Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
4032 Debrecen, Nagyerdei körút 1.

Hotel Divinus Debrecen a térképen

Hotel Divinus Debrecen értékelése:

4. helyezett a 47 debreceni szállás közül
12. helyezett Észak Alföldön - 636 szállás közül

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Hotel Divinus Debrecen képei

Hotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Nagyon jól érteztük magunkat úgy a család, mint a baráti társaság, akikkel együtt voltunk. Kellemes környezet, tisztaság, csak ajánlani tudom mindenkinek. Ami zavart, az a medence zárvatartása. Van aki szívesen úszkálna, míg mások a szobában pihennek.
Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában.
Szép a környezet, tisztaság, jó az illat az egész szállodában. Az ételválaszték nem a legnagyobb, de minden ízletes. A wellnes rész nem nagy, de nekünk megfelelt.
Még biztosan ellátogatunk a Divinus hotelba:)

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A szállás szerintem egy kicsit túlárazott, sajnálatos hogy a wellness részleget 11-14 óra között zárva tartják, illetve teljes mértékben érthetetlen számomra, hogy a parkolásért 3000 ft/éj árat felszámolnak, holott egy 5 csillagos szállodában ilyennek fel sem szabadna merülnie mint plusz költség. A személyzet viszont nagyon segítőkész és kedves volt.

Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Romantikus hétvégi kikapcsolódásra érkeztünk párommal a szállodába. A szobánk gyönyörű volt, a bekészített pezsgő pedig isteni finom az ajándék mandulás csokoládéval! Az ellátás is kifogásolhatatlan volt, akár csak a szállás. A félpanziós reggeli, illetve vacsora páratlan, változatos és elképesztően ízletes! A wellness részleg tökéletes kikapcsolódást biztosít!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Véleményem szerint jó szálloda. Egy dolog volt ami nem igazán tetszett, hogy a csomagunkban volt welcome drink. A számlán pedig díjat számoltak érte. Személyzet kedves és segítőkész volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Nagyon kényelmes jól felszerelt szoba, kiemelkedő SÉF a konyhán, kedves személyzet,a jakuzziból lehetne 2 db és az oldal fúvókái a meglévőnek működhetnének.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Habár a visszaigazolás szerint 14 órától lehet elfoglalni a szobákat, mi 14:30 -kor érkeztünk (2 x 2 fő). Az egyik szoba még nem volt kész. Több, mint 2 órát kellett várni, hogy a második szobát is elfoglalhassuk. A személyzet kifejezetten kedves, udvarias volt úgy a recepción, mint az étteremben, . . . A szobák nem nagyok, de elfogadható méretűek.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.

Kedvesemmel és kislányommal töltöttünk önöknél 3 csodás napot.
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése és stílusa. Kedves,udvarias személyzete és az ételek!
Fenségesek.
Amit hiányoltam az a gyerekek szórakoztatása.
Köszönjük,hogy önöknél tölthettünk pár csodás napot.
Tisztelettel: Varga Viktor

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A Hotel Szép és nagyon szép környezetben van. A személyzet nagyon figyelmes volt . A reggeli és a Vacsora változatos és finom volt. Mindenkinek ajánlom. Szeretnénk meg később visszamenni.

Értékelt: 2018. augusztus 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sok szállodai élmény után sor került a Divinusra, amit ajándékba kaptunk a férjemmel. Kedves, szolgálatkész személyzettel, elegáns környezettel, a nagy hőségben több hűsítő lehetőséggel találkoztunk. A városban híresen finom fagyit is megkóstolhattuk a hotel figyelmességéből eredően. Szivesen visszatérek, ha hasonló kedvező akciós ajánlatot kapunk.

Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Debrecen
2-3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, szaloncukor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, vezetékes és Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.24. - 2018.12.27.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Stop Panzió
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 5.863,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 26.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Elvis Presley vacsoraesttel, szilveszteri zenés, táncos vacsoraesttel, szilveszteri gyerekpartival, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.02.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással vagy lovas szánozással, változatos programokkal, állatsimogatással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2018.12.29.
Hotel Óbester
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, 1 alkalommal vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, múzeumbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.27-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.225 - 5.831,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Garden Vendégház
2019.05.01. - 2019.09.30.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 19.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.17-ig
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, gyermekjátszóval, egy alkalommal ajándék süteménnyel, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.11.30-ig

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Járja Hajdúszoboszló
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Aurum Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Húsvéti csomag (min. 3 éj)
Napi árak
Aurum napok (min. 2 éj)