berezvai26

berezvai26 adatlapja

Regisztráció2016.07.22
Utoljára itt2016.08.26

Gyenge 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
3 napot töltöttem a Panzióban feleségemmel egy meghirdetett akció keretében. Sajnos a meghirdetett lehetőség, és a valóságban nyújtott szolgáltatás eltért (negatívan) egymástól. Mikor ezt észrevételeztem a tulajdonosnál, ő minősíthetetlen, lekezelő stílusban reagált erre a vendégek és a személyzet előtt.
Gyenge 2016. július 22.a párjával járt itt
A vendéglő nagyon szép, hangulatos helyen fekszik a régi Gyári-tó partján. Feleségemmel egy hosszúlépésre tértünk be. Egy vörös boros és egy fehér boros hosszúlépést ittunk 680,- Ft-ért. A hosszúlépés 1 dl bor és 2 dl szikvíz, ezért 680,- Ft nagyon borsos ár. (Eddig hasonló helyeken kb. 350,- Ft-ért ittunk ilyeneket.
Kiváló 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Szerda délután 17 óra tájban érkeztem feleségemmel az étterembe. Ebben az időben nagy csönd volt a pincehelyiségben, vendégként csak mi voltunk. Az étterem kedves, hangulatos, igyekszik elfeledtetni, hogy egy pincében van. Egy Aranypince bőségtálat ettünk. Az étel bőséges és ízletes volt, a kiszolgálás pedig figyelmes és gyors.