Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 11 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Nagyon igényes, szép volt a szálloda, kiemelten jók voltak a programok, és a wellness, a rossz idő ellenére sem unatkoztunk.
Az étkezés remek volt, de kevés volt a húsmentes és vegán ételekből a választék.

Borbi TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
Ősz elején jártunk párommal ebben az impozáns, hangulatos szállodában. A vár közelsége látványa megadta az alaphangulatot. Különösen az tetszett, hogy a kétszintes wellness rész emeleti nagy élménymedencéjében ücsörögve panorámás kilátás nyílt a Balaton-felvidék ikonikus erődítményére. A szoba kissebb lakásnak is megfelelt volna.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A szálloda szép, tiszta, nagyon kedvesek az ott dolgozók, öröm nézni Őket a korabeli öltözékekben. A lovagi torna és az utána következő vacsora miatt mentünk el a szállodába. Nem csalódtunk, szuper volt mindkettő. A mongol fiúk bemutatója tökéletes. 7 éve már voltunk itt, azóta sok minden változott pozitív irányba. Most a medencék vízének hőmérséklete nagyon kellemes volt.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Idén is ősszel látogattunk Sümegre a Hotel Kapitányba és ugyan olyan pozitív élmény volt, mint tavaly! A wellness rész szerintem ideális kisgyermekes családok részére, a lovagi torna szinvonalas és abszolút végigülhető a kicsiknek is. A vár gyalog csak "terepjáró" babakocsival megközelíthető, de idén a 1,5 éves kicsi már saját lábán lejött ;)

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Tetszett a Lovagi Játék és a szoba illetve a kiszolgálás. Ami nem tetszett az ágy, kényelmetlen volt nem lehetett rajta aludni és a wellness részleg is kissé elhanyagolt (hiányoznak a medencékben a mozaikok és a fugáknál alga is képződött már)

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 27.
A szálloda gyönyörű helyen van,közvetlenül a vár alatt.A wellnessrészleg nagyon jó.A reggeli, vacsora bőséges nagy választékkal.Kedves kiszolgálás,segítőkész személyzet.A lovagi torna egy élmény volt!!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25.
Vártam, hogy minden jó lesz, de nagyon meg voltam lepődve, mindent csak kiválónak mondhatunk. Nagy tiszteletben, kedvességben volt részünk. A szlovák barátaim el voltak ragadtatva a hotellel, környezettel,lehetőségekkel. Mindenütt a szolgáltatásokkal, kedvességgel, tisztasággal. . . . Nagyon szép a hotel, környezete, csárda. . . .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
A környezet,a szálloda szolgáltatásai, a személyzet,a tisztaság kifogástalan. Nagyon jól éreztük magunkat, nem először jártunk és pihentünk ott. Szívesen töltenénk ott újból egy pár napot.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Régi tervünket megvalósítva végre felkerestük ezt a nagyszerű szállodát. Nagyszerűen megtervezett és magas színvonalon kivitelezett épület, csodás kert egy pompás közékori vár tövében. Igényesen kialakított és berendezett szoba várt minket. A belső és külső wellness részleg minden igényt kielégítően, nagy hozzáértéssel és igényességgel került kialakításra.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
A szálloda fotókon is gyönyörű volt de amikor beléptünk egyszerűen leesett az állunk a szépségétől ,sokkal szebb és jobb volt mint a képeken. A személyzet mindig mosolygós, kedves és segítőkész , a szoba és a szálloda tisztasága tökéletes, a környezet gyönyörű, az ételek minősége átlagon felüli és választékos, a wellness részleg kiváló. . .

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
Márta Apartman Zalakaros
Zalakaros
2020.11.17. - 2019.11.17.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 23.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2020.12.18-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 12.510,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Orwa Apartman II.
Zalakaros
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 22.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, falusi disznóvágással, szilveszterkori gálavacsora all inclusive italfogyasztással, élőzenével, tombolával, finn szauna-, és kültéri jakuzzi használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.04.09-ig
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 13.205 - 14.155,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.28-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

SümegX