4,5

Ensana Thermal Sárvár

Toscana Étterem & Pizzéria Szombathely vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2017. szeptember 6.barátokkal járt itt
Csajos nap keretében választottuk az éttermet szombati napon, ebédidőben, és mindennel elégedettek voltunk. Az étterem tágabb környezete, a terasz, a kert és az ételek is igazi olaszos hangulatot árasztanak, teljesen elégedettek voltunk a kiszolgálással, valamint az ételek, limonádék minőségével egyaránt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Egy a közelben tartott sportesemény után jártunk itt. Nagyon sokan voltak, de a kiszolgálás nagyon gyors volt. Az ételek finomak voltak. Árban is jók. Hangulatos hely. Érdemes viszont asztal foglalni, főleg ha egy ilyen nagyobb rendezvény van.
Kiváló 2017. június 28.a párjával járt itt
Negyvenedik születésnapomon látogattuk meg a helyet. Meglepően kellemes árfekvés az étel minőségéhez képest, nagyon szépen tálalt ételek.
Végre egy fogas, ami rendesen volt megsütve, se száraz nem volt, sem túlságosan "lottyadt" - halízű. A grillezett zöldségekkel és rizzsel tálalt csirkemell is rendkívül kiadós, főleg az árához képest. Legközelebb is megyünk, és másoknak is ajánljuk.
Toscana Étterem & Pizzéria Szombathely - Étel/italToscana Étterem & Pizzéria Szombathely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. november 24.barátokkal járt itt
Korábban jártunk már itt, de pontosan nem emlékeztem benyomásainkra. Asztalt foglaltam 5 főre, megérkezésünkkor kicsit meglepődtem a félhomályon. . . Mécses ugyan volt az asztalon, de túl sok fényt nem adott. Alig láttam az ételt, pedig az én mediterrán salátám egész jó volt . A füstölt garnélákat ugyan nagyítóval kellett volna megkeresnem.
Kiváló 2014. október 24.a párjával járt itt
Pozitív véleményem van az étteremről! Férjemmel voltunk itt, ebben az étteremben nyertünk egy vacsorát! A hely hangulatos, kellemes környezet, a kiszolgálás tökéletes, udvariasak, az ételek fantasztikusak, bőségesek, az árak is elfogadhatók, úgyhogy minden nagyszerű volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! Minden elismerésem az ott dolgozóké! ! !
Szörnyű 2014. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Az ételek ehetetlenek voltak. A leves hideg, zsîros, a tészta sós, a hús rágós. A kiszolgálás felejtős. Az üdîtő volt hideg. Az jó volt. Mást nem tudtunk fogyasztani. Nem ajánlom. A kifogásolt minőség miatt szóltunk, de nem reagálták le, vállvonogatás. Az egész ebéd, ami ugye nem volt, nagyon bosszantott mert végre együtt volt a család és rossz érzéssel jöttünk el.
Kiváló 2014. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagy családdal, kisgyerekkel jártunk itt. A kiszolgálás gyors volt, a személyzet udvarias. Tetszett, hogy több típusú ételből választhattunk. Került az asztalra pizza a kicsiknek, többféle húsétel a nagyobbaknak, vegetáriánus ételekből is tudtunk választani, mindenki megtalálta a fogára valót.
Kiváló 2013. július 4.barátokkal járt itt
Több alkalommal, legutóbb egy osztálytalálkozón jártam itt. Minden szempontból nagyon elégedett voltam: nem csak az a la carte, de a rendezvény menü ételek is finomak és szépek voltak. Az étterem elegáns, toszkán hangulatú, évről-évre alakítgatják, csinosítgatják.
Toscana Étterem & Pizzéria Szombathely - Külső képToscana Étterem & Pizzéria Szombathely - Belső