Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 22.
46.Házassági évfordulónkat ünnepeltük Önöknél. Amint az előző értékelésből láthatják, mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Az étteremben a fiatal felszolgálók nagyon kedvesek, szolgálatkészek, és udvariasak voltak! Az ismerőseinknek már meséltünk az élményekről, és mindenkinek ajánlani fogjuk!! Köszönjük!!!!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Harmadszor pihentünk a hotelben. Mindennel elégedettek voltunk most is.Az ételek finomak voltak, megfelelő válszték volt. A személyzet udvarias segítőkész .

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
A feltüntetett képek alapján erkélyes, várra néző szobát vártunk. Ez nem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. A szoba felszerelése jó. Az ágy nagyon kényelmes.
Személyzet: mindenki nagyon udvarias, előzékeny volt. Minden kérdésre választ kaptunk. Köszönjük. Csillagos 5!
Az ételek finomak és bőségesek voltak.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Aránylag kevés vendég volt a szállodában,és mindenütt figyeltek a tisztaságra,távolságtartásra, fertőtlenítésre. Az étkezéseknél a személyzet szolgálta ki a vendégeket, ami egyáltalán nem volt zavaró,inkább szokatlan.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű.
A kültéri medence vize nagyon hideg.
Az esti zene nagyon hangos.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt. Ezúton is köszönjük az élményeket és a kellemes pihenés lehetőségét.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 6.
Nagyon szolgálatkészek voltak mert mi szoba cserével indultunk,mindenben maximálisan segítettek a mi igényeinkhez mérten mind anyagilag mind felszereltségben.Nagyon jól éreztük magunkat,Figyelmesek voltak mert a páromnak születésnapja volt és megköszöntötte a szálloda is.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó. Voltunk már jobb helyen.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek foltosak voltak- nem tudni mitől.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de az élményhez képest ez elhanyagolható számomra.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sztárvendéggel, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.21-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Orwa Vendégház
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
2020.11.01. - 2021.10.28.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
Érvényes: 2021.12.31-ig
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.625 - 5.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 22.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, élőzenével, táncos programokkal, tombolával, éjféli büfével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szabó Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 14.155 - 27.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Sümeg környékén
Wolf Panzió Sárvár
Hotel Vital Zalakaros
Szilveszter (min. 3 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

SümegX