bhelga

bhelga adatlapja

Regisztráció2014.08.13
Utoljára itt2017.02.09

Kiváló 2014. szeptember 22.a párjával járt itt
Amikor a környéken kirándulunk, akkor általában ide térünk be egy jó ebédre. Már sokszor jártunk itt, sokféle ételt kipróbáltunk de az én személyes kedvencem a Kacsasült párolt káposztával, burgonyagombóccal, áfonyalekvárral. Számomra megunhatatlan, csak két baj van vele, hogy mások is szeretik, így bizony már jártam úgy, nem jutott, és hatalmas adag, egyedül sosem bírom megenni.
Kiváló 2014. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal, kisgyerekkel jártunk itt. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet udvarias. Tetszett, hogy több típusú ételből választhattunk. Került az asztalra pizza a kicsiknek, többféle húsétel a nagyobbaknak, vegetáriánus ételekből is tudtunk választani, mindenki megtalálta a fogára valót.
2014. augusztus 19.a párjával járt itt
Az az igazi régimódi, kicsit kocsmás jelleggel (és itt jó értelemben írom), hagyományos halételekkel. Halászlé szinte azonnal az asztalra kerül, de a többi ételre sem kell sokat várni. Aki nem szereti a halat, annak is érdemes betérni, ő sem marad éhesen, hiszen kerülhet az asztalra többféle disznó, vagy szárnyas étek is.