Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk is és kellemesen csalódtunk a szállodában! sok helyen jártunk már, de ez a szálloda mindenkinek nagyon tetszett! A fürdő nagyon jól kihasználható, kellemes hőmérsékletű vizekkel, kellő mennyiségű pezsgő résszel! Nem kell lesni a másikat mikor lesz szabad hely :), valamint nagyon tiszta!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
A szálloda nagyon szép és tiszta, a személyzet udvarias, kedves. A lovagi bemutató és utána a lakoma minden képzeletet felül múlt. Nagyon profin van szervezve minden. A wellness is minden igényt kielégít. Jól éreztük magunkat, máskor menni fogunk. Az ételek is rendben voltak. Csak jót tudok mondani, ügyesek a dolgozók és a hely megálmodói is.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Évek óta nem lehetett tisztasàgi festés. Hàrom szobàt foglaltunk. Mindhàrom hasonlóan rossz volt, de még a folyosón is. Fürdőszoba nem zàrható, belső ajtón leesik a kilincs. Apró bosszantó hibàk. 2-3 csillagos szàllodànàl elmegy. Wellness semmi extra. Elavultak a bútorok. Személyzet viszont nagyon kedves.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Nagyon jó hely. Alkalmas a család minden tagja részére. Szép a szálloda, Nagy a wellness részleg, egy gondom volt hogy minden medencében ugyan olyan a víz hőfoka. Szerintem a 33 fok nagyon kevés.
Nagyon szuper volt a lovagi torna, jól megszervezett előadás.
Ajánlom akár gyerekekkel akár, felnőttek részére.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Mindennel elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, a lovagi torna majd az utána lévő lovagi vacsora egy élmény volt. Minden elismerésem a személyzeté.Csak ajánlani tudom mindenkinek, családosoknak is.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Kellemes két napot töltöttünk a szállodában. Nagyon tetszett a személyzet hölgy tagjainak a"korhű" ruhája. Elégedettek voltunk a wellness részleggel, a reggeli és vacsora ízletes és bőséges volt. A Lovagi Torna pedig szórakoztató. Köszönjük szépen!!!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Kimondottan udvarias személyzet, gyógyszertári tisztaság, izletes ételek komoly választékkal, csodálatos wellness és látványos lovagi torna. Az egész csillagos ötös!

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
Maximálisan meg voltam elégedve, azt kaptam, amire számítottam. A panoráma gyönyörű volt, várra néző erkéllyel. A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak. Sok program közül lehet válogatni. Csak ajánlani tudom.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Ritkán kerül az ember olyan szállodába, ahol mindennel nagyon elégedett. A Hotel Kapitány ilyen. Külön ki szeretném emelni a személyzet kedvességét, előzékenységét. A középkori lovagi torna és lakoma program nagyon igényes, jó szórakozás.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri az árát. Közvetlenül a Sümegi vár tövében helyezkedik el.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 19.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.10-ig
Hotel Sante
4 nap/3 éjszaka 9.330,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg borral, pezsgőfürdő és finn szauna használattal, tóbelépővel, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Marcalgergelyi
2019.05.01. - 2019.07.19.
Sissi Panzió
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 4.667 - 5.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.30.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Érvényes: 2020.04.20-ig
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
6 nap/5 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.04. - 2019.09.30.
Batthyány Kúria
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 20.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, történelmi lovasjátékkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Tavaszi wellness akció 2=3
Frissítő tavasz (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SümegX