Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép szobát, valamint finom ételeket és remek programokat.

Jullly TOP szállásértékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Minden szempontból kiváló szálláshely. Amin esetleg javítani lehetne: Sajnos többnyire esős időt fogtunk ki. Ezért időnként beszorultunk a szobába. Jó lett volna, ha ezen idő alatt, több és nézhetőbb TV csatorna műsora között tudtunk volna válogatni. Természetesen ettől még rendkívül jól éreztük magunkat és nagyon élveztük a Hotel Kapitány minden szolgáltatását.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Összességében jól éreztük magunkat a sok program és látnivalók miatt,de a sok pozitív visszajelzés és a 4csillag hatására sokkal többre számítottunk a hoteltől. A külső rendben van,de a belső az nagyon maximum 3csillag. Érkezéskor és a kérdések felmerülésekor a recepción nem voltak kedvesek. A személyzettel amúgy nem volt gond,bár a Mini disco és esti gyermekprogramok lehettek volna fantáziadúsabbak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk.
Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

Borbi TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére. A szoba kissebb lakásnak is megfelelt volna.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden változott pozitív irányba. Most a medencék vízének hőmérséklete nagyon kellemes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Idén is ősszel látogattunk Sümegre a Hotel Kapitányba és ugyan olyan pozitív élmény volt, mint tavaly! A wellness rész szerintem ideális kisgyermekes családok részére, a lovagi torna szinvonalas és abszolút végigülhető a kicsiknek is. A vár gyalog csak "terepjáró" babakocsival megközelíthető, de idén a 1,5 éves kicsi már saját lábán lejött ;)

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 15.105 - 16.768,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Oázis Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.07-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Csóka Apartman
Pápa
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Touring
2 nap/1 éjszaka 4.983,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Sümeg
2 nap/1 éjszaka 20.670 - 22.945,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Téli akció 2=3
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

SümegX