Bence1993

Bence1993 adatlapja

22 éves vagyok és sűrűn járok vendéglátó üzletekbe. Legyen az étterem,gyorsétkezde vagy a plázákban található kajáldák.
Általában spontán választok éttermet. Fontos szempont nálam az ár-érték arány illetve az adagok mennyisége. Az olyan éttermet preferálom ahol jól tudok lakni és nem megy rá a gatyám. Persze azért az étel minősége is fontos. Ha úgy van nem sajnálok kicsivel többet kiadni egy jó ételért. :)
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Nagyétkű
Regisztráció2015.12.07
Utoljára itt2015.12.09

Kiváló 2015. december 7.egyedül járt itt
Többször is jártam már a Duna Dönerben és mindig ugyanazt a minőséget kaptam. Az adagok nagyszerűek a Döner tálat nagy nehezen sikerült csak elfogyasztanom holott sose okozott gondot ekkora mennyiség. Viszont amit itt kapok az lehet még nekem is sok[? ] A kiszolgáló személyzet kedves,mosolygós. Képesek jó hangulatot teremteni ami számomra nagyon fontos.
2015. december 7.barátokkal járt itt
Véletlenül találtunk rá erre a helyre és ha már az útba esett tettünk egy próbát. Kellemes hely volt ráadásul a hölgyek akikkel mentem ajándékban részesültek nőnap alkalmából. Ez nagyon figyelmes az étteremtől nagyon tetszett nekik. :) Az ételek finomak voltak bár nekem személyszerint a tészta kicsit nyers volt.