Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár

8623 Balatonföldvár, Spur István u. 2.

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár a térképen

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár értékelése:

4. helyezett a 25 balatonföldvári étterem közül
201. helyezett Balatonon - 705 étterem közül

étterem

Platán Étterem Balatonföldvár Balatonföldvár vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 20.
Utószezonban tértünk be ide. Barátságos hangulatú, kellemes hely. A kiszolgálás gyors, udvarias, egy kis humorral fűszerezett volt. Az ételek jó ízűek, elegendőek voltak. A balaton parthoz képest kellemes meglepetés volt hogy az árak teljesen elfogadhatóak voltak. A hely népszerűségét jelzi, hogy az utószezon ellenére sokan voltak, szívesen ajánljuk mi is a helyet, alkalomadtán vissza fogunk térni!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Hangulatos hely, tetszenek a varrógéplábakra szerelt asztallapok :) Legtöbbször kifejezetten finom, ízletes ételeket kaptunk, az étterem parti közelségéhez képest kedvező áron. A személyzet korrekt, többségében barátságos. Szívesen ajánljuk ismerősöknek is, ha nem túl éhesek és van idejük kivárni, míg elkészül a megrendelt étel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
Augusztus hónapban több alkalommal jártunk a Platán Étteremben. Minden alkalommal udvarias, figyelmes és gyors kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak, ízletesek voltak. Az árak barátságosak. A nagy melegben a hűsítő italokat a rendelés után azonnal kihozták.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
A pincérek igyekeztek. Nekünk az ételek minőségével volt gondunk, a porlevesek, sótlan köretek, félig átsütött húsok.

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Baráti ajánlásra tértünk be, családdal. A személyzet derekasan állta a rohamot,rengetegen voltak,ennek ellenére aránylag gyorsan megkaptuk az ételeket,habár a gyerek menü desszertjeivel voltak gondok,második alkalommal ki se hozták. Az étkek finomak,nagyok,laktatóak,ezen téren semmi gond. A gondot a személyzet vendégek felé irányuló kommunikációjában látom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Mindenfajta várakozás nélkül, találomra mentünk be az étterembe. Én általában már nem számítok semmi jóra egy találomra kiválasztott étteremben, csak valami elfogadhatóban reménykedem. Beléptünkor egyből kedvesen fogadtak, ahogy leültünk és nézelődtünk mindenhol egy kellemes hangulatfoszlány. Gyors, kedves kiszolgálás (több pincér is fogalakozott velünk).

Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
A gyönyörű Balatonföldváron jártunkban gondoltuk majd a Platánban eszünk. Rajtunk nem múlott, betértünk, helyet foglaltunk, de nem jött a pincér. Azért az italt megbeszéltük előre, ha mégis jönne a pincér. De nem jött, így elmentünk egyesével a mosdóba, majd felöltöztünk komótosan és távoztunk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Balatoni pihenés alkalmával már jó előre kinéztem ezt az éttermet. Megfogott az étlap, és alig vártam a vacsorát. Nagyon kedves kiszolgálásban részesültünk, finom limonádét kaptunk. Az ételekre a megszokottnál egy kicsit többet kellett várni, de megérte. Mind a leves, mind az előétel és a főétel is nagyon jól voltak elkészítve. Finom ízek, bőséges mennyiség.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Az elmúlt héten szinte minden nap a Platánban étkeztünk a családdal (apa, anya, gyerek), ugyanis az első benyomás teljesen maga alá gyűrt, a jó értelemben véve. Először is: a design, a stílus és a dekorációk eszméletlen ízlésesek, pont a mai kornak megfelelő stílussal, elemekkel. Ettől persze lehetnének az ételek rosszak, DE nem azok :) Minden étel ízletes, tökéletes.
Pécs

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Földváron szerintem ár-érték arányban ez a legjobb étterem. A Balaton-part is közel van, mégsem szálltak el az áraikkal. Ráadásul szezonon kívül is nyitva vannak. Nagy társasággal voltunk, két kisbabával. A pincérek kedvesek, a főpincérnő is egy tündér. Az ételek inkább házias jellegűek, egyszerűek, de a bőséges választékból mindenki megtalálja a kedvére valót.

Legnépszerűbb csomagok Balatonföldváron és környékén
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2020.10.13.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.06. - 2019.10.27.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.788,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2020.12.22.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2020.04.26.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 49.555,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.10.31.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.913,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.10.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Balatonföldvár környékén
Hotel Laroba Balatonföldvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonföldvár
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonföldvár
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)