Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
5. helyezett Közép Dunántúlon - 393 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Berkes István TOP szállásértékelő
2021. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2021. június 1.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 22.
46.Házassági évfordulónkat ünnepeltük Önöknél. Amint az előző értékelésből láthatják, mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Az étteremben a fiatal felszolgálók nagyon kedvesek, szolgálatkészek, és udvariasak voltak! Az ismerőseinknek már meséltünk az élményekről, és mindenkinek ajánlani fogjuk!! Köszönjük!!!!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Harmadszor pihentünk a hotelben. Mindennel elégedettek voltunk most is.Az ételek finomak voltak, megfelelő válszték volt. A személyzet udvarias segítőkész .

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A feltüntetett képek alapján erkélyes, várra néző szobát vártunk. Ez nem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. A szoba felszerelése jó. Az ágy nagyon kényelmes.
Személyzet: mindenki nagyon udvarias, előzékeny volt. Minden kérdésre választ kaptunk. Köszönjük. Csillagos 5!
Az ételek finomak és bőségesek voltak.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Aránylag kevés vendég volt a szállodában,és mindenütt figyeltek a tisztaságra,távolságtartásra, fertőtlenítésre. Az étkezéseknél a személyzet szolgálta ki a vendégeket, ami egyáltalán nem volt zavaró,inkább szokatlan.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű.
A kültéri medence vize nagyon hideg.
Az esti zene nagyon hangos.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt. Ezúton is köszönjük az élményeket és a kellemes pihenés lehetőségét.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Nagyon szolgálatkészek voltak mert mi szoba cserével indultunk,mindenben maximálisan segítettek a mi igényeinkhez mérten mind anyagilag mind felszereltségben.Nagyon jól éreztük magunkat,Figyelmesek voltak mert a páromnak születésnapja volt és megköszöntötte a szálloda is.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó. Voltunk már jobb helyen.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek foltosak voltak- nem tudni mitől.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 43.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.11-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással
2021.08.05. - 2021.08.08.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 29.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 17.640 - 25.780,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.06.22-ig
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/ 2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.30-ig
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
2-5 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, baba és gyermekbarát szolgáltatásokkal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.12.01-ig
Andrea Villa
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 46.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Vital Zalakaros
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

SümegX