Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
5. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó. Voltunk már jobb helyen.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek foltosak voltak- nem tudni mitől.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de az élményhez képest ez elhanyagolható számomra.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
A személyzet professzionális, az ételek prémium kínálat, íz, elkészítés. A dupla ágyat két szimpla ágyból megoldani ami szét csúszik ha a pár össze akar bújni, nem jó ötlet pedig pár forintból megoldható viszont igen bosszantó de ezen kívül csak kukacoskodó javaslataim vannak: a teraszok közé egy diszkrét paravánt raknék, a TV csatornákat bővítenem és felügyelném a gyerekeket a wellness de főleg a szauna részen .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
A személyzet igen kedves, udvarias, szolgálatkész,mindig van egy kedves szavuk. A lovagi torna is kiváló. A vacsora kínálata átlagos. A wellness rész azonban nem igazán jó. A szauna részben a merülő medence a tér közepén balesetveszélyes. A létra fémből igen meredek. A szauna délelőtti hőfoka kissé alacsony. A gőzkabin szintén. A medencetérben alul van un.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Ami meglepett az a személyzet őszinte kedvessége, előzékenysége. A szobánk nagyon szép és kényelmes volt. Imádtam az ágyat, az ágyneművel (párna, paplan) együtt. Nagyon jókat aludtunk benne, pedig ez nem jellemző ránk. A fitness terem és a welness rész minden alkalommal feldobta a napunkat. Az étel kiváló volt.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép szobát, valamint finom ételeket és remek programokat.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Régi vágyunk volt egy "kapitányi hétvége"! Nem is okozott csalódást! Sok élménnyel tértünk haza! A konyhája egészen kiváló! Összességében a wellness részleget tenném kicsit gyermekbarátabbá: gyermekmedencékben kicsit melegebb hőmérsékletű vízre lenne szükség érzésem szerint, illetve pár apró játék a gyerekeknek jól jönne a medencékben még...

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A Hotel gyönyörű, tiszta, rendezett. Kiszolgálás teljeskörű, kedves személyzettel. Házon belüli programok színvonalas, változatos. A lovagi torna koreográfiája, előadása lenyűgözött minket. Amiben csalódtunk, az a Wellness részlegen a medencék vízhőmérséklete. Nekünk túl hideg volt mind, nem lehetett egyikben sem "lazulós, relaxálós" időt tölteni, mert 5 perc után kihűltünk.

Jullly TOP szállásértékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.31.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 18.692,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.01-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
2-3 éjszaka 18.333,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.950 - 8.617,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.29-ig
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 18.392 - 41.272,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal sportolási lehetőségekkel, gyermekprogramokkal, parkolással
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 12.180 - 16.578,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.01.31.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2021.05.29. - 2020.05.29.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
8 nap/7 éjszaka 42.271,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.375 - 7.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.08-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.10.30.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

SümegX