Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
386 fotó

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

635 vendég véleménye alapján

4,3Kényelem
4,5Szolgáltatás
4,7Étkezés
4,8Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
105.280 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Húsvét a Kapitányban (min. 3 éj)
Húsvét a Kapitányban
257.400 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
03.29-04.01.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Sümegi nyár (min. 2 éj)
Sümegi nyár
143.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
06.21-08.08.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
85.540 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
2024.12.20-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel
Silver Hotel Hajdúszoboszló
88.020 Ft / 2 fő / 2 éj-től csodás félpanzióval

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2024. február 17.gyerekekkel járt itt
Ez a két nap ,amit itt töltöttünk maga volt a csoda. Fantasztikus kiszolgálás, hatalmas ételválaszték, benne ritkaságok is / pl. : rák/, minden gusztusos és finom volt. A gyerekeknek külön gyerek választék, etetőszék, kiságy. A program lenyűgöző volt, a lovagi vacsora fenséges. A sümegi vár gyönyörű. Kedves , szolgálatkész személyzet.
Kiváló 2024. február 10.barátokkal járt itt
Nekem a víz lehetett volna kicsit melegebb,a jakuzzi pezsgőbb, de egyébként minden maximálisan rendben volt, nagyon jó program a lovagi torna, a lakoma is kiváló volt. Mivel éppen születésnapom volt , kedves figyelmességben volt részem a hotel részéről, mert a vacsoránál felköszöntöttek, amit ezúton is köszönök! Jó szívvel ajánlani tudom másnak is!
2024. február 3.a párjával járt itt
A fürdőszoba pici kényelmetlen volt.
A matrac picit ki volt feküdve, érezni lehetett a rugókat.
A vacsoránál a levesek unalmasak voltak. Minden nap ugyanaz az íztelen lé+ fagyasztott zöldség. A szakács nem volt ügyes. A szállodai dolgozók nagyon udvariasak, kedvesek voltak. A lovagi torna érdekes volt. A szoba tiszta, rendes volt.
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2024. január 31.barátokkal járt itt
Mindennel meg voltam elégedve , kedves személyzet, finom ételek , a lovasjáték és utána a lakoma is remek volt .
Ami negatívum számomra ,nagy szauna kedvelő vagyok és a szauna mérete igen kicsi a hotel nagyságához képest,a bejutáshoz sokat kell várni .
De összeségében mindennel elégedett voltam .
Kiváló 2024. január 29.a párjával járt itt
Nagyon szuper, minden igényt kielégítő szálláshely.
Volt egy kisebb problémánk, a bálteremben rendezvény volt, ami a 2. estén nagyon zavart bennünket, de a recepción ezt a problémát is sikerült megoldani.
A wellness csodálatos, a történelmi lovasjáték érdekes, színvonalas.
Az ételek különlegesek és nagyon finomak, a személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2024. január 20.a párjával járt itt
A szállodában a kifogástalan tisztaság, wellness, étkezés mellett kiemelném azt a nyugodt légkört, ami a személyzetet jellemzi. A lovagi torna és a középkori lakoma élőzenével nagyon tetszett, és sajnos kevés olyan szépen felújított várunk van, mint a sümegi. A szállodában megtekinthető a felújítás képekben, és számtalan történelmet idéző tárgy. Ennek a szállodának lelke van, még visszatérünk.
2024. január 17.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szépen felszerelt szálloda, nagyon tetszettek a magyar történelmi képek, zászlók, uralkodók, lovagok, fegyverek, minden, ami egy lovagi szállodához kell. :)
Egyedül a wellnessben az emeletre vezető lépcső nem tetszett, nem illik a környezetbe, esetleg ezen változtathatnának idővel.

Köszönjük az élményt !
4Személyzet
4Tisztaság
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2024. január 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszettek a programok, szerintem mindenki megtalálta a magának megfelelő programokat és a pihenést is. Az ételek nagyon finomak és sokfélék voltak . Meglepetésre egy üveg bor és pogácsa várt bennünket szilveszter előtt. Nagyon jól éreztük magunkat és azon gondolkodunk már a baráti társasággal hogy a 2024 évi szilvesztert is itt töltjük el.
Kiváló 2024. január 3.barátokkal járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a szállással,ellátással,személyzettel,mint azt a csillagok száma is tükrözi. Egy dolgot emelnék ki,amivel nem voltunk elégedettek! Mi szilveszterezni voltunk itt, de sajnos a szilveszteri zene iszonyatosan hangos volt, az asztaloknál ezért nem lehetett beszélgetni, csak üvöltözni egymás fülébe.
Kiváló 2023. december 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van a szálloda.A személyzet nagyon udvariasak és kedvesek .Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges volt. Este a kilátás gyönyörű volt az erkélyről a várra.A lovagi játékok is nagyon élveztük. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
635 értékelés / 64 oldalon
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Kapcsolódó cikkek
Legnépszerűbb cikkek