Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen ★★★★

Debrecen és környéke
4,8
az 58 debreceni szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen
Aquaticum Termál & Wellness Hotel DebrecenAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen

5Szolgáltatás
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen vélemények

Kiváló 2023. szeptember 27.kollégákkal járt itt
3 éjt töltöttem ott. 2-t szakmai gyűlés miatt,+1 ráadást (nem kevés pénzért), hogy fürödni is tudjak. Utóbbi célból mindenkinek ajánlom, több különböző hőfokú gyógy, ill. élménymedence van a hotel alatt, 1 szabadtéri is, sok napozóággyal. A strandra is át lehet járni, az inkább gyerekkel ajánlott. (szaunában nem voltam).
Kiváló 2023. szeptember 22.egyedül járt itt
A Nagyerdő szívében gyönyörű környezetben gyógyfürdővel is pihenést, gyógyulást biztosít. A fürdő kellemes vízzel, dögönyözőkkel, szaunával, napozókkal várja a pihenni vágyókat. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2023. március 21.gyerekekkel járt itt
6 éves ikerpárral voltunk 2 éj/3 nap.
Személyzet kimagaslóan kedvesek, tisztaság jó, játszószoba hihetetlen jó(felnőtteknek is).
Etélek finomak, koktélok isteniek.
Amit kiemelnék még hogy, a svéd asztalnál külön nem kell fizetni az üdítőkért(coca-sprite-kávé stb. . ).
Thermál/élményfürdő is nagyon jó.
Szóval ajánlom mindenkinek :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2022. június 11.a párjával járt itt
Már másodszor voltunk a hotelben, most sem csalódtunk benne. A finom ételek között házias húsvéti sonka is szerepelt a repertoárban. A személyzet most is kedves volt. Déli fekvésű 2 légterű szobát kértünk, s azt is kaptuk.
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Az alábbi szempontok alapján választottuk a nyári családi nyaralás egyik helyszínének ezt a szállodát:
- Megközelítés: Budapestről vonattal jól megközelíthető, átszállás nélkül, Intercityvel, majd a vasútállomásról villamos visz a hotel bejáratáig.
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Egyéb
Kiváló 2019. október 6.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben kétszer voltunk(február és június) unokákkal.Sokszor járunk évente ,nagyon szeretjük,minden kiváló,nagyon szeretjük .Debrecen is a kedvenc városunk. A hotel nagyon sok élményt nyújt minden korosztály számára.Minden évben ide fogunk járni.Nagy bővítés kezdődött ,alig várjuk ,hogy kész legyen!
Kiváló 2018. december 7.kollégákkal járt itt
Évente jövünk konferenciára, összességében mindig jó ellátást tapasztaltunk. Most szűkösebb szobám volt, szintén szűk, viseltes fürdőköpennyel. A használható termálfürdő kültéri része épp zárva volt. A beltéri medencék is jók,/ péntek du. zsúfoltságtól eltekintve/. Kénes szag miatt 1-2 felső ablakot lenyithattak volna az enyhe időben. Az ételek kiválóak. A parkoló drága.
Kiváló 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Nagymama, nagypapa egy 9 éves unokával. Csodálatos, tökéletes három napot töltöttünk itt. Az unokának csúzdák tömege, a nagyszülőknek gyógyvizes medencék. A szoba kényelmes, tágas, tiszta. A reggeli és a vacsora bőséges és nagyon finom. A környék csodálatos és nagyon tiszta. Az állatkert és a vidámpark 5 perc sétálva. Visszatérünk, de már több napra.
Kiváló 2018. április 20.gyerekekkel járt itt
Mar haromszor voltam egy fel ev alatt ebbe a szalodaban es nagyon jol ereztuk magunkatott. Mivel hogy nagyon tetszet minden a szalodaban a harmadik alkalommal a 4 unokankat is el hoztuk hogy ok is elvezek a szaloda szolgaltatasaut. Teljes volt a siker! ! ! A gyerekek meg tanaltak a nekiek megfelelo szorakozast az elmeny ugy az elmeny furdoben mint a jatszoteren .
Kiváló 2017. november 27.kollégákkal járt itt
Többször voltam már itt, továbbra is igen kellemes környékű, csendes, nívós helynek tartom a hotelt. /Eltekintve a nov. 24. -péntek esti bulitól, ami a terem mellett hallatszott igazán a 2. emeleten. / Jók a medencék, fizetni kell viszont a szaunáért, amit sohasem értettem a nem olcsó szobaárak mellett. Minden étkezés finom volt.