Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

3. helyezett a 47 debreceni szállás közül
11. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Kitűnő szállodai elhelyezkedés, igényes belsőépítészeti kialakítás. Hibátlan, udvarias kiszolgálás a személyzet részéről. Probléma jelzés esetén azonnal reagáltak. Éttermi ellátás jó, kisebb hiba, hogy az ételek egy idő után kihűltek, nem volt folyamatos melegen tartás. Hiba volt, hogy a poloska mentesítést itt sem tudták megoldani.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Összességében elégedett voltam a szállással, illetve a nyújtott szolgáltatásokkal. Az étkezésekkel tökéletesen elégedett voltam, figyelmes személyzet segítette igazán ízletes fogások élvezetét. A szoba kényelme, felszereltsége is több mint megfelelő volt. Egyetlen hibát tudok megemlíteni, ez sajnos kicsit rá is nyomta a bélyegét az ott tartózkodásunkra, azonban ez elsősorban nem is a szálloda hibája, sokkal inkább a többi vendégé.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülök, hogy meg voltak elégedve a szálloda személyzetével és szolgáltatásaival.
A wellness részlegen történtek miatt beszéltem a részleg vezetőjével, hogyan lehetne az ott dolgozóknak fellépni az ilyen esetekben.
Várjuk vissza sok szeretettel, remélem akkor már nem tapasztal hasonlóakat.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában.
Szép a környezet, tisztaság, jó az illat az egész szállodában. Az ételválaszték nem a legnagyobb, de minden ízletes. A wellnes rész nem nagy, de nekünk megfelelt.
Még biztosan ellátogatunk a Divinus hotelba:)
Kedves József!
Nagyon köszönöm kedves szavait, remélem hamarosan ismételten vendégeink között üdvözölhetem Önöket!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállás szerintem egy kicsit túlárazott, sajnálatos hogy a wellness részleget 11-14 óra között zárva tartják, illetve teljes mértékben érthetetlen számomra, hogy a parkolásért 3000 ft/éj árat felszámolnak, holott egy 5 csillagos szállodában ilyennek fel sem szabadna merülnie mint plusz költség. A személyzet viszont nagyon segítőkész és kedves volt.

Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Romantikus hétvégi kikapcsolódásra érkeztünk párommal a szállodába. A szobánk gyönyörű volt, a bekészített pezsgő pedig isteni finom az ajándék mandulás csokoládéval! Az ellátás is kifogásolhatatlan volt, akár csak a szállás. A félpanziós reggeli, illetve vacsora páratlan, változatos és elképesztően ízletes! A wellness részleg tökéletes kikapcsolódást biztosít!
Kedves Ágnes!
Örömmel olvastam kedves szavait, amit a kollégáimnak is továbbítottam.
Remélem hamarosan vendégeink között üdvözölhetem Önöket és ismételten kellemesen telik majd a pihenésük a szállodában!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Véleményem szerint jó szálloda. Egy dolog volt ami nem igazán tetszett, hogy a csomagunkban volt welcome drink. A számlán pedig díjat számoltak érte. Személyzet kedves és segítőkész volt.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm szépen értékelését.
A welcome drink a csomag tartalma, viszont az eltérő ÁFA tartalmak miatt a szállodának fel kell tételesen tüntetnie a számlán is. Ez nem jelent plusz költséget, az Önnek kiajánlott ár tartalmazta ezt is.
Sok szeretettel várjuk vissza vendégeink közé.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Nagyon kényelmes jól felszerelt szoba, kiemelkedő SÉF a konyhán, kedves személyzet,a jakuzziból lehetne 2 db és az oldal fúvókái a meglévőnek működhetnének.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Habár a visszaigazolás szerint 14 órától lehet elfoglalni a szobákat, mi 14:30 -kor érkeztünk (2 x 2 fő). Az egyik szoba még nem volt kész. Több, mint 2 órát kellett várni, hogy a második szobát is elfoglalhassuk. A személyzet kifejezetten kedves, udvarias volt úgy a recepción, mint az étteremben, . . . A szobák nem nagyok, de elfogadható méretűek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.

Kedvesemmel és kislányommal töltöttünk önöknél 3 csodás napot.
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése és stílusa. Kedves,udvarias személyzete és az ételek!
Fenségesek.
Amit hiányoltam az a gyerekek szórakoztatása.
Köszönjük,hogy önöknél tölthettünk pár csodás napot.
Tisztelettel: Varga Viktor

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Stop Panzió
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaglással, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.225 - 3.475,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.24. - 2019.09.30.
Platán Hotel Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyümölcsturmix-szal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)

DebrecenX