Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
53 fotó

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

125 vendég véleménye alapján

4,3Szolgáltatás
4,4Étkezés
4,7Elhelyezkedés

A Hotel Divinus Debrecen legnépszerűbb csomagjai

Hotel Divinus Debrecen - Exclusive szilveszter (min. 2 éj)
Exclusive szilveszter
189.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
12.31-2022.01.02.
Hotel Divinus Debrecen - Romantikus lazítás (min. 2 éj)
Romantikus lazítás
94.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2021.12.23-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Vital Zalakaros
69.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Átlagos 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal választottunk ***** szállást ,mely nem hatott bennünk mélyreható benyomást ! Lehet hogy nem használtuk ki az 5* adta lehetőségeket és ezért éreztük a már ismert 4* feletti különbségeket. Volt azért ami a 3* felé billentetté az élményeket . Pl. :-A Londiner fiúnak segíteni kellett a csomag felemelésében .
3Tisztaság
2021. augusztus 27.egyedül járt itt
A megérkezéskor a csomagban megigért szolgáltatás egy részét nem kaptam meg, csak külön kérésre adták oda kupponokat. A számlában felszámolták a welcome drinket, holott az a csomag része volt. A wellness részlegben a pezsgőfürdő alkatrész hiány miatt nem üzemelt. A fentiekből eltekintve kíválóan éreztem magam.
Átlagos 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
A hotel Debrecen egy nagyon szèp rèszèn helyezkedik el. A szemèlyzettel meg voltunk elègedve, kedvesek voltak. Az ètelek ìzletesek ès van vàlasztèk, bàr a reggelik esetèben nagyjàbòl mindhàrom alkalommal ugyanazok voltak kìnàlva.
2Ár / érték arány
4Kényelem
3Szolgáltatások
Kiváló 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A wellness valós nyitvatartási ideje reggel 7 helyett csak 8-kor nyit, nekem ez így nem kedvező . A személyzet kiváló, segítőkész, személyes törődésben és kényeztetésben részesültem.
5Szolgáltatások
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2020. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű recepció, szép lámpákkal, gyors ügyintézés, még akkor is ha utcai szobát akartak adni, ezt kértem ne mert hangos, egy kis ráfizetés és minden ment simán! A nagy csalódás a wellness volt! Kis igénytelen meleg víz, semmi gépészet, viszont az úszó medence az rendben volt, de! ! ! ! A jakuzzi nem működött! Nem értem!
Átlagos 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Ami nagyon pozitív volt, a személyzet kedvessége és hozzáállása (1 kivétellel), ezen kívül a Jacuzzi medence nem működött az egész ottlétünk alatt, a Darts nem működött, a szobában a falon érdekes foltok voltak, a televízió felbontása nem volt megfelelő, a szobatelefon nagyon recsegett, a minibár hangosan zúgott.
3Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
2020. augusztus 3.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet udvariassága, segítőkészsége. A szobák felszereltsége,tisztasága tetszett. Az étkezések választékosak voltak, de nekünk nagyon szűkös volt a gyümölcskínálat. Más "3-4" csillagos szállodákban ilyenkor görögdinnyét, őszibarackot mindig adnak. A mélygarázs 4000 Ft-os napi ára nagyon drága.
4Tisztaság
4Kényelem
Szörnyű 2020. február 12.a párjával járt itt
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.
Kiváló 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt az étkezés, változatos és bőséges. A wellnes részleg kiváló volt, főleg a szaunák és az úszómedence. A személyzet kedves és segítőkész. A szobában nagyon kényelmes volt az ágy. Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának. Köszönjük ezt a felejthetetlen 4 éjszakát.
5Ár / érték arány
5Szolgáltatások
Hotel Divinus válasza
Kedves Erika!
Nagyon köszönjük értékelését és a maximális pontokat!
Remélem hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
2019. szeptember 30., Szoboszlai Attila, Hotel Divinus
Kiváló 2019. április 25.a párjával járt itt
Az utazás előtt végigböngészve az értékeléseket, olyan véleményekkel találkoztam, melyek a foglaláskor nem voltak láthatóak. Ezek alapján akár vissza is fordulhattunk volna. Szerencsére nem tettük, mert a negatív kritikákkal szemben kényelmes és tiszta szoba, udvarias és figyelmes kiszolgáló személyzet valamint csodás környezet várt.
Hotel Divinus válasza
Kedves Tímea!
Nagyon köszönjük visszajelzését és hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket.
Örülök, hogy mindennel elégedettek voltak és remélem kellemesen telt a pihenésük. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
2019. május 24., Szoboszlai Attila, Hotel Divinus
125 értékelés / 13 oldalon
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
Internet
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink