Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

4. helyezett az 51 debreceni szállás közül
18. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló személyzet valamint csodás környezet várt.
Kedves Tímea!
Nagyon köszönjük visszajelzését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
Örülök, hogy mindennel elégedettek voltak és remélem kellemesen telt a pihenésük. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar! ! ! ! Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat. PL. : Halaszle vacsorara! Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET! ! Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal! Mindig fullon!
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.
Tisztelt Sima Zoltán úr!

Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották.

A szálloda menedzsmentje mindig kiemelt figyelmet fordít és fordított a vendégek visszajelzésére, hiszen Önökért vagyunk és Önök nélkül nem tudnánk a szállodát üzemeltetni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt.

Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem.

Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
A szállodát a Munkácsy kiállítás és a vadaspark közelsége miatt látogattuk meg. Nem tett ránk különösebben mély benyomást. Semmit nem találtunk az elvárhatónál jobbnak. Az, hogy egy szálloda tiszta és udvarias a személyzet, az alap. Az ételek minősége, és a választék sem volt említésre méltó. Nem is értettük az öt csillagot, túlzónak éreztük.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
Az ételek kivétel nélkül mind kifogástalanok voltak. Félpanzióval foglaltuk a szállást, a reggeli és a vacsora is minden igényt kielégítő volt. A személyzet kedves és barátságos. A wellnes részlegben lehetne több meleg vizes medence lehetőség, ugyanakkor a jacuzzi hőfoka pont megfelelő volt. A masszőr, név szerint Erika kedves volt és értette a dolgát.
Kedves Mária!
Nagyon köszönjük értékelését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
Visszajelzését külön köszönöm, a törölközőkre még nagyobb hangsúlyt fordítunk azóta is a housekeeping dolgozókkal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 16.
Sajnos wifi nem működött megfelelően a szobában. Többször is jeleztük a recepción, de nem tudták megjavítani! Hol volt, hol nem volt, mint a mesében. Ennek ellenére kiválóan éreztük magunkat és szívesen vissza megyünk.(144. szoba)
Kedves Csaba!
Nagyon köszönjük visszajelzését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
A Wifi rendszert folyamatosan bővítjük, hogy kedves vendégeink kifogástalanul tudják használni.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitűnő szállodai elhelyezkedés, igényes belsőépítészeti kialakítás. Hibátlan, udvarias kiszolgálás a személyzet részéről. Probléma jelzés esetén azonnal reagáltak. Éttermi ellátás jó, kisebb hiba, hogy az ételek egy idő után kihűltek, nem volt folyamatos melegen tartás. Hiba volt, hogy a poloska mentesítést itt sem tudták megoldani.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Összességében elégedett voltam a szállással, illetve a nyújtott szolgáltatásokkal. Az étkezésekkel tökéletesen elégedett voltam, figyelmes személyzet segítette igazán ízletes fogások élvezetét. A szoba kényelme, felszereltsége is több mint megfelelő volt. Egyetlen hibát tudok megemlíteni, ez sajnos kicsit rá is nyomta a bélyegét az ott tartózkodásunkra, azonban ez elsősorban nem is a szálloda hibája, sokkal inkább a többi vendégé.
Válasz az értékelésre - 2018. december 31.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülök, hogy meg voltak elégedve a szálloda személyzetével és szolgáltatásaival.
A wellness részlegen történtek miatt beszéltem a részleg vezetőjével, hogyan lehetne az ott dolgozóknak fellépni az ilyen esetekben.
Várjuk vissza sok szeretettel, remélem akkor már nem tapasztal hasonlóakat.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal grill ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Stop Panzió
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 6.150,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/ 2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Garden Vendégház
Érvényes: 2019.09.30-ig
Boutique Hotel Régi Posta
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2-3 éjszaka 20.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, virág bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Atlantis relax (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pihentető hétköznapok (min. 5 éj)

DebrecenX