Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
1. helyezett Sümeg

8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
3. helyezett Közép Dunántúlon - 358 szállás közül

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
Mindenkinek ajánlom,a szemèlyzet nagyon kedves,mindenki mosolyog,ètelek finomak,a tisztasággal is minden rendben volt.A lovagi tornát ès a lakomát senki ne hagyja ki.Biztosan vissza jövünk.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Csodás szállodakomplexum nagyszerű személyzettel! Remek ételek, változatos wellness-részleg. A vacsorával egybekötött lovagi torna pazar volt (mind az ötlet, mind a helyszín, mind a kivitelezés ámulatba ejtő), és olyan szerény, magától értetődő gördülékenységgel folyt le, hogy az már önmagában is imponáló volt. Visszamegyünk máskor is!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szálloda és a hozzá tartozó összes kényelmi, szórakoztató, történelem bemutató egység, azaz a komplexum csodás kialakítású, profi szervezettségű és irányítású , ami érkezéstől kezdve érezhető és jellemző minden ott töltött percünkre, természetesen elégedettségünkre.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Alapjában véve elégedettek voltunk a Hotel szolgáltatásaival. Mosolygós, kedves személyzet fogadott bennünket. Gyönyörű környezetben helyezkedik el a szálloda, csodás a kilátás a Sümegi várra. A családi szoba nagyon kényelmes, tágas és tiszta volt, hatalmas erkéllyel. Jó volt a fűtés, kényelmesek voltak az ágyak, a fürdőben hatalmas kád.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 14.
Csodálatos a szálloda, gyönyörű tiszta, nagyon kedves személyzet. A szobák kényelmesek,modernek. A medencék hangulatosak,tiszták, viszont a medencéket (az úszómedence kivételével) kissé hidegnek találtuk. Sajnáltuk, hogy az emeleti pezsgőfürdő le volt zárva. A felpanzios ellátas reszünkről megfelelő volt. Az ételek választéka kicsit lehetett volna bővebb is.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 14.
Minden tetszett, kivéve, hogy a wellness részlegen egy nagy pezsgőmedence le volt zárva, így kisgyerekkel mindössze két medence volt használható, amiből az egyik egy napon szintén nem működött a rossz vízminőség miatt. Ugyanezen a napon a jacuzzi és a mellette lévő élménymedence vize hideg volt, így szintén nem lehetett használni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemnel. A tisztaság, a dolgozók hozzáállása, a szolgáltatások csillagos ötöst érnek! További jó munkát és sok vendéget kívánok Önöknek! Üdvözlettel: Egy fiatal pár Pécelről

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Nagyon elégedettek voltunk mindnyájan. . . minden remek volt. . . jártunk már többször és csak ajánlani tudjuk barátoknak,ismerösöknek. . . még egyszer külön ķöszönet azoknak akik a gyermekeknek/unokáinknak/nagyon szép programmal és Mikulás bácsival,discoval kedveskedtek. az nagyon nagy örömet okozott. . . biztosan visszatérünk a szállodába. .

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 10.
Nagyon különleges volt a gyertyafényes négyszemélyes vacsora, kellemes volt a masszázs,érdekes és szép volt a középkori-lovas bemutató -,lakoma ,valamint a városnézés a lovas hintózással !

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Kellemes három éjszakát töltöttünk a szállodában.A személyzet figyelmes, kedves. Remek a konyhája, dicséret a séfnek.
A szobakiosztásnál talán figyelembe kellett volna venni, hogy a pici gyerekekkel érkezőket ne az idősebb korosztállyal / egy sima- egy fordított alapon / "párosítsák". Ezt leszámítva szuper volt !!!

Sümeg
2-3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.03. - 2018.03.02.
Sümeg
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.04. - 2018.04.27.
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, csocsó és billiárd használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2018.12.27.
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használatával, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.11.29. - 2018.06.14.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
4-6 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszpark használattal, internet elérhetőséggel
2018.07.13. - 2018.08.20.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kávéval, teával és süteménnyel, koktél akcióval, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.03.13.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.02.28.
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 15.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2018.03.31.
Batthyány Kúria
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.01.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.09.
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.01. - 2018.03.29.
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, történelmi lovasjátékokkal és lakomával, változatos programokkal, zenés-táncos esttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.04.02.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Március 15-i ünnepi ajánlat (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Családi vakáció (min. 2 éj)

SümegX