Italia Pizzeria & Étterem Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Italia Pizzeria & Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2022. október 4.gyerekekkel járt itt
Kecskeméten jártunk moziba. Mozizás után úgy gondoltuk hogy kipróbáljuk az Itália Pizzériát ami kb 500 méterre van a Malom mozitől. Szerencsére volt szabad asztal 6 főre. Amikor megérkeztünk a pincér nagyon kedvesen az asztalunkhoz kísért és már hozta is az étlapot. Nagyon sokféle pizza és más különlegesség közül lehet választani.
Italia Pizzeria & Étterem Kecskemét - EgyébItalia Pizzeria & Étterem Kecskemét - EgyébItalia Pizzeria & Étterem Kecskemét - EgyébItalia Pizzeria & Étterem Kecskemét - EgyébItalia Pizzeria & Étterem Kecskemét - EgyébItalia Pizzeria & Étterem Kecskemét - Egyéb
Gyenge 2016. október 24.a párjával járt itt
Kiszolgálás kedves de nem is ez a baj. Tészta tetején víz? Na mind egy. Sós volt a pizza nagyon. Tészta meg rágós. Bocs de én mostanában nem fogok vissza menni.
Kiváló 2016. október 11.barátokkal járt itt
Nagyobb baráti társasággal érkeztünk, nem a legjobb vendégek voltunk (hangosak voltunk) ennek ellenére készséggel fogadtak minket, kedvesek voltak. Pizzát ettünk, ami nem készült el egyből (de sokat kértünk), de az én igényeimnek kifogástalan volt (nem volt száraz, vastag tésztájú, bőséges, minőségi feltéttel). Bátran ajánlom másoknak is.
Átlagos 2016. október 5.a párjával járt itt
Többször próbálkoztam az étteremmel, menüztem is, és ettem az A'la carte étlapról is. A pizzák finomak, de nem kiemelkedőek, a menü kissé szegényes, ám szépen tálalják. A kiszolgálás morcos, hűvös a hangulat. A belső tér szűkös, kialakításában nem túl vendégbarát. Kicsit magányossá válik az ember, ahogy ott eszeget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. június 17.a párjával járt itt
Kecskeméten kissé forgalmas helyen van az étterem, a terasz szép, de zajos. Maga az étterem kicsi, de tetszetős. Az étlap megfelelő, rengetek pizza van. Mi tésztás ételt ettünk, hatalmas adag volt és ízletes. A kiszolgálás kedves, gyors. Egy problémánk volt, hogy a kedvezményes kuponunkat, amit étterem katalógusból vettünk, nem fogadták el, pedig csak ezért mentünk erre a helyre! Ez nagyon sajnálatos és negatív élmény volt.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Megfelelő a kiszolgálás. A személyzet kedves.
A pizza kellően átsült, jó fűszerezésű. A tálalás rendben van. A pizzák felvágva kerülnek a tányérba, így nem kell vacakolni. A házhoz szállítás is megfelelően gyors.
Parkolóhelyet néha nehéz találni. A hely lehetne nagyobb is, de kellemes hangulata van, és rá lehet látni a körútra.
Már többször is voltunk náluk, és fogunk is még menni.
2015. december 7.barátokkal járt itt
Véletlenül találtunk rá erre a helyre és ha már az útba esett tettünk egy próbát. Kellemes hely volt ráadásul a hölgyek akikkel mentem ajándékban részesültek nőnap alkalmából. Ez nagyon figyelmes az étteremtől nagyon tetszett nekik. :) Az ételek finomak voltak bár nekem személyszerint a tészta kicsit nyers volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. augusztus 28., kollégákkal járt itt
A pizzéria kínálatában megjelent 5 új pizza, most sikerült rajtuk végigérni. A sütőtökös pizza amennyire bizarrul hangzik, annyira finom! (paradicsom alap, sütőtök, bébi spenót,feta, bacon kocka,lila hagyma, mozzarella)
Pont annyi sütőtök és spenót van rajta, hogy ne vigye el teljesen a pizza ízét rossz irányba, viszont kellően zamatos és zöldséges. Mindenkinek ajánlom, aki szeretne valami újat kipróbálni.
Italia Pizzeria & Étterem Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2015. július 6., kollégákkal járt itt
A kolléganőmmel közösen rendeltünk pizzát az Itáliából, a nagy melegben úgysem tudtunk volna megenni egy egészet. Szardellás, kapribogyós pizzára esett a választásunk, amit nem bántunk meg. Hihetetlen finom volt, sok feltéttel, kellemesen vastag tésztával. Picivel 12 előtt megjött az ebéd, de annyira kellemes illata volt, hogy nekiestünk és percek alatt eltüntettük. Ajánlom mindenkinek, most épp akciós (1290Ft).
Italia Pizzeria & Étterem Kecskemét - Étel/ital