Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 9 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Kellemes napokat töltöttünk itt. A szobánk (superior) fantasztikusan tágas volt és tiszta. Az erkély fantasztikus volt, élveztük a méretét (kb 25 nm). A légkondit nem nagyon tudtuk beállítani, mindig meleg volt, de ez nyáron nem volt olyan rossz. Az ételek finomak voltak, de különlegességekre nem érdemes számítani. A minden vacsoránál más meleg desszert viszont nagyon tetszett.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
A sümegi Hotel Kapitány fantasztikus élményt nyújtott négy napon át. Három gyermekkel utazva eléggé feladtuk a leckét. A medencék, a szoba és a kiszolgálás is fantasztikus volt. Imádtam a gyermekmedencében töltött idő minden percét is - a kilátást és a családcentrikusságot. Ha lehetőségünk lesz rá, akkor ismételni fogunk!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
A szálloda által nyújtott komplex szolgáltatások tele voltak meglepetésekkel, melyet nagyra értékelünk. Gyerekek által okozott zaj az esti programoknál.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 18.
Élményekkel teli 4 nap utan úgy tértünk haza, hogy ide vissza kell jönni. Személyzet, környezet, étel, minden nagyszerű volt. Én általában kritikus vagyok, de a Hotel Kapítányba nem találtam említésre méltó kifogást. Talán a gyerek játszó lehetne felszereltebb, de mivel nagyon jó idő volt inkább az udvaron volt a gyerek,gyerekanimátor belevaló,figyelmes.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
Most voltam elöször a családdal unokákkal,ök már voltak itt. Nagyon szuper hej mindenkinek ajnánlom a lovagi játék tökéletes volt,meg a vacsora is. Gyerek és felnött barát szálloda a gyerekek ki se akartak jönni a vizböl pedig egy hetet töltöttünk itt. Az étkezések kiváloak voltak nem beszéleve a tökéletes szeméjzetröl.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagyon jól éreztünk magunkat a hotel elhelyezkedèse ès a környèke csodaszèp.A vàr nagyon szèpen lett felújítva.A lovagi játèkok ès a lakoma is profin volt lebonyolítva.A szemèlyzet figyelmes ès segítőkèsz.Az ètelek nagyon finomak voltak mindenkinek csak ajànlani tudom.

Katkamanó TOP egyébhely értékelő
Katkamanó TOP fotófeltöltő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Férjemmel a házassági évfordulónk helyszínéül választottuk a hotelt. Már sok jót hallottunk róla a kollégáinktól, így gondoltuk most már mi is kipróbáljuk. Egyáltalán nem csalódtunk! A hely meseszerű nagyon hangulatos. A személyzet mosolygós, udvarias. A szoba tiszta volt és remek kilátásunk volt a várra. Az étkezések alkalmával az ételek finomak és változatosak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
Minden rendben jol ereztuk magunkat, kivalo volt a lovagi torna, a setakocsikazas, szep volt a var, jo volt az ebed a Varcsardaban, remek cimbalmos, jo wellness. Remelem hogy meg visszaterunk. Koszonettel Boros Eugen Szlovakiabol

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Fantasztikus szervezèssel működik a komplexum. Kedves szemèlyzet, finom ètelek gyönyörű környezet. Remek program lehetősègek. Èlmènyekkel telve jöttünk haza. Ajánlani fogom minden ismerősömnek.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Nagyon szép környezet családias hangulat. A wellnes részleget gyermekem nagyon élvezte. A lovagi tornabemutatót nagyon élveztük, jól megszervezett program.

Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kiállítással, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.01.
Sümeg
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, szabadtéri sportpályák és fitnesz eszközök, saját strand és nyugágy használatával, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.10.20.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kerti medence használattal, fürdő- és masszázs- és kalandpark kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.07.07. - 2017.08.20.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, csocsó és billiárd használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.08.31.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szauna használattal, arborétum belépővel, kalandpark használattal
2017.03.31. - 2017.12.31.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2017.06.01. - 2017.12.31.
Hotel Aquamarin
4 nap/3 éjszaka 13.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekeknek meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, állatkerti belépővel, parkolással
2017.01.01. - 2017.12.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, fürdőbelépővel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Kehida Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, vacsorával, fürdőbelépővel
2017.01.09. - 2017.12.31.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 10.483,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromafürdővel, történelmi lovasjátékkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2017.12.22.

Szállodák Sümeg környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Palace wellness élmények (min. 3 éj)
Nyárutó a Balatonon (min. 2 éj)
Balance hétköznapok (min. 2 éj)

SümegX