Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 355 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22.
2 ejszakát töltöttünk a szállodába. Már amikor megérkeztünk akkor kedves és mosolygós személyzet fogadott minket. A lovagi előadás tartalmas és színvonalas volt,az utána következő lakoma bőséges és nagyon finom volt,a cigányzene hangulatos volt. A wellness részleg nagyon szép és a medencék hőmérséklete is jó volt. A reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon finom volt.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Nagyon szeretem Sümeget, többször jártunk már itt,ez a család vállalkozás példa értékű, ahogy a vendégekkel bánnak, ahogy meg van szervezve a programok. Csodálatos a lovagi torna és a vacsora. . . és csodás a wellness részlege. . több lehetőség közül lehet választani. Finom ételek, kitűnő személyzet és a gyerekes családoknak külön élmény. . .

2017. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Modern szálloda, sok extrával. Egy céges rendezvény során töltöttem itt 2 napot. A wellness rész kiváló, udvarias segítőkész személyzettel, szuper kilátással a várra a medencéből. Meglepetés volt, hogy egy jól felszerelt fittness teremmel is rendelkezik, ami sajnálatos módon a honlapon nem található. Az ételek finomak, a választék nagy.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10.
Egy kis utószezoni kikapcsolódásra érkeztünk a szállodába. Szép,kényelmes a szálloda, a személyzet mindenhol -étterem,recepció,wellness,stb. - nagyon kedves és szolgálatkész. A szobák, a környezet mindenhol ragyogóan tiszta. Bár sok vendég volt, de a szálloda méreténél fogva sehol sem tűnt zsúfoltnak. Az ételválaszték jó,lehetett volna több tésztaféle, de ez ízlés kérdése.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Tiszteletre méltó a Papp család munkája, kitartása és hozzáállása. Hihetetlen, hogy mennyire egységben van a táj, a vár, a szálloda a környezet. Csak leülni a domboldalban és a lovakat csendben figyelni is nagyszerű élmény, nem beszélve a lovagi tornáról.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
A szállodából a vár látványa hihetetlen érzés! A személyzet végtelenül kedves, a házias ételek finomak! A lovagi torna minden várakozásunkat felülmúlta, kislányom még virágot is kapott egy 'igazi'páncélos lovagtól! ;)

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
A szálloda remek helyen található. Erkélyes szobánkból a várra lehetett látni. A wellnes-rész nem zsúfolt, bőven van hely napozni. A gyerekek nagyon élvezték a fürdőzést és a lovagi bemutatót. A nyugalom szigete ez a hely.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel, a szobák nagyon szépek, tiszták és igényesek. Családosoknak, kisgyermekkel érkezőknek igazán ajánlom a welnes és a gyermekek számára minden nap megtartott foglalkozások, zenés táncest miatt. A svédasztalos menü nagyon finom és változatos volt, mindenki megtalálhatta a kedvére valót. A személyzet figyelmes, gyors és előzékenyen volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
A szálloda elhelyezkedése csodálatos környezetben,kedves,segítőkész személyzettel és programmal,illetve a wellness rész a 4 csillagnak megfelelő. Hiányosság,hogy nincs úszómester,aki rendre utasítaná a neveletlen gyermeket és szüleit. Gondolok arra,hogy nem ugrálunk és labdázunk a medencében,nem fröcskölünk a napozóágyon pihenőkre,mert ez nem strand!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
A személyzet különösen kedves és mosolygós. A recepción dolgozó hölgyek már érkezéskor éreztették velünk, hogy vendégek vagyunk a szó legjobb értelmében és itt minden a mi kényelmünket fogja szolgálni. A lovagi vacsora kiváló volt.

Sümeg
4 nap/3 éjszaka 10.483,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromafürdővel, történelmi lovasjátékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.22.
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kiállítással, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.01.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
3-4 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, forralt borozással és süteményekkel, élőzenével, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal
2017.12.22. - 2017.12.29.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.27.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi kedvezménnyel, fürdőbelépővel, ajándék pezsgővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2018.01.03.
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitness terem használattal, gyermek animációval, parkolással
2017.09.01. - 2017.12.22.
Kis Helikon Residence Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 5.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2017.09.30.
Sümeg
2-3 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.03. - 2018.03.02.
Hotel Fortuna
Zalakaros
3 nap/ 2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, asztalitenisz és közösségi terek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.15. - 2017.09.30.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel, parkolással
2017.08.21. - 2017.09.30.
SkyTerrace Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea és cappuccino fogyasztással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.02.01.
2017.12.03. - 2018.03.02.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Aquamarin Hévíz
A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros...
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros
A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő...
Békés Ünnepek (min. 2 éj)
Őszi wellness varázs (min. 2 éj)
Kedvezményes bor&wellness hétköznapok (min. 2 éj)

SümegX