Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

3. helyezett az 55 debreceni szállás közül
26. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness valós nyitvatartási ideje reggel 7 helyett csak 8-kor nyit, nekem ez így nem kedvező . A személyzet kiváló, segítőkész, személyes törődésben és kényeztetésben részesültem.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű recepció, szép lámpákkal, gyors ügyintézés, még akkor is ha utcai szobát akartak adni, ezt kértem ne mert hangos, egy kis ráfizetés és minden ment simán! A nagy csalódás a wellness volt! Kis igénytelen meleg víz, semmi gépészet, viszont az úszó medence az rendben volt, de! ! ! ! A jakuzzi nem működött! Nem értem!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon pozitív volt, a személyzet kedvessége és hozzáállása (1 kivétellel), ezen kívül a Jacuzzi medence nem működött az egész ottlétünk alatt, a Darts nem működött, a szobában a falon érdekes foltok voltak, a televízió felbontása nem volt megfelelő, a szobatelefon nagyon recsegett, a minibár hangosan zúgott.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a személyzet udvariassága, segítőkészsége. A szobák felszereltsége,tisztasága tetszett. Az étkezések választékosak voltak, de nekünk nagyon szűkös volt a gyümölcskínálat. Más "3-4" csillagos szállodákban ilyenkor görögdinnyét, őszibarackot mindig adnak. A mélygarázs 4000 Ft-os napi ára nagyon drága.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Kedves Erika!
Nagyon köszönjük értékelését és a maximális pontokat!
Remélem hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló személyzet valamint csodás környezet várt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Tímea!
Nagyon köszönjük visszajelzését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
Örülök, hogy mindennel elégedettek voltak és remélem kellemesen telt a pihenésük. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar! ! ! ! Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat. PL. : Halaszle vacsorara! Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET! ! Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal! Mindig fullon!
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.
Tisztelt Sima Zoltán úr!

Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották.

A szálloda menedzsmentje mindig kiemelt figyelmet fordít és fordított a vendégek visszajelzésére, hiszen Önökért vagyunk és Önök nélkül nem tudnánk a szállodát üzemeltetni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt.

Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem.

Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.

Debrecen
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.450 - 6.650,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 36.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Rákóczi Panzió
Érvényes: 2022.01.26-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Érvényes: 2021.10.15-ig
Centrum Panzió
Érvényes: 2021.12.31-ig
Debrecen
2-3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti programokkal, kézműves foglalkozásokkal, wellness és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Valentin nap ajándékba (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

DebrecenX