Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

3. helyezett a 47 debreceni szállás közül
11. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar! ! ! ! Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat. PL. : Halaszle vacsorara! Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET! ! Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal! Mindig fullon!
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.
Tisztelt Sima Zoltán úr!

Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották.

A szálloda menedzsmentje mindig kiemelt figyelmet fordít és fordított a vendégek visszajelzésére, hiszen Önökért vagyunk és Önök nélkül nem tudnánk a szállodát üzemeltetni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt.

Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem.

Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
A szállodát a Munkácsy kiállítás és a vadaspark közelsége miatt látogattuk meg. Nem tett ránk különösebben mély benyomást. Semmit nem találtunk az elvárhatónál jobbnak. Az, hogy egy szálloda tiszta és udvarias a személyzet, az alap. Az ételek minősége, és a választék sem volt említésre méltó. Nem is értettük az öt csillagot, túlzónak éreztük.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Az ételek kivétel nélkül mind kifogástalanok voltak. Félpanzióval foglaltuk a szállást, a reggeli és a vacsora is minden igényt kielégítő volt. A személyzet kedves és barátságos. A wellnes részlegben lehetne több meleg vizes medence lehetőség, ugyanakkor a jacuzzi hőfoka pont megfelelő volt. A masszőr, név szerint Erika kedves volt és értette a dolgát.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Sajnos wifi nem működött megfelelően a szobában. Többször is jeleztük a recepción, de nem tudták megjavítani! Hol volt, hol nem volt, mint a mesében. Ennek ellenére kiválóan éreztük magunkat és szívesen vissza megyünk.(144. szoba)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő szállodai elhelyezkedés, igényes belsőépítészeti kialakítás. Hibátlan, udvarias kiszolgálás a személyzet részéről. Probléma jelzés esetén azonnal reagáltak. Éttermi ellátás jó, kisebb hiba, hogy az ételek egy idő után kihűltek, nem volt folyamatos melegen tartás. Hiba volt, hogy a poloska mentesítést itt sem tudták megoldani.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Összességében elégedett voltam a szállással, illetve a nyújtott szolgáltatásokkal. Az étkezésekkel tökéletesen elégedett voltam, figyelmes személyzet segítette igazán ízletes fogások élvezetét. A szoba kényelme, felszereltsége is több mint megfelelő volt. Egyetlen hibát tudok megemlíteni, ez sajnos kicsit rá is nyomta a bélyegét az ott tartózkodásunkra, azonban ez elsősorban nem is a szálloda hibája, sokkal inkább a többi vendégé.
Válasz az értékelésre - 2018. december 31.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülök, hogy meg voltak elégedve a szálloda személyzetével és szolgáltatásaival.
A wellness részlegen történtek miatt beszéltem a részleg vezetőjével, hogyan lehetne az ott dolgozóknak fellépni az ilyen esetekben.
Várjuk vissza sok szeretettel, remélem akkor már nem tapasztal hasonlóakat.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában.
Szép a környezet, tisztaság, jó az illat az egész szállodában. Az ételválaszték nem a legnagyobb, de minden ízletes. A wellnes rész nem nagy, de nekünk megfelelt.
Még biztosan ellátogatunk a Divinus hotelba:)
Válasz az értékelésre - 2018. december 31.
Kedves József!
Nagyon köszönöm kedves szavait, remélem hamarosan ismételten vendégeink között üdvözölhetem Önöket!

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szoláriumhasználattal, kedvezményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Hotel Óbester
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, múzeumbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.070,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.24. - 2019.09.30.
Platán Hotel Debrecen
2019.06.07. - 2019.06.09.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szolárium használattal, internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Hajdúszoboszló
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Csupa csoki csomag (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

DebrecenX