Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Ami meglepett az a személyzet őszinte kedvessége, előzékenysége. A szobánk nagyon szép és kényelmes volt. Imádtam az ágyat, az ágyneművel (párna, paplan) együtt. Nagyon jókat aludtunk benne, pedig ez nem jellemző ránk. A fitness terem és a welness rész minden alkalommal feldobta a napunkat. Az étel kiváló volt.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában, amit születésnapomra kaptam feleségemtől. Kicsit tartottam tőle, mert elég sok negatívumot olvastam a neten. Megérkezéskor aztán minden félelmem elillant, mert pontosan azt kaptuk, amit vártunk. Udvarias személyzetet, remek kiszolgálást, tiszta és szép szobát, valamint finom ételeket és remek programokat.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Régi vágyunk volt egy "kapitányi hétvége"! Nem is okozott csalódást! Sok élménnyel tértünk haza! A konyhája egészen kiváló! Összességében a wellness részleget tenném kicsit gyermekbarátabbá: gyermekmedencékben kicsit melegebb hőmérsékletű vízre lenne szükség érzésem szerint, illetve pár apró játék a gyerekeknek jól jönne a medencékben még...

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A Hotel gyönyörű, tiszta, rendezett. Kiszolgálás teljeskörű, kedves személyzettel. Házon belüli programok színvonalas, változatos. A lovagi torna koreográfiája, előadása lenyűgözött minket. Amiben csalódtunk, az a Wellness részlegen a medencék vízhőmérséklete. Nekünk túl hideg volt mind, nem lehetett egyikben sem "lazulós, relaxálós" időt tölteni, mert 5 perc után kihűltünk.

Jullly TOP szállásértékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
A hotel megközelítése könnyű, a beosztása, a különböző helyszínek is könnyen elérhetőek (egy lassan 3 és egy 5 éves gyerekkel szempont, hogy ne tévedjünk el), a szoba is kényelmes volt, pedig elveinkkel ellentétben most egy légterűt foglaltunk, mégsem volt semmi gond az alvással.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Többször jártunk már Önöknél, mindig meg voltunk elégedve a szolgáltatással, mint ahogy most is. A hotel környezete is nagyon szép és a programok is színvonalasak.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Amit külön ki szeretnék emelni, az a szoba kialakítása,kényelme, felszereltsége, a személyzet kedvessége, figyelmessége, profizmusa. És ami még ennél is lenyűgözőbb volt talán, az az éttermi szolgáltatás. Bármikor mentünk, mindig mindenből volt, fantasztikus ételek közül lehetett választani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Minden szempontból kiváló szálláshely. Amin esetleg javítani lehetne: Sajnos többnyire esős időt fogtunk ki. Ezért időnként beszorultunk a szobába. Jó lett volna, ha ezen idő alatt, több és nézhetőbb TV csatorna műsora között tudtunk volna válogatni. Természetesen ettől még rendkívül jól éreztük magunkat és nagyon élveztük a Hotel Kapitány minden szolgáltatását.

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 3.
Összességében jól éreztük magunkat a sok program és látnivalók miatt,de a sok pozitív visszajelzés és a 4csillag hatására sokkal többre számítottunk a hoteltől. A külső rendben van,de a belső az nagyon maximum 3csillag. Érkezéskor és a kérdések felmerülésekor a recepción nem voltak kedvesek. A személyzettel amúgy nem volt gond,bár a Mini disco és esti gyermekprogramok lehettek volna fantáziadúsabbak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk.
Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.31.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 4.998,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2021.02.26.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vasárnap délután kávéval és süteménnyel, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes kalandpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Lotus Therme Hotel & Spa
5 nap/4 éjszaka 24.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, SPA utalvánnyal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 20.300 - 32.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Lagúna Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 4.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.15. - 2020.11.08.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.636 - 36.539,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.12.29-ig
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, különleges programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SümegX