Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 361 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Minden igényt kielégítő vendéglátás, udvarias és segítőkész személyzet, programok felnőtteknek- gyerekeknek egyaránt vannak. A környék látnivalókban gazdag, rosszabb időben is találni programot. A wellness részleg csúcsidőben elég zsúfolt, de elviselhető. Vacsoránál lehetett volna nagyobb a kínálat húsokból ( 6 éves gyermekem rántott húsos, ez egyszer sem volt, de megoldottuk ).

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Nagyon jól éreztük magunkat! Kifogástalan volt az ellátás! élveztük a velneszt! Az ellátás is maximális volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remek időnk volt. Gyönyörű a környezet! Pihenésre igazán alkalmas! Akiszolgálo személyzet is kedvességről tett tanúbizonyságot! További jó munkát kívánok! A pihenni vágyóknak pedig okvetlenül kívánom hogy keressék fel a Sümegi Hotel Kapitányt!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet nagyon kedves segítőkész volt,az ételek kifogástalanul nagyon finomak voltak!A szobák kényelmesek tiszták a programok nagyon jók voltak fantasztikus hosszú hétvégét töltöttünk el! Köszönjük szépen!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 30.
Azt lehetett érezni, hogy a Szálloda és a hozzátartozó Lovagi Aréna, Várkert Étterem
úgy lett megépítve,hogy a vendégek igényeit a lehető legjobban kielégítsék. Mindehhez hozzájárult a vezetőség és a teljes személyzet profin / jókedvűen, segítőkészen, udvariasan / végzett munkája, mely rendkívüli módon jó benyomást tett szerintünk mindenkire.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Remek elhelyezkedésű szálloda. Az ételek változatosak, ízletesek voltak. A wellness részlegen hiányoltam a személyzet jelenlétét. Többségében segítőkész udvarias kiszolgálás, csak a mosoly hiányzott.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Fantasztikusan szép a környezet, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, tisztaság mindenhol. A reggeli és a vacsora nagyon finom, mindenki megtalálta a fogára valót. A lovagi torna egyedülálló élmény (ha nem nyáron mész, jól öltözz fel, mert nagyon hideg van! ) a középkori lakoma viszont csalódás volt, és a gyerkőcök még éhesek is maradtak, egy falatot sem ettek a valóban puritán és egyszerű fogásból.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 16.
Nagyon kellemes hely, gyermekes családok számára is tökéletes. A hotel körül és az épületben is renget olyan dolog van, amivel le lehet foglalni a gyerekeket. A várban tett séta folyamán, tényleg bele tudtuk képzelni magunkat az akkori időkbe, nagyon szépen helyreállították. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak és ízletesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kíváló választás kisgyerekes családoknak. A wellness szuper és nagyon tetszett a sümegi vár közelsége. A reggeli és a vacsora is kifogástalan volt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Nagyon kellemes 3 éjszakát töltöttünk a Hotel Kapitányban. A szálloda gyönyörű, az ételek finomak, mindenki talál kedvére valót. A személyzet udvarias, segítőkész. A lovagi torna és a középkori lakoma feledhetetlen élmény, senki ne hagyja ki. Sajnos az időjárás miatt a várat nem tudtuk megnézni, de majd visszajövünk és bepótoljuk.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
Alapvetően egy nagyon kellemes 3 napot töltöttünk itt, a recepciós úriembernek van egy stílusa, de nem udvariatlan. A szobák szépek, tiszták, a fűtést teljesen le kellett kapcsolni, mert elég meleg volt. Az étterem vacsora kínálata rendben volt, az ételek finomak, de a reggeli nem dobott fel túlzottan. Ettől a kategóriától nem "párizsit és gépsonkát" vártam.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, zenés-táncos esttel, lovasjátékokkal, élménypark belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 24.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.05.20. - 2018.05.21.
Aurora Vendégház
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.19. - 2018.04.30.
Hotel Melis, Balatonlelle
Akár 1 éjszaka 12.600,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcs bekészítéssel, sportolási lehetőségekkel, masszázzsal, lovaglással
2018.06.01. - 2018.06.24.
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 17.900 - 23.233,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élménydús nyári programokkal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal
2018.06.16. - 2019.06.15.
Abszolút Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal
2018.04.15. - 2018.06.30.
Hotel Bakony
Bakonybél
2-3 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna- és infrakabin használattal, vezetett túrákkal, családi kalandversennyel, kézműves foglakozással
2018.04.27. - 2018.05.01.
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, meglepetés szobabekészítéssel, sportpálya használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.12.31.
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2018.12.01.
Misefa Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 6.998,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.19. - 2018.08.31.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2019.02.24.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Tavaszi megújulás Sárváron (min. 2 éj)
Tavaszi feltöltődés Zalakaroson (min. 3 éj)
Pezsgő tavasz Hévízen (min. 2 éj)

SümegX