Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr

3,1Kiszolgálás
3,8Hangulat
3,6Ár / érték
3,3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Sokoró Fogadó Sokorópátka
73.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr vélemények

Gyenge 2021. október 12.a párjával járt itt
Tegnap betértünk egy jó halászlé reményében. A felszolgáló fásult, enervált, unott modorú, cseppet sem előzékeny. Az abrosz foltos Előtte két zéró colát kértünk, amit koszos, használt (citromrostos, ivásnyomos) pohárban hozott ki, így a halászléről nem tudok véleményt mondani, mert addig nem jutottunk el.
1Ételek / Italok
2Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Gyenge 2021. szeptember 17.a párjával járt itt
Ez az a hely, amit a győriek mindentudás egyetemének hívnak, itt ugyanis mindent meg lehet tudni a városban s a városról, amit a lapok nem írnak meg. Ehhez persze gyakran kell járni a söntés részbe s ott talpon állni vagy leülni a b. . . megezések [moderálva - a szerk. ] közé. Ez egy közel négyszáz esztendős kocsma, ma kisvendéglőnek vagy csárdának hívja magát.
2Kiszolgálás
Kiváló 2019. október 14., csoporttal járt itt
A Matróz a győriek szemében már nem csak egy hely, egy fogalom: a lepukkantan hangulatos étterem, ahova nem kell kiöltözni, ahol a pincérek közvetlenek, olyan "matróz"-jellegűek. Az étlapon főleg hagyományos ételek szerepelnek, de az italok már főleg mai jellegűek. Az asztalok picit szűkösen vannak, érdemes előre foglalni egyet, mert lehet, hogy nem engednek be.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már
2019. augusztus 22.családjával járt itt
Nagyon jó helyen van, a kialakítása hangulatos. Halászlét rendeltünk, ami bőséges és finom volt. Sajnos belsőséget csak ikrát tudtak adni - kár. A kenyér viszont elég száraz volt. A túróscsusza akkora adag volt, hogy csak ketten bírkóztunk meg vele. Viszont a deszert választék nagyon gyér, ezért aki nem szereti vagy nem eheti a tejes dolgokat, annak nincs választék.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Az étel finom volt, ízletes. A fiatalabb pincér, flegma és lenéző volt a kiszolgálás gyors, feltűnően. Amúgy jó hely, csendes, levegős, nyugodt környezetben. A pincérek egymás közötti kommunikációja hagy némi kívánni valót maga után.Pl.b..meg...
Az ételek előre elkészítettek. Valószínű ezért gyors a kiszolgálás.
4Ételek / Italok
2Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Szörnyű 2019. április 16.a párjával járt itt
Azzal kezdeném hogy mi törzsvendégek voltunk ott a mai napig ! ! ! ! ! De a mai nap a kiszolgálás a pincérrel nagyon arogáns volt ! ! ! ! Számlát nem adót semmiről , csak egy kis papír lapot dobott odda az asztra! Az volt számla , cerúzával ráírva a fizetendő összegem ! Ma Óriásit csalódtam ebben az étteremben , hisz mindig idde jártunk!
1Hangulat
3Ár / érték arány
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2019. április 8.barátokkal járt itt
Szombaton 4 személyre foglaltunk ebédidőre helyet. (többször voltunk már ebben az étteremben, amikor Győrben jártunk, járunk. )) Amikor megérkeztünk a pincér középre mutatott egy asztalra,ahol már a székeket se lehetett kihúzni, mivel olyan közel ültek a többi asztalnál.
Átlagos 2019. március 6.a párjával járt itt
Mint ahogy máshol is szoktam itt is halászlét rendeltem. Amit kaptam az mennyiségre ugyan megfelelő volt de nem volt friss. Ehhez képest nem volt olcsó!
A hely egyébként hangulatos. A pincérek ugyan udvariasak voltak, de nem kedvesek. Mintha zavarta volna őket a vendég megjelenése. Csalódtam.
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 48 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 19.a párjával járt itt
Egy hangulatos kisvendéglő, ami könnyen megközelíthető. Finom halászlé, túrós metélt, sztrapacska. Gyors felszolgálás, a pincérek sem voltak udvariatlanok. Elvitelre kértünk ecetes halat, arra sem kellett várni. Csak ajánlani tudom.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Matróz Dunaparti Kisvendéglő Gyôr - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Barátok ajánlására ültünk be a helyre. A kiszolgálás rendkívül gyors volt. A limonádé drága és pocsék, azt senki ne vegye.
Az étlap egyszerű.
A halászlé átlagos volt, semmi extra. Mi "üres" halászlét vettünk, de máshol ezért az árért hallal teli levet is kapni, ami sűrűbb.
Az étel átlagos volt, a sült krumpli szottyadt.
Szerintem nagyon drága hely!
3Kiszolgálás
3Hangulat