Platán Panzió Dobogókô

Platán Panzió DobogókôPlatán Panzió Dobogókô
Platán Panzió DobogókôPlatán Panzió Dobogókô
30 fotó

Platán Panzió Dobogókô bemutatkozása

A Dobogókőn található Platán Panzió kényelmes szobákkal és apartmanokkal vár mindenkit, aki jó levegőre és nyugodt pihenésre vágyik. A környéken számos turistaút csábítja barangolásra az arra járókat, és a kilátóból a környező csodaszép tájban is kedvére gyönyörködhet bárki.

23 vendég értékelése alapján

3,7Kényelem
3,4Szolgáltatás
4,2Étkezés
4,5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Thermal Hotel Visegrád
64.399 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Platán Panzió Dobogókô vélemények

Kiváló 2021. november 28.családjával járt itt
Két éve jártam itt, akkor vettem ajándékul 4 éjt, amit nem tudott a megajándékozott felhasználni. Helyette négyen töltöttünk itt 2 éjszakát, ami teljes megelégedésünkre szolgált. A felújítás komoly minőségi ugrást jelent, a hajdani puritán fürdőszoba teljesen modern lett, új nyílászárók , gyönyörű függönyök, príma világítás, megújult étterem.
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
Itt fényképeztem:
Platán Panzió Dobogókô - SzobákPlatán Panzió Dobogókô - Külső képPlatán Panzió Dobogókô - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. november 25.családjával járt itt
Nagyszerű 3 napról számolhatok be. Igaz, hogy ködös délután érkeztünk a szállásra, de ez nem vette el a kedvünket. Kényelmes szobákat kaptunk. Pár éve jártam itt a férjemmel, most meglepetéssel tapasztaltuk, hogy a belső felújításokkal milyen kedvezően alakították újjá a lakórészeket és az ebédlőt.
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2021. május 8. járt itt
2020-ban vásároltam egy kupont, 3nap 2éjszaka félpanzióval, egy gyertyafényes vacsorával és egész napos fürdőbelépővel az esztergomi fürdőbe. Sajnos a pandémia miatt sem tavasszal, sem az őszre halasztott időpontban nem tudtuk igénybe venni a bezárás miatt. Néhány nappal ezelőtt(mivel van igazolványunk) felhívtam a panziót, ahol azt a tájékoztatást kaptam, hogy a kuponom jun.
Itt fényképeztem:
Platán Panzió Dobogókô - KörnyékPlatán Panzió Dobogókô - KörnyékPlatán Panzió Dobogókô - KörnyékPlatán Panzió Dobogókô - KörnyékPlatán Panzió Dobogókô - KörnyékPlatán Panzió Dobogókô - Külső képPlatán Panzió Dobogókô - EgyébPlatán Panzió Dobogókô - Környék
Még több kép (5 db) >>
2019. szeptember 28.barátokkal járt itt
Az előzetes értékelések ellenére ,s mivel nem vártam luxust, elégedetten távoztunk 3 nap után. A személyzet udvarias, segítőkész volt, pl. érkezéskor másik szobát kaptunk, miután a falhoz tolt franciaágy miatt szóltam, hogy korunk miatt nem megfelelő. A szoba hangulatos bútorzattal, laptévével, kényelmes fekhellyel, s JÓ!
4Tisztaság
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
Gyenge 2019. szeptember 13.barátokkal járt itt
Kupont vettem az ősszel mai nap honlapján. Jónak tünt az ajánlat. No hát abból semmi nem volt igaz. Amikor szóvá tettük a kedvezmények hiányát azt mondták megtévesztő volt az ajánlat, és megmagyarázták hogy az ajándékok ami vastag betűvel ki volt írva nem jár csak ha veszel még egy napot 9900+5000ft utószezoni felárért aztán kiderült hogy az sem jár, .
Átlagos 2018. június 22.a párjával járt itt
Összességében nyugodt, csak pihenésre alkalmas hely. A tisztaságra jobban is lehetne figyelni. A fürdőszobában nincs, illetve felvizezett kézmosó, zavaróak a kutyák is, nem feltétlenül kellene az étterem környékére vinni, ill. itt tartani őket. A környék szép, a kilátókról a panoráma gyönyörű. Sok a kiránduló hely, de sajnos sok a környéken a szemét is.
2Személyzet
2Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Átlagos 2018. február 4.a párjával járt itt
Februárban jöttünk ide, mert máshol nem volt hely már. Nagyon kènyelmetlen az ágy, az egyik párna konkrètan egy kitömött, vaskos díszpárna szerűsèg, amit maximum a hátad mögè tudsz tenni tv-nèzès közben. A fürdőben padlószőnyeg? Nem volt szappan sem, csak egy üres flakon. A zuhanyrózsa össze-vissza spriccel.
4Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
1Kényelem
2017. december 13.gyerekekkel járt itt
Családdal 3 gyermekkel (a legkisebb 2 hónapos) érkeztünk dobogókőre. A cél az volt , hogy egy csendes, nyugodt helyet találjunk magunknak. Mivel városban mostanában nem láttunk havat így esett a választás dobogókőre. Had élvezzék e gyerekek. Hó az volt is bőven :) A szállás a mi igényeinket maximálisan kielégítette.
4Személyzet
4Tisztaság
4Kényelem
4Szolgáltatások
Platán Panzió Dobogókô - Külső kép
Átlagos 2017. április 7.a párjával járt itt
Nagy várakozással érkeztünk a panzióba, amit írtak róla, nagyon vonzó volt és persze maga Dobogókő is egy általam nagyon kedvelt helyszín. Az első "meglepetés" az érkezéskor ért minket: a panzió közvetlen környezete rendkívül elkeserítő látványt nyújtott, gyakorlatilag egy szemétdomb.
3Személyzet
3Tisztaság
3Kényelem
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Gyenge 2017. február 23.a párjával járt itt
Nagy örömmel mentünk dobogóköre mert egy ajándék utalványt kaptunk. két éjszaka reggelivel és egy gyertyafényes vacsora volt az ajándék utalvány tárgya. A megérkezéskor kedves fogadtatásban részesültünk,elfoglaltuk a szobánkat ami nem volt fényűző de tiszta volt. A fürdőszobát még NOÉ építette és azóta senki nem újította fel.
23 értékelés / 3 oldalon