Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden változott pozitív irányba. Most a medencék vízének hőmérséklete nagyon kellemes volt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szálloda gyönyörű helyen van,közvetlenül a vár alatt.A wellnessrészleg nagyon jó.A reggeli, vacsora bőséges nagy választékkal.Kedves kiszolgálás,segítőkész személyzet.A lovagi torna egy élmény volt!!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Vártam, hogy minden jó lesz, de nagyon meg voltam lepődve, mindent csak kiválónak mondhatunk. Nagy tiszteletben, kedvességben volt részünk. A szlovák barátaim el voltak ragadtatva a hotellel, környezettel,lehetőségekkel. Mindenütt a szolgáltatásokkal, kedvességgel, tisztasággal. . . . Nagyon szép a hotel, környezete, csárda. . . .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A környezet,a szálloda szolgáltatásai, a személyzet,a tisztaság kifogástalan. Nagyon jól éreztük magunkat, nem először jártunk és pihentünk ott. Szívesen töltenénk ott újból egy pár napot.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Régi tervünket megvalósítva végre felkerestük ezt a nagyszerű szállodát. Nagyszerűen megtervezett és magas színvonalon kivitelezett épület, csodás kert egy pompás közékori vár tövében. Igényesen kialakított és berendezett szoba várt minket. A belső és külső wellness részleg minden igényt kielégítően, nagy hozzáértéssel és igényességgel került kialakításra.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
A szálloda fotókon is gyönyörű volt de amikor beléptünk egyszerűen leesett az állunk a szépségétől ,sokkal szebb és jobb volt mint a képeken. A személyzet mindig mosolygós, kedves és segítőkész , a szoba és a szálloda tisztasága tökéletes, a környezet gyönyörű, az ételek minősége átlagon felüli és választékos, a wellness részleg kiváló. . .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 4.
A Hotel Kapitány kiváló szálláshely, az elhelyezkedése varázslatos. A szálloda épülete és a fölötte magasodó Sümegi vár, valamint a kapcsolódó létesítmények, szolgáltatások - lovagi torna, középkori lakoma a lovagteremben- egyedülálló kikapcsolódási lehetőséget nyújtanak jó és rossz időben egyaránt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
Nagyon szép a szálloda,a szoba kiváló volt, a kilátás gyönyörű. A személyzet kedves és segítőkész. A személyzet ruhája külön tetszett. Az ételek finomak voltak,a választék is óriási. Biztosan megyünk még!

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Az elhelyezkedés re azért adtam kevesebb pontot.mert a buszpályaudvartól elég messze van. Azonban hazafelé ez a probléma is megoldódott, a személyzet kedves ügyintézését révén. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Alapvetően minden tökéletes volt, nagyon szép napokat töltöttünk itt.
Javítható apró hiányosságként az alábbiakat jelölhetném meg:
Szobában gyenge volt az olvasó lámpa és nem volt kényelmes olvasó fotel, valamint a szaunában hiányzott az ivókút .

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.510 - 14.985,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.15-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és üdvözlőitallal, házibulival, pezsgővel, lovaskocsikázással, wellness-részleg használattal
2019.12.30. - 2020.01.02.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 15.210,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.520,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.10.08-ig
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 42.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.
Sante Hévíz
5 nap/4 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.28-ig
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 14.752,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, családi kalandtúra játékkal
2019.12.22. - 2019.12.27.
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.20.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 20.062,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.28-ig

Szállodák Sümeg környékén
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

SümegX