!
Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2024.05.07

Szörnyű 2024. április 27.a párjával járt itt
Több, mint 10 éve járunk ebbe az étterembe, az utóbbi 5 évben rendszeresen, télen-nyáron, mivel Balatonfödváron vásároltunk egy lakást. Mindeddig a kiszolgálás és az ételek minősége is kiváló volt. Most viszont történt egy olyan eset, ami miatt soha többet nem megyünk és másnak sem javasoljuk ezt az éttermet!
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Budapest környékéről érkeztünk autóval Sümegre. A vidéket már régen ismertük, de valahogy a várban még sohasem jártunk és persze akkor még nem állt itt ez a csodás szálloda. Mi az "Akciós wellness hétköznapok" programban vettünk részt amit kiegészítettünk a lovagi tornán és az azt követő lakomán való részvétellel.
Felhasználó fényképei:
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg -