Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

4. helyezett az 55 debreceni szállás közül
29. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness valós nyitvatartási ideje reggel 7 helyett csak 8-kor nyit, nekem ez így nem kedvező . A személyzet kiváló, segítőkész, személyes törődésben és kényeztetésben részesültem.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyszerű recepció, szép lámpákkal, gyors ügyintézés, még akkor is ha utcai szobát akartak adni, ezt kértem ne mert hangos, egy kis ráfizetés és minden ment simán! A nagy csalódás a wellness volt! Kis igénytelen meleg víz, semmi gépészet, viszont az úszó medence az rendben volt, de! ! ! ! A jakuzzi nem működött! Nem értem!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon pozitív volt, a személyzet kedvessége és hozzáállása (1 kivétellel), ezen kívül a Jacuzzi medence nem működött az egész ottlétünk alatt, a Darts nem működött, a szobában a falon érdekes foltok voltak, a televízió felbontása nem volt megfelelő, a szobatelefon nagyon recsegett, a minibár hangosan zúgott.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a személyzet udvariassága, segítőkészsége. A szobák felszereltsége,tisztasága tetszett. Az étkezések választékosak voltak, de nekünk nagyon szűkös volt a gyümölcskínálat. Más "3-4" csillagos szállodákban ilyenkor görögdinnyét, őszibarackot mindig adnak. A mélygarázs 4000 Ft-os napi ára nagyon drága.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Kedves Erika!
Nagyon köszönjük értékelését és a maximális pontokat!
Remélem hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló személyzet valamint csodás környezet várt.
Válasz az értékelésre - 2019. május 24.
Kedves Tímea!
Nagyon köszönjük visszajelzését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
Örülök, hogy mindennel elégedettek voltak és remélem kellemesen telt a pihenésük. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elöször a pozitiv dolgok: Valoban szep,modern,tiszta 5 csillagos hotel! Gyönyörü ,izlesesen berendezett ,tiszta szoba. Reggeli,vacsora pazar! ! ! ! Föszakacs folyamatosan ellenörzi az eteltartokat. PL. : Halaszle vacsorara! Le meg volt az edenyben hal mar keves! HOZOTT BELE HALSZELETET! ! Etterem nem zsufolt se reggelinel se vacsoranal! Mindig fullon!
Válasz az értékelésre - 2019. április 5.
Tisztelt Sima Zoltán úr!

Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották.

A szálloda menedzsmentje mindig kiemelt figyelmet fordít és fordított a vendégek visszajelzésére, hiszen Önökért vagyunk és Önök nélkül nem tudnánk a szállodát üzemeltetni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. A személyzet általában udvarias volt, csak a recepciós felejtette el a welcome drink kupont kiadni, és a szobakártyát sem töltötte fel, így ezekért külön reklamálni kellett. A jakuzzi, még mindig rossz volt, és a wellness medencék a szálloda befogadóképességéhez képest kicsik, 15 fővel már teltház van.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Udvariatlan recepció, ottjártunkkor rossz volt a jakuzzi, az egyik szauna, épp felújították a férfi öltözőt.

Kiváló viszont a 25 méteres uszoda, jó volt az étterem.

Összességében inkább egy átlagos 4*-osnak felelt meg.

Debrecen
4 nap/3 éjszaka 39.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, kürtőskalács bekészítéssel, szilveszteri programokkal, sztárfellépővel, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Debrecen
2-3 éjszaka 25.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi programokkal, mini díszített karácsonyfa bekészítéssel, kézműves foglalkozásokkal, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi műsorral és vacsorával, termálvizes medence és szaunahasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Rákóczi Panzió
Platán Hotel Debrecen
Laci Magánszálláshely
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Betty Apartman Hajdúszoboszló
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, ásványvíz és törölköző bekészítéssel, ajándék hűtőmágnessel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel és asztalitenisz használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.27. - 2020.12.30.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)
Őszi relax napok (min. 2 éj)

DebrecenX