Platán Panzió Dobogókő
2099 Dobogókő, Téry Ödön u. 15.

Platán Panzió Dobogókő a térképen

Platán Panzió Dobogókő értékelése:

1. helyezett a 10 dobogókői szállás közül
36. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Platán Panzió Dobogókő bemutatkozása

A Dobogókőn található Platán Panzió kényelmes szobákkal és apartmanokkal vár mindenkit, aki jó levegőre és nyugodt pihenésre vágyik. A környéken számos turistaút csábítja barangolásra az arra járókat, és a kilátóból a környező csodaszép tájban is kedvére gyönyörködhet bárki.

Platán Panzió Dobogókő képei

Platán Panzió Dobogókő vélemények

icuska20 TOP szállásértékelő
2021. májusban járt itt
Értékelt: 2021. május 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
2020-ban vásároltam egy kupont, 3nap 2éjszaka félpanzióval, egy gyertyafényes vacsorával és egész napos fürdőbelépővel az esztergomi fürdőbe. Sajnos a pandémia miatt sem tavasszal, sem az őszre halasztott időpontban nem tudtuk igénybe venni a bezárás miatt. Néhány nappal ezelőtt(mivel van igazolványunk) felhívtam a panziót, ahol azt a tájékoztatást kaptam, hogy a kuponom jun.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Az előzetes értékelések ellenére ,s mivel nem vártam luxust, elégedetten távoztunk 3 nap után. A személyzet udvarias, segítőkész volt, pl. érkezéskor másik szobát kaptunk, miután a falhoz tolt franciaágy miatt szóltam, hogy korunk miatt nem megfelelő. A szoba hangulatos bútorzattal, laptévével, kényelmes fekhellyel, s JÓ!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kupont vettem az ősszel mai nap honlapján. Jónak tünt az ajánlat. No hát abból semmi nem volt igaz. Amikor szóvá tettük a kedvezmények hiányát azt mondták megtévesztő volt az ajánlat, és megmagyarázták hogy az ajándékok ami vastag betűvel ki volt írva nem jár csak ha veszel még egy napot 9900+5000ft utószezoni felárért aztán kiderült hogy az sem jár, .

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Összességében nyugodt, csak pihenésre alkalmas hely. A tisztaságra jobban is lehetne figyelni. A fürdőszobában nincs, illetve felvizezett kézmosó, zavaróak a kutyák is, nem feltétlenül kellene az étterem környékére vinni, ill. itt tartani őket. A környék szép, a kilátókról a panoráma gyönyörű. Sok a kiránduló hely, de sajnos sok a környéken a szemét is.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Februárban jöttünk ide, mert máshol nem volt hely már. Nagyon kènyelmetlen az ágy, az egyik párna konkrètan egy kitömött, vaskos díszpárna szerűsèg, amit maximum a hátad mögè tudsz tenni tv-nèzès közben. A fürdőben padlószőnyeg? Nem volt szappan sem, csak egy üres flakon. A zuhanyrózsa össze-vissza spriccel.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Családdal 3 gyermekkel (a legkisebb 2 hónapos) érkeztünk dobogókőre. A cél az volt , hogy egy csendes, nyugodt helyet találjunk magunknak. Mivel városban mostanában nem láttunk havat így esett a választás dobogókőre. Had élvezzék e gyerekek. Hó az volt is bőven :) A szállás a mi igényeinket maximálisan kielégítette.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással érkeztünk a panzióba, amit írtak róla, nagyon vonzó volt és persze maga Dobogókő is egy általam nagyon kedvelt helyszín. Az első "meglepetés" az érkezéskor ért minket: a panzió közvetlen környezete rendkívül elkeserítő látványt nyújtott, gyakorlatilag egy szemétdomb.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy örömmel mentünk dobogóköre mert egy ajándék utalványt kaptunk. két éjszaka reggelivel és egy gyertyafényes vacsora volt az ajándék utalvány tárgya. A megérkezéskor kedves fogadtatásban részesültünk,elfoglaltuk a szobánkat ami nem volt fényűző de tiszta volt. A fürdőszobát még NOÉ építette és azóta senki nem újította fel.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5. - 4 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel töltöttünk el itt egy hétvégét. Jól éreztük magunkat, a személyzet kedves, a kiszolgálás gyors. Az étel adagok bőségesek. Ha kétszer kéred reggelire ugyan azt, nem biztos, hogy azonos mennyiséget kapsz. A tisztaságra nem volt panaszunk, a fürdő azért lassan felújításra szorul. A főétkezést rugalmasan 12 és 20 óra között lehetett igénybe venni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 24. - 6 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttem a Panzióban feleségemmel egy meghirdetett akció keretében. Sajnos a meghirdetett lehetőség, és a valóságban nyújtott szolgáltatás eltért (negatívan) egymástól. Mikor ezt észrevételeztem a tulajdonosnál, ő minősíthetetlen, lekezelő stílusban reagált erre a vendégek és a személyzet előtt. A recepciós hölgy is rátett még néhány lapáttal a modortalanságra.

City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 11.920,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.556 - 9.445,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.939 - 31.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
Érvényes: 2021.12.29-ig
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.283 - 16.688,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.420 - 41.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.05.29-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.17-ig
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 8.550 - 12.150,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, privát wellness használattal és pezsgőzéssel, kedvezménnyel, belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Alta Moda Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.955 - 35.435,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.05.08-ig

Szállodák Dobogókő környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

DobogókőX