Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest

4,1
étterem, kávézó - kávéház
Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest
Aranypince Étterem & Pálinkaház BudapestAranypince Étterem & Pálinkaház Budapest

Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest bemutatkozása

Várjuk önt az Aranypince családi étteremben, tradicionális magyaros és nemzetközi ételkínálattal! Étlapunkról 80 féle étel közül választhat, melyeket mesterszakács séfünk készít el Önöknek! Magyarország minden borvidékének borkínálata megtalálható az italkínálatok között.

Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Pihenés 60 felett - senior ajánlat
Hotel Kiss Tata

Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest vélemények

Kiváló 2017. november 6.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,és másoknak is ajánlom. Nagyon bőséges volt a választék,és a leves is nagyon finom,sőt még a szakács is kijött hozzánk,amit még nem tapasztaltunk sehol máshol,csak egy baj volt,hogy egy kicsit nyers volt a hús,de még belefért,az elvárásokba. Igazán kellemes estét töltöttünk családi társaságban. A személyzet is jól szerepelt,tényleg egy szavunk se lehet.
Szörnyű 2016. október 13.a párjával járt itt
Kuponnal mentünk bőségtálak fogyasztani az étteremben 4000 forintba került a kupon a kétszemélyes bőségtálért. Nem tartom magamat fényes embernek de büdös volt a hús ehetetlen a követ a felszolgáló megannyi szólva be volt rúgva. Nem nagyon szoktam véleményeket adni sehol de de ez életem legrosszabb étterme élménye volt!
Kiváló 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
Szerda délután 17 óra tájban érkeztem feleségemmel az étterembe. Ebben az időben nagy csönd volt a pincehelyiségben, vendégként csak mi voltunk. Az étterem kedves, hangulatos, igyekszik elfeledtetni, hogy egy pincében van. Egy Aranypince bőségtálat ettünk. Az étel bőséges és ízletes volt, a kiszolgálás pedig figyelmes és gyors. Másoknak is ajánlani tudom.
2016. április 11.családjával járt itt
Egy "kuponos" alkalommal jártunk a helyen először, férjem és én. Egy kétszemélyes tálat ettünk és meg voltunk vele elégedve. Minden finom és friss volt rajta. Közben élőzene szólt. Maga a hely a pince jellegéből adódóan hangulatos, meghitt. Nem azt mondom, hogy nem jártam még jobb helyen, vagy hogy nem ettem még finomabbat, de azt kaptuk amire számítottunk, jót ettünk, kedvező áron.
Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest - Egyéb
Gyenge 2014. október 13.a párjával járt itt
Az étterem által meghirdetett kupont vettük igénybe. Kár volt mert úgy néz ki hogy kezd az a felfogás elterjedni hogy ha kupont veszel neked csak "ez" jár. Kezdődött ott hogy a pincér alig akart megjelenni ill. amikor megjelent akkor is lekezelő stílusban válaszolt az általunk feltett rutin kérdésekre.
Kiváló 2014. március 9.barátokkal járt itt
Egy baráti párral foglaltunk asztalt az Aranypince étterembe,Torkos csütörtök alkalmával,és nagyon pozitív tapasztalataink vannak csak. Nagyon kedves, szakszerű,figyelmes, gyors volt a kiszolgálás, az ételek fantasztikusan, hatalmas adagok,és mindezeken túl nagyon kellemes élőzene szólt.
Kiváló 2013. december 23., kollégákkal járt itt
December 18-án egy céges karácsonyi vacsorán vettem részt az Aranypince étterembe,és csak pozitívan tudok nyilatkozni az étteremrő,nagyon szép karácsonyi díszítés fogadott érkezéskor,a felszolgáló kedves,figyelmes,előzékeny,gyors volt. Az ételek hamar elkészültek, nagyon finomak voltak,és hatalmas adagok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Kiváló 2013. december 3.a párjával járt itt
A hónapfordulónkat töltöttük itt a párommal. Nagyon tetszett képekről az étterem hangulata, elrendezése, ezért is választottam ezt az helyet. Pozitív: A pincér nagyon nagyon kedves volt, mindenben segített, rendelkezésünkre állt bármiről is volt szó. Az étel finom volt, nagyon gusztusosan volt tálalva.
Kiváló 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom az éttermet mindenkinek,fantasztikus házias ízek,nagy adagok, remek kiszolgálás, és mindez megkoronázása hangulatos élőzene teszi még kellemesebbé az étteremben töltött időt! Nagyon tetszett az étterem magyaros díszítése,meleg, családias hangulatot áraszt. Gratulálok az étterem személyzetének, csak így tovább!
Tisztelettel: Radics Zoltán
2013. július 23.a párjával járt itt
Nagyjából egy hónapja vacsoráztunk ott párommal, számomra is meglepi volt hova megyünk. Egy kuponos lehetőséggel mentünk, nem is volt ez miatt más hozzáállás. Az ételre nem kellett sokat várni, a bőségtál amit ettünk isteni finom volt. Volt rajta minden ami szem szájnak ingere. Az étterem kifejezetten magyaros, tehát a berendezés is hagyományokat tükröz.
Aranypince Étterem & Pálinkaház Budapest a térképen
1072 BudapestDob u. 4.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, operett, rock&roll
2000 Ft (kb. ár)
Cseh sörök