Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 368 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
A szálloda tisztasága kifogástalan, személyzet kedves, segítőkész és figyelmes. Ételek nagyon ízletesek. Szobák szépek,jól felszereltek, kilátás a várra az valami csoda volt a nap bármely szakában. A lovagi torna színvonalas. A középkori vacsorában kicsit csalódtam.Összeségében ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
nagyon megvoltunk elegedve a kiszolgálással.a hotelben tisztaság van,a felszolgálok kedvesek.nagyon tetszett a lovagi torna.voltunk a várban a program nagyon jo volt.aki még nem volt a hotel kapitányban az látogasson el biztosan nem fog csalodni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
A szálloda személyzete nagyon kedves volt, kivéve a bejelentkezésénél az egyik kolléganő volt kicsit álmos. Az ételek nagyoon finomak voltak, főleg a reggelinél kapható saját termékek. A szobák szépek, kényelmesek. A lovagi torna meglepően szinvonalas volt. A medencék vize lehetne kicsit mnelegebb.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Kényelmes és nagyon tiszta volt a lakosztály. Kedves, barátságos a személyzet. A takarítónő naponta takarított. Kiváló minőségű és bő választékú volt a reggelei és a vacsora. Az éttermi személyzet is barátságos, segítőkész volt. 3 és fél éves unokánkkal együtt nagyon jól éreztük magunkat, máskor is szívesen visszamegyünk a Hotel Kapitányba.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Április közepén jártunk itt a feleségemmel. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves volt és segítőkész. Wellness részleg kiemelkedően jó volt, a királyi vacsora pedig pompás.
Tiszta szívből ajánlom mindenkinek, minden korosztály számára felülmúlhatatlan élményt biztosít ...
Remélem eljutok még ide ....

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Remek öt napot töltöttünk barátainkkal itt. A szálloda kényelmes tiszta, a személyzet kedves és készséges a lovagi torna és az azt követő lakoma pazar és látványos. Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Az érkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak, pedig fél órával előbb érkeztünk meg a szállodába. A szobánk tágas, tiszta és kényelmes volt. Az étkezéssel is nagyon meg voltunk elégedve. Bőséges és nagy választék volt. A wellness részlegnél mindig ügyeltek mindenre. Tisztaság volt az egész szállodában. Kiemelném, hogy a személyzet nagyon kedves és tisztelettudó volt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
A Kapitány Wellnes kiváló család-barát centrikus hely. A kisgyerekek megtalálnak mindent ami számukra kell. A Lovas bemutató és az utána lévő vacsora felejthetetlen élmény. A várra tekintő szemek napozáskor egy élmény. Visszamegyünk még nyaralni.Már ajánlottam másoknak is a helyet.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Március első hétvégéjét jártunk itt,férjemmel és két gyermekünkkel. Kétlégterü családi szobát kaptunk. A személyzet kedves,segítőkész. A félpanzió bőséges,finom. A wellness szuper,hatalmas,minden korosztályt kielégít. Ami negatívum:egy medencén kívül az összes többinek nagyon hideg a vize. A Lovagi torna szenzációs volt,nagyon élveztük.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Nemrég töltöttünk pár napot Sümegen. Sokan ajánlották, hát meglátogattuk a Hotel Kapitányt. Semmivel sem több vagy kevesebb mint a többi környékbeli wellness szálló, ezért ezt nem is elemezném tovább. Viszont egy dolog nagyon nem tetszett. A medencéjük vize mind nagyon hideg volt és nem csak nekem, hanem az egész családnak, egy yakuzzi kivételével, de az kicsi is és hát valljuk be nem szeretne az ember egy hétig egy kb.

Sümeg
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.11.30.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, zenés-táncos esttel, lovasjátékokkal, élménypark belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.06.17. - 2018.09.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.08.20. - 2018.09.30.
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 2.438 - 3.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.08.27. - 2019.08.18.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2018.12.27.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 2.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.07. - 2019.08.18.
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2019.02.28.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.08.18. - 2019.08.18.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 17.875 - 20.625,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness használattal, fürdőköpennyel
2017.05.09. - 2019.05.31.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 7.050 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.01. - 2018.12.21.
Park Hotel Balatonlelle
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.19. - 2018.08.21.
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Történelmi Lovasjátékokkal, wellness részleg és fitneszterem használattal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2019.02.24.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Sárvári fürdő napok nyár (min. 3 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Oda vagyok Magáért... (min. 3 éj)

SümegX