Duna Döner Békéscsaba

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Duna Döner Békéscsaba vélemények

2018. március 21.barátokkal járt itt
Barátnőmmel ültünk be az étterembe ebédelni. Ő volt már többször, igy meghivott kóstoljam meg a Kebabot. Nagyon izlett, bőséges volt és nem is drága. Ettünk mellé csokis mogyorós baklavát, ami nagyon finom volt, vittem is a férjemnek belőle. A hely tiszta, a kiszolgálás hibátlan. Biztos betérünk még a családdal is.
Kiváló 2015. december 7.egyedül járt itt
Többször is jártam már a Duna Dönerben és mindig ugyanazt a minőséget kaptam. Az adagok nagyszerűek a Döner tálat nagy nehezen sikerült csak elfogyasztanom holott sose okozott gondot ekkora mennyiség. Viszont amit itt kapok az lehet még nekem is sok[? ] A kiszolgáló személyzet kedves,mosolygós. Képesek jó hangulatot teremteni ami számomra nagyon fontos.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
A cím nem véletlen, Békéscsabán járunk, de a kint álló napvédő ernyők szerint Duna Döner Győr. . . . . . szeretem Győrt, szép város, érzelmi szálak is kötnek oda, de mint helyi lakos kicsit sértő. . . . ne talán bezártak Győrbe? , vagy onnan származik a cég? Mondjuk ettől még lehetne jó a hely. . .
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. október 20.családjával járt itt
Kb. 1 héttel a nyitás után jártunk a helyen, egy döner tálat ettünk, egy hamburgert, és egy dönert lepényben. Utóbbi a legelső megfogás alkalmával darabjaira esett szét. Kértük a személyzet segítségét, hogy legalább egy tányért adjanak, meg evőeszközt, hogy át tudjuk rá pakolni, és meg lehessen egyáltalán enni valahogy.