Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 18.
Az elhelyezkedés re azért adtam kevesebb pontot.mert a buszpályaudvartól elég messze van. Azonban hazafelé ez a probléma is megoldódott, a személyzet kedves ügyintézését révén. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Tágas, tiszta szoba várt bennünket július végén. A férjemmel egy hetet töltöttünk el itt. A személyzet nagyon kedves volt, tetszett a ruházatuk. A programok, lovagi torna, középkori vacsora, wellness lehetőség első osztályú. Az étkeztetés minden igényt kielégít. A boruk vendég marasztaló. A kilátás a szállodából csodálatos. A lovak elbűvöltek bennünket.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Véleményem szerint a hotel minden részlege igényesen kialakított,gyönyörű és gondozott növényekkel. A személyzet kedves,segítőkész és kevesek kivételével mosolygós. Az esti programok változatosak voltak,gondoltak a gyermekesekre is a tini discóval,táncházzal. Valószínűleg csúcs időszakban voltunk,mert a wifi lassúnak bizonyult.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
remek,kényelmes szoba volt- az étkezés változatos s nagyon finom-fürdési lehetőség nagyon jó --parkolás is kiváló volt.A csárdában is nagyon finom volt az étel- a várból a kilátás meseszép. A személyzet igen kedves máskor is szeretnénk a Hotel Kapitányban pihenni , kikapcsolódni. Barátainknak, ismerőseinknek már ajánlottuk is.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Már láttuk a lovagi tornát, de a mostani nagyon színvonalas volt!
Köszönjük az élményt.
A szakácsok és a felszolgáló személyzet teljesítményéhez is csak gratulálni tudunk!
Ételek nagy választékban, finoman elkészítve!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Átutazóban találkoztunk a várjátékokkal, akkor gondoltuk úgy, hogy visszatérünk ide. A szállás szép tiszta, rendezett, bár lassan egy festés ráfér a szobákra. A személyzet figyelmes, segítőkész. A hotel szolgáltatásai megfelelőek, gyerek medencék is tökéletesek kint és bent is. Esténként is gyerek disco stb nagyon bejött.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A személyzet kedvessége,udvariassága, vendégszeretete és tisztelete kimagasló. Gyermekbarát. Sok program, szolgáltatás. A vendégek kiszolgálása,kényelme az elsődleges szempont. Az étteremben minimális a várakozási idő. A szórakoztató programok közül minden korosztály találhat a kedvére való kikapcsolódást. Tetszett a személyzet korhű öltözete, a lovasbemutató.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Amit hiányoltam az a szúnyogháló volt,mert így nem lehetett ablakot nyitni a bogarak miatt este. Pozitívum volt a légkondi de azt sajnos nem mindenki bírja.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kis családommal, 3 csemetével + nagyszülőkkel töltöttünk 3 napot a hotelben, céltudatosan próbáltam tervezni, hogy ne legyen tömeg, de más is hasonlóan gondolkodott. . . Ettől függetlenül minden a legnagyobb rendben, szervezettségben és minőségben történt, reggeli-vacsora bőséges, ízletes, választékos, minden korosztály számára kielégítő volt.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk is és kellemesen csalódtunk a szállodában! sok helyen jártunk már, de ez a szálloda mindenkinek nagyon tetszett! A fürdő nagyon jól kihasználható, kellemes hőmérsékletű vizekkel, kellő mennyiségű pezsgő résszel! Nem kell lesni a másikat mikor lesz szabad hely :), valamint nagyon tiszta!

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 12.510 - 14.985,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Admiral Hotel-Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportos és szabadidős programokkal, szobai széf és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Magdi Panzió
Onyx Luxury Sárvár
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Danubius Health Spa Resort Sárvár
3 nap/2 éjszaka 14.850 - 18.900,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2019.12.28-ig
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Viktória Sárvár
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Augusztus 20-i ajánlat (min. 2 éj)

SümegX