Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 362 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nemrég töltöttünk pár napot Sümegen. Sokan ajánlották, hát meglátogattuk a Hotel Kapitányt. Semmivel sem több vagy kevesebb mint a többi környékbeli wellness szálló, ezért ezt nem is elemezném tovább. Viszont egy dolog nagyon nem tetszett. A medencéjük vize mind nagyon hideg volt és nem csak nekem, hanem az egész családnak, egy yakuzzi kivételével, de az kicsi is és hát valljuk be nem szeretne az ember egy hétig egy kb.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda gyönyörű helyen van. Az ágyak kényelmesek, a wellnesz minden igényt kielégít.
Az ételek változatosak, nagyon finomak.
Remélem, vissza tudunk térni még.
A lovagi torna nagyon tetszett. Kár, hogy a középkori lakomán nem vettünk részt, legközelebb azt is kipróbáljuk.
A szálloda által rendezett plusz programokat is érdemes medtekinteni.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Már harmadszor voltunk ezen a csodás helyen, kétszer unokákkal. A gyerekeknek varázslatos ez a hely, a történelem és a modern kor vívmányai találkoznak. Minden szuperul működik, remek volt a lovagi bemutató, finom a lovagi vacsora, sok-sok látnivalóval. A személyzet kedves, udvarias és gyors volt. A reggelik minden igényt kielégítettek.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Februárban jártunk a hotelben a párommal. Sajnos az első éjszaka szobát kellett cserélnünk, mert a szobánk alatti teremben egy hangos társaság ünnepelt, és még éjfélkor is szólt a hangos zene, de amikor ezt jeleztük a recepción, akkor gyorsan elintézték, hogy egy csöndesebb szobát kapjunk. A szoba kényelmes, jó állapotú volt; az egész szálloda berendezése hangulatos és tiszta.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Aprilisban voltunk a szallodaban 3 ejszakat töltöttünk itt el, nem elöször jartunk itt es most is ugyanaz a velemenyünk mint 6 evvel ezelött. Nagyon kedves fogadtatas a szemelyzettöl a recepcion. Kicsit elöbb erkeztünk, es mar el is foglalhattuk a szobankat ami nagyon jo volt a hosszu ut utan. Szep, tiszta szobat kaptunk, kenyelmes aggyal, minden nagyon tiszta volt.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Párommal voltunk itt 2 éjszakát, karácsonyra kapott utalványunkat használtuk fel. Impozáns látványt nyújt,nagy területen helyezkedik el. A személyzet barátságos volt. Csak du. 3-tól tudják garantálni a szobát, de mivel hamarabb ott voltunk, megőrizték a csomagjainkat míg mi elmentünk felfedezni Sümeget.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Csodálatos 4 napot töltöttünk a szállodában, várra néző szobában. (Talán a teraszajtóra egy szúnyogháló elkelne)
Mindenki nagyon kedves, értik a dolgukat. A szálloda tényleg baba-barát. A "vár-óvoda" játékait ki lehetne bővíteni, de ez az egyetlen negatívum. Remek volt a konyha, mind reggeli-vacsora kínálata, mind az éttermi á la carte változatban.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Többször voltunk már itt, utoljára 3 éve. Egy pici romlást azóta tapasztaltam. Ami a leghosszabbul esett, hogy a személyzet egy része(leginkább a recepciósok és 1-2 hölgy az étterem bárjánál dolgozoknál) olyan ridegek, semmi kedvesség, mosolytalanok voltak. Ez csalódás volt. Az ágyneműn is érezni, hogy sokat és sokan használták már, a sok mosástól deformálódtak.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Minden igényt kielégítő vendéglátás, udvarias és segítőkész személyzet, programok felnőtteknek- gyerekeknek egyaránt vannak. A környék látnivalókban gazdag, rosszabb időben is találni programot. A wellness részleg csúcsidőben elég zsúfolt, de elviselhető. Vacsoránál lehetett volna nagyobb a kínálat húsokból ( 6 éves gyermekem rántott húsos, ez egyszer sem volt, de megoldottuk ).

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Nagyon jól éreztük magunkat! Kifogástalan volt az ellátás! élveztük a velneszt! Az ellátás is maximális volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remek időnk volt. Gyönyörű a környezet! Pihenésre igazán alkalmas! Akiszolgálo személyzet is kedvességről tett tanúbizonyságot! További jó munkát kívánok! A pihenni vágyóknak pedig okvetlenül kívánom hogy keressék fel a Sümegi Hotel Kapitányt!

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, zenés-táncos esttel, lovasjátékokkal, élménypark belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lovasjátékokkal, élménypark használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.07.01.
Hotel Kalma
2-3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő belépőjegy kedvezménnyel, tenisz kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.20.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 11.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.07.01. - 2018.12.21.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.31.
Misefa Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 6.998,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.14. - 2018.08.31.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.12.14.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.500 - 13.850,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2018.04.27. - 2018.09.09.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, strand és gyermekbirodalom használattal
2017.09.01. - 2018.12.21.
Hotel Vital
Zalakaros
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.07.16.
Sümeg
6 nap/5 éjszaka 16.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lovasjátékokkal, élménypark használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Ismerkedő kúra (min. 3 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)

SümegX