Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 357 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
A személyzet egytől egyig kedves, a programok nagyszerűek voltak. A reggeli és a vacsora kiváló volt (a gyertyafényes vacsorán a kiszolgálás külön kiemelendő).

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
A pozitív élményeim:
A személyzet segítő kész, illedelmes. Szinte mindenki előre köszönt. Tiszták a szobák és a közös helységek. Nagyon tetszett a közrpkori lovas bemutató. Ötletes hogy a szálloda közelében egy kis séta megtetele utan mar az “arénába” vagyunk. Izgalmas és néhol vicces előadást sikerült prezentálni, az utóbb kiderült szállodai alkalmazottakkal vegyített harcos csapatnak.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 16.
Csomagok pakolásánál a Londiner hiánya, mind az érkezés napján és mind a távozás napján. A 25perces masszázs kb. 15perces volt csak. Ezen kívül minden mással elégedettek voltunk.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
A Hotel Kapitány összes munkatársa, kivétel nélkül,fantasztikusan kedves és segítőkész. A szolgáltatások és a kivitelezők is magas színvonalon vannak. Mi a csokoládémasszázst, pezsgőfürdőt,hintó kocsikázást és a gyertyafényes vacsorát vettük igénybe, természetesen a medencék és a szaunák mellett,na persze a Vár sem maradhatott ki,ami nagyon szép :-)
Bátran ajánlhatom mindenkinek, a csalódás kizárt :-)

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Az étkezés és a wellness szolgáltatások voltak számunkra a legjobbak, nagyon bőséges reggeliken illetve vacsorákon vehettünk részt, igazi négy csillagos szállodához méltó volt. A wellnessben külön tetszett, hogy többféle hőfokú és típusú medencét is találtunk, így mindenki megtalálta a számára megfelelőt. Biztosan visszatérünk még!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
Remek programok voltak. Különösen tetszett a várbéli látogatás és az ottani programok. A felépített középkori eszközök igazi élményt jelentettek és demonstrációs eszközül szolgáltak a kisfiunknak.
A wellnessben nem volt olyan medence, amely elég meleg vizű lett volna.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 3.
A lovasbemutató, az ingyenes gyerekprogramok fantasztikusak (pónilovaglás, bábszínház). A játszószoba kicsi, a felszerelése gyér, alig van bent pár játék: egy mászóka és egy kosár építőkocka. Az étel bőséges, de felejthető, a levesek vacak mirelit zöldségből készülnek, a választék jó egyébként. Regggel előfordult, hogy nem találtunk tiszta asztalt és nem is szedték le éppen sehol.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Nagyon kellemes 5 napot töltöttünk a Hotel Kapitányban! A személyzet hozzáállása és profizmusa lenyűgöző volt. Különösen a lovagi játékok és az azt követő lakoma szervezettségét emelem ki. Minden óramű pontossággal zajlott, hihetetlen profizmussal vezényelték le több száz ember szórakoztatását és vacsoráztatását.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 1.
Az előzetes érdeklődésünk alapjàn maximàlisan azt kaptuk,amire szàmìtottunk. Régen talàlkoztunk ilyen figyelmes,illedelmes,tapintatos személyzettel. Nem hibaként, inkàbb kérésként említem, hogy a szobàk hőmérsékletét szabàlyozni nem tudtuk/nem lehetett/, a medencéknél pedig hiànyzott a fürdőmester, aki a tiltàsokra figyelmezteti a renitenseket.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Nagyon szép a hotel kialakítása, kényelmesen tudtuk az időt eltölteni. A kilátás gyönyörű volt mert közvetlen a várra nézhettünk a hatalmas teraszról.
Az esti program nagyon élménydús volt a lovasokkal valamint a középkori játékokkal.
Az étteremben a segítőkész kiszolgálást csak dicsérni lehet.

Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kiállítással, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.01.
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.03. - 2018.03.02.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hintózással, bowlingpálya és biliárd használattal, masszázzsal, kincskereső túrával
2017.01.01. - 2017.12.30.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2017.06.01. - 2017.12.31.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés borvacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2017.12.08. - 2017.12.11.
Onyx Luxury Sárvár
4 nap/3 éjszaka 26.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.03.
Korona Panzió és Étterem
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlő koktéllal, 1 üveg pezsgővel, szolárium és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.375 - 21.281,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kuponokkal, internet elérhetőséggel
2017.03.16. - 2017.12.30.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.26. - 2017.12.30.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 43.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsora all inclusive italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Szűcs Gabi és a Stereo Swing fellépésével
2017.12.29. - 2018.01.01.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.17.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2019.02.24.

Szállodák Sümeg környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)

SümegX