Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 373 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel.
A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak. A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír inkább cigaretta papír vastagságú mint az általában megszokott!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni!
Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam!

Tisztelettel: Némethné

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
A személyzet nagyon kedves és jól szervezett. Az ételek többsége nagyon finom volt és remek minőségű! A kilátás fantasztikus a sümegi várral a háttérben! A lovagi torna is nagyon tetszett,és hogy a kvízjátékot megnyerve mi lehettünk egy estére a királyi pár, az megfizethetetlen:)). . . . . utólag is köszönjük szépen az élményt:)
Talán amin javítani lehetne az a wellness-részleg.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Három gyerekkel voltunk. Kiváló, családbarát szálloda. A személyzet rendkívül udvarias. A szobák tisztasága makulátlan. Az ételek finomak voltak, az étkezéseknél gondolnak a gyerekekre is. A fürdő kiváló. Tökéletes három napot töltöttünk itt. Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérünk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Eddigi szállásaim közül ez volt a legkiemelkedőbb.Már egy éve elterveztem,hogy ide szeretnék eljutni.Minden profi módon kialakitva,megszervezve,elkészitve,csak legekben tudok róla beszélni.Nagyon szeretném ezt a csodás élményt mégegyszer átélni,de a gyerekeim és unokáim társaságában,együtt ugyanitt.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A szálloda nagyon megnyerte tetszésünket, kedves, figyelmes személyzet, jól felszerelt szoba, a velnes részleg (rossz idő volt ezért csak a belső részt használtuk) egész jó itt lehetne mt fejleszteni főleg a gyerekeknek. (Mi az 5 éves kislánnyunkkal voltunk) A lovagi torna nagyon színvonalas, nem szabad kihagyni! Egészébe jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom!

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
szép környezetben eltöltött családi vakáció tartalmas programokkal,ez jellemzi a hotel kapitány ajánlatát.a gyerekek is nagyon élvezték a szálloda és a környék egyéni kínálatát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Nem udvariasságból hanem tényként írtuk a kiváló értékelést: A személyzet előzékeny és udvarias volt, minden kérésünkre kaptunk választ, és ha kellett, gyors intézkedést. Az ételválaszték minőségben nagyon jó volt, és féleségben változatos. Élményekben gazdag, színes volt a ,,Várkapitány Úr külön-programja", mely a 75 év felettiek számára is nagyon élvezhető.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Szeptember elején töltöttünk el párommal 4 napot Sümegen. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A szálloda elhelyezkedése szuper, a szobánk erkélyéről kilátás nyílt a várra. A wellness, a tisztaság, az ételek, a személyzet mind kifogástalan. Bátran ajánlom mindenkinek a szállodát, nagyon szép, rendezett, abszolút tökéletes és pihentető volt az itt eltöltött pár nap.

Sümeg
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.01-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.24-ig
Arany Apartmanház III.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2019.12.16-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szórakozási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Misefa Kastély
Misefa
2-3 éjszaka 6.290,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.26.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, strand és gyermekbirodalom használattal
Érvényes: 2019.03.31-ig
Wolf Panzió
2-4 éjszaka 10.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2018.12.28-ig
Abszolút Vendégház
2019.04.16. - 2019.09.15.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 3.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.04.01. - 2019.10.31.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.300 - 110.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 25.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, páros aromafürdővel, városnézéssel, várlátogatással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Karácsonyi csomagajánlat (min. 2 éj)
Téli csobbanás (min. 2 éj)
Nyárváró a Hotel Panorámában (min. 2 éj)

SümegX