Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
Maximálisan meg voltam elégedve, azt kaptam, amire számítottam. A panoráma gyönyörű volt, várra néző erkéllyel. A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak. Sok program közül lehet válogatni. Csak ajánlani tudom.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Ritkán kerül az ember olyan szállodába, ahol mindennel nagyon elégedett. A Hotel Kapitány ilyen. Külön ki szeretném emelni a személyzet kedvességét, előzékenységét. A középkori lovagi torna és lakoma program nagyon igényes, jó szórakozás.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri az árát. Közvetlenül a Sümegi vár tövében helyezkedik el.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel.
A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak. A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír inkább cigaretta papír vastagságú mint az általában megszokott!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni!
Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam!

Tisztelettel: Némethné

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
A személyzet nagyon kedves és jól szervezett. Az ételek többsége nagyon finom volt és remek minőségű! A kilátás fantasztikus a sümegi várral a háttérben! A lovagi torna is nagyon tetszett,és hogy a kvízjátékot megnyerve mi lehettünk egy estére a királyi pár, az megfizethetetlen:)). . . . . utólag is köszönjük szépen az élményt:)
Talán amin javítani lehetne az a wellness-részleg.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Három gyerekkel voltunk. Kiváló, családbarát szálloda. A személyzet rendkívül udvarias. A szobák tisztasága makulátlan. Az ételek finomak voltak, az étkezéseknél gondolnak a gyerekekre is. A fürdő kiváló. Tökéletes három napot töltöttünk itt. Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Eddigi szállásaim közül ez volt a legkiemelkedőbb.Már egy éve elterveztem,hogy ide szeretnék eljutni.Minden profi módon kialakitva,megszervezve,elkészitve,csak legekben tudok róla beszélni.Nagyon szeretném ezt a csodás élményt mégegyszer átélni,de a gyerekeim és unokáim társaságában,együtt ugyanitt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A szálloda nagyon megnyerte tetszésünket, kedves, figyelmes személyzet, jól felszerelt szoba, a velnes részleg (rossz idő volt ezért csak a belső részt használtuk) egész jó itt lehetne mt fejleszteni főleg a gyerekeknek. (Mi az 5 éves kislánnyunkkal voltunk) A lovagi torna nagyon színvonalas, nem szabad kihagyni! Egészébe jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Sümeg
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi élménypark belépővel, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.07.07.
Sümeg
6 nap/5 éjszaka 16.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.09.01.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 28.306,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 10.337 - 15.107,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.475,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.14-ig
Violetta Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2019.02.28-ig
Kaktusz Villa
8 nap/7 éjszaka 4.400 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.11.02.
Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna-sziget használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Palace Hotel  Hévíz
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Valentin nap (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

SümegX