Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
5. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű.
A kültéri medence vize nagyon hideg.
Az esti zene nagyon hangos.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt. Ezúton is köszönjük az élményeket és a kellemes pihenés lehetőségét.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Nagyon szolgálatkészek voltak mert mi szoba cserével indultunk,mindenben maximálisan segítettek a mi igényeinkhez mérten mind anyagilag mind felszereltségben.Nagyon jól éreztük magunkat,Figyelmesek voltak mert a páromnak születésnapja volt és megköszöntötte a szálloda is.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó. Voltunk már jobb helyen.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek foltosak voltak- nem tudni mitől.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de az élményhez képest ez elhanyagolható számomra.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
A személyzet professzionális, az ételek prémium kínálat, íz, elkészítés. A dupla ágyat két szimpla ágyból megoldani ami szét csúszik ha a pár össze akar bújni, nem jó ötlet pedig pár forintból megoldható viszont igen bosszantó de ezen kívül csak kukacoskodó javaslataim vannak: a teraszok közé egy diszkrét paravánt raknék, a TV csatornákat bővítenem és felügyelném a gyerekeket a wellness de főleg a szauna részen .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
A személyzet igen kedves, udvarias, szolgálatkész,mindig van egy kedves szavuk. A lovagi torna is kiváló. A vacsora kínálata átlagos. A wellness rész azonban nem igazán jó. A szauna részben a merülő medence a tér közepén balesetveszélyes. A létra fémből igen meredek. A szauna délelőtti hőfoka kissé alacsony. A gőzkabin szintén. A medencetérben alul van un.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Ami meglepett az a személyzet őszinte kedvessége, előzékenysége. A szobánk nagyon szép és kényelmes volt. Imádtam az ágyat, az ágyneművel (párna, paplan) együtt. Nagyon jókat aludtunk benne, pedig ez nem jellemző ránk. A fitness terem és a welness rész minden alkalommal feldobta a napunkat. Az étel kiváló volt.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép szobát, valamint finom ételeket és remek programokat.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, különleges programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 31.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: ingyenes kerékpárhasználattal, egy óra grátisz tartózkodással a Hévíz Tófürdőn, kedvezményes sétahajózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, méz- és lekvárkóstolással, süti délutánnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 13.401 - 22.279,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.03-ig
Karos Wellness Apartman
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
Érvényes: 2022.01.14-ig
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.01.

Szállodák Sümeg környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Wolf Sárvár
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Wolf Panzió Sárvár
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szuperakció (min. 3 éj)

SümegX