Beatrixi75

Beatrixi75 adatlapja

Regisztráció2015.06.13
Utoljára itt2019.03.25

Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Eddig kétszer jártunk már náluk, de az éven augusztusban ismét náluk tervezzük a pihenésünket. Nekünk nagyon tetszik a szálloda, a wellness, finom, bőséges ételeket kaptunk. A személyzet kedves, figyelmes, mosolygós, segítőkész. Az étkezéseknél és a recepción is. A szobák szépen berendezettek, minden megvan a kényelmes pihenéshez.
Felhasználó fényképei:
Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen -
Kiváló 2015. december 10.a párjával járt itt
Másodszor jártunk itt. Minden nagyon tetszett. A szobák kényelmesek, csend van, pihenésre nagyon alkalmas. A személyzet udvarias, segítőkész. A pincérek szintén, az egyik különösen tetszett nekünk. Beszélgettünk, szerintem nagyon jópofa volt, igazi pincér. Az étterem is kifogástalan. Mindenki az igénye szerint étkezhet, mind reggeli, mind pedig vacsora alkalmával.
Felhasználó fényképei:
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen -