Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár

8623 Balatonföldvár, Spur István u. 2.

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár a térképen

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár értékelése:

4. helyezett a 25 balatonföldvári étterem közül
131. helyezett Balatonon - 711 étterem közül

étterem

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Gyors ebédre volt szükségünk, így kötöttünk ki ebben az étteremben. A napi menü mennyiségre a szokásos menü adag volt, a leves talán ehetőbb is volt, mint néhány más helyen az menüleves, viszont a második csalódást okozott. Az óvári szeleten nem sajt volt a tetején, hanem besamel-szerű valami, éppen mutatóban pici sajtreszelékkel.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Utószezonban tértünk be ide. Barátságos hangulatú, kellemes hely. A kiszolgálás gyors, udvarias, egy kis humorral fűszerezett volt. Az ételek jó ízűek, elegendőek voltak. A balaton parthoz képest kellemes meglepetés volt hogy az árak teljesen elfogadhatóak voltak. A hely népszerűségét jelzi, hogy az utószezon ellenére sokan voltak, szívesen ajánljuk mi is a helyet, alkalomadtán vissza fogunk térni!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Hangulatos hely, tetszenek a varrógéplábakra szerelt asztallapok :) Legtöbbször kifejezetten finom, ízletes ételeket kaptunk, az étterem parti közelségéhez képest kedvező áron. A személyzet korrekt, többségében barátságos. Szívesen ajánljuk ismerősöknek is, ha nem túl éhesek és van idejük kivárni, míg elkészül a megrendelt étel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Augusztus hónapban több alkalommal jártunk a Platán Étteremben. Minden alkalommal udvarias, figyelmes és gyors kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak, ízletesek voltak. Az árak barátságosak. A nagy melegben a hűsítő italokat a rendelés után azonnal kihozták.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
A pincérek igyekeztek. Nekünk az ételek minőségével volt gondunk, a porlevesek, sótlan köretek, félig átsütött húsok.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Baráti ajánlásra tértünk be, családdal. A személyzet derekasan állta a rohamot,rengetegen voltak,ennek ellenére aránylag gyorsan megkaptuk az ételeket,habár a gyerek menü desszertjeivel voltak gondok,második alkalommal ki se hozták. Az étkek finomak,nagyok,laktatóak,ezen téren semmi gond. A gondot a személyzet vendégek felé irányuló kommunikációjában látom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Mindenfajta várakozás nélkül, találomra mentünk be az étterembe. Én általában már nem számítok semmi jóra egy találomra kiválasztott étteremben, csak valami elfogadhatóban reménykedem. Beléptünkor egyből kedvesen fogadtak, ahogy leültünk és nézelődtünk mindenhol egy kellemes hangulatfoszlány. Gyors, kedves kiszolgálás (több pincér is fogalakozott velünk).

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
A gyönyörű Balatonföldváron jártunkban gondoltuk majd a Platánban eszünk. Rajtunk nem múlott, betértünk, helyet foglaltunk, de nem jött a pincér. Azért az italt megbeszéltük előre, ha mégis jönne a pincér. De nem jött, így elmentünk egyesével a mosdóba, majd felöltöztünk komótosan és távoztunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatoni pihenés alkalmával már jó előre kinéztem ezt az éttermet. Megfogott az étlap, és alig vártam a vacsorát. Nagyon kedves kiszolgálásban részesültünk, finom limonádét kaptunk. Az ételekre a megszokottnál egy kicsit többet kellett várni, de megérte. Mind a leves, mind az előétel és a főétel is nagyon jól voltak elkészítve. Finom ízek, bőséges mennyiség.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Az elmúlt héten szinte minden nap a Platánban étkeztünk a családdal (apa, anya, gyerek), ugyanis az első benyomás teljesen maga alá gyűrt, a jó értelemben véve. Először is: a design, a stílus és a dekorációk eszméletlen ízlésesek, pont a mai kornak megfelelő stílussal, elemekkel. Ettől persze lehetnének az ételek rosszak, DE nem azok :) Minden étel ízletes, tökéletes.

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
4 nap/3 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, múzeumlátogatással, hajóúttal, madárlátogatással, zenés esttel, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.04.
Thermal Panzió Igal
Igal
8 nap/7 éjszaka 10.707,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, gyógyfürdő-belépővel, masszázs és koktélkuponokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.11. - 2020.12.20.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.12.31.
Hotel Jade
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.12. - 2020.12.31.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.07.12.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 20.152 - 41.272,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal sportolási lehetőségekkel, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Ezüsthíd Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.12. - 2020.12.31.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 13.455,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.16. - 2020.12.31.

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonföldvár
Hunguest Hotel Pelion  Balatonföldvár
Holiday Hotel Csopak Balatonföldvár
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 3 éj)

Platán Étterem Balatonföldvár BalatonföldvárX