Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Minden szempontból kiváló szálláshely. Amin esetleg javítani lehetne: Sajnos többnyire esős időt fogtunk ki. Ezért időnként beszorultunk a szobába. Jó lett volna, ha ezen idő alatt, több és nézhetőbb TV csatorna műsora között tudtunk volna válogatni. Természetesen ettől még rendkívül jól éreztük magunkat és nagyon élveztük a Hotel Kapitány minden szolgáltatását.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Összességében jól éreztük magunkat a sok program és látnivalók miatt,de a sok pozitív visszajelzés és a 4csillag hatására sokkal többre számítottunk a hoteltől. A külső rendben van,de a belső az nagyon maximum 3csillag. Érkezéskor és a kérdések felmerülésekor a recepción nem voltak kedvesek. A személyzettel amúgy nem volt gond,bár a Mini disco és esti gyermekprogramok lehettek volna fantáziadúsabbak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk.
Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

Borbi TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére. A szoba kissebb lakásnak is megfelelt volna.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden változott pozitív irányba. Most a medencék vízének hőmérséklete nagyon kellemes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Idén is ősszel látogattunk Sümegre a Hotel Kapitányba és ugyan olyan pozitív élmény volt, mint tavaly! A wellness rész szerintem ideális kisgyermekes családok részére, a lovagi torna szinvonalas és abszolút végigülhető a kicsiknek is. A vár gyalog csak "terepjáró" babakocsival megközelíthető, de idén a 1,5 éves kicsi már saját lábán lejött ;)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Tetszett a Lovagi Játék és a szoba illetve a kiszolgálás. Ami nem tetszett az ágy, kényelmetlen volt nem lehetett rajta aludni és a wellness részleg is kissé elhanyagolt (hiányoznak a medencékben a mozaikok és a fugáknál alga is képződött már)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szálloda gyönyörű helyen van,közvetlenül a vár alatt.A wellnessrészleg nagyon jó.A reggeli, vacsora bőséges nagy választékkal.Kedves kiszolgálás,segítőkész személyzet.A lovagi torna egy élmény volt!!

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 31.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátori és ünnepi programokkal, tűzijátékkal, műsorokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Batthyány Kúria
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 15.437,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.28-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

SümegX