Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg, Tóth Tivadar u. 19.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése:

1. helyezett a 10 sümegi szállás közül
4. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg képei

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Amit hiányoltam az a szúnyogháló volt,mert így nem lehetett ablakot nyitni a bogarak miatt este. Pozitívum volt a légkondi de azt sajnos nem mindenki bírja.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kis családommal, 3 csemetével + nagyszülőkkel töltöttünk 3 napot a hotelben, céltudatosan próbáltam tervezni, hogy ne legyen tömeg, de más is hasonlóan gondolkodott. . . Ettől függetlenül minden a legnagyobb rendben, szervezettségben és minőségben történt, reggeli-vacsora bőséges, ízletes, választékos, minden korosztály számára kielégítő volt.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk is és kellemesen csalódtunk a szállodában! sok helyen jártunk már, de ez a szálloda mindenkinek nagyon tetszett! A fürdő nagyon jól kihasználható, kellemes hőmérsékletű vizekkel, kellő mennyiségű pezsgő résszel! Nem kell lesni a másikat mikor lesz szabad hely :), valamint nagyon tiszta!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 5.
A szálloda nagyon szép és tiszta, a személyzet udvarias, kedves. A lovagi bemutató és utána a lakoma minden képzeletet felül múlt. Nagyon profin van szervezve minden. A wellness is minden igényt kielégít. Jól éreztük magunkat, máskor menni fogunk. Az ételek is rendben voltak. Csak jót tudok mondani, ügyesek a dolgozók és a hely megálmodói is.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Évek óta nem lehetett tisztasàgi festés. Hàrom szobàt foglaltunk. Mindhàrom hasonlóan rossz volt, de még a folyosón is. Fürdőszoba nem zàrható, belső ajtón leesik a kilincs. Apró bosszantó hibàk. 2-3 csillagos szàllodànàl elmegy. Wellness semmi extra. Elavultak a bútorok. Személyzet viszont nagyon kedves.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 23.
Nagyon jó hely. Alkalmas a család minden tagja részére. Szép a szálloda, Nagy a wellness részleg, egy gondom volt hogy minden medencében ugyan olyan a víz hőfoka. Szerintem a 33 fok nagyon kevés.
Nagyon szuper volt a lovagi torna, jól megszervezett előadás.
Ajánlom akár gyerekekkel akár, felnőttek részére.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Mindennel elégedettek voltunk, nagyon finomak voltak az ételek, a lovagi torna majd az utána lévő lovagi vacsora egy élmény volt. Minden elismerésem a személyzeté.Csak ajánlani tudom mindenkinek, családosoknak is.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
Kellemes két napot töltöttünk a szállodában. Nagyon tetszett a személyzet hölgy tagjainak a"korhű" ruhája. Elégedettek voltunk a wellness részleggel, a reggeli és vacsora ízletes és bőséges volt. A Lovagi Torna pedig szórakoztató. Köszönjük szépen!!!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Kimondottan udvarias személyzet, gyógyszertári tisztaság, izletes ételek komoly választékkal, csodálatos wellness és látványos lovagi torna. Az egész csillagos ötös!

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16.
Maximálisan meg voltam elégedve, azt kaptam, amire számítottam. A panoráma gyönyörű volt, várra néző erkéllyel. A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak. Sok program közül lehet válogatni. Csak ajánlani tudom.

Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.110,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.29-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
2019.09.13. - 2019.10.25.
Szécsényi Apartman
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, koktélakcióval, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Viktória Sárvár
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Palace wellness élmények (min. 3 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

SümegX