Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 371 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak. A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír inkább cigaretta papír vastagságú mint az általában megszokott!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni!
Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam!

Tisztelettel: Némethné

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
A személyzet nagyon kedves és jól szervezett. Az ételek többsége nagyon finom volt és remek minőségű! A kilátás fantasztikus a sümegi várral a háttérben! A lovagi torna is nagyon tetszett,és hogy a kvízjátékot megnyerve mi lehettünk egy estére a királyi pár, az megfizethetetlen:)). . . . . utólag is köszönjük szépen az élményt:)
Talán amin javítani lehetne az a wellness-részleg.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Három gyerekkel voltunk. Kiváló, családbarát szálloda. A személyzet rendkívül udvarias. A szobák tisztasága makulátlan. Az ételek finomak voltak, az étkezéseknél gondolnak a gyerekekre is. A fürdő kiváló. Tökéletes három napot töltöttünk itt. Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Eddigi szállásaim közül ez volt a legkiemelkedőbb.Már egy éve elterveztem,hogy ide szeretnék eljutni.Minden profi módon kialakitva,megszervezve,elkészitve,csak legekben tudok róla beszélni.Nagyon szeretném ezt a csodás élményt mégegyszer átélni,de a gyerekeim és unokáim társaságában,együtt ugyanitt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A szálloda nagyon megnyerte tetszésünket, kedves, figyelmes személyzet, jól felszerelt szoba, a velnes részleg (rossz idő volt ezért csak a belső részt használtuk) egész jó itt lehetne mt fejleszteni főleg a gyerekeknek. (Mi az 5 éves kislánnyunkkal voltunk) A lovagi torna nagyon színvonalas, nem szabad kihagyni! Egészébe jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
szép környezetben eltöltött családi vakáció tartalmas programokkal,ez jellemzi a hotel kapitány ajánlatát.a gyerekek is nagyon élvezték a szálloda és a környék egyéni kínálatát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Nem udvariasságból hanem tényként írtuk a kiváló értékelést: A személyzet előzékeny és udvarias volt, minden kérésünkre kaptunk választ, és ha kellett, gyors intézkedést. Az ételválaszték minőségben nagyon jó volt, és féleségben változatos. Élményekben gazdag, színes volt a ,,Várkapitány Úr külön-programja", mely a 75 év felettiek számára is nagyon élvezhető.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Szeptember elején töltöttünk el párommal 4 napot Sümegen. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A szálloda elhelyezkedése szuper, a szobánk erkélyéről kilátás nyílt a várra. A wellness, a tisztaság, az ételek, a személyzet mind kifogástalan. Bátran ajánlom mindenkinek a szállodát, nagyon szép, rendezett, abszolút tökéletes és pihentető volt az itt eltöltött pár nap.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szoba amit először kaptunk a lehető legrosszabb volt. A légkondi hangos, ha az ablakot kinyitottuk, akkor egy hőlégfújót (vagy ahhoz hasonló izét) hallgattuk. Így kb. 30 fokban próbáltunk aludni. Mikor a zuhany is szétesett kaptunk végre egy normális szobát. A wellness részen a medencék takarítása nincs a helyzet magaslatán.

Sümeg
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.30-ig
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.03. - 2019.03.01.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Naturmed Carbona Hotel
2-3 éjszaka 29.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, fürdő- és wellness-részleg, fitneszterem használattal, sport- és ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.22. - 2018.12.27.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 15.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2018.11.19-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 3.745 - 4.495,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 44.644,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 18.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan fürdőhasználattal, változatos sportprogramokkal, kulturális programokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.24-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)

SümegX