Billvilder

Billvilder adatlapja

Regisztráció2019.01.13
Utoljára itt2023.06.15

2019. március 5.családjával járt itt
Már vagy 10 éve járunk ide és eddig mindennel meg voltunk elégedve. A mai napon viszont egy szokatlan dolog történt. Megrendeltük, kifizettük, és vártunk, hogy elkészítsék. Várakozás közben a párom azt mondta nekem, hogy sokallja az összeget. Mikor megkaptuk a rendelést, azonnal megnéztük a számlát. Feltűnt egy tétel.
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Megtörtént a csoda! Sosem gondoltam volna, hogy átok ha étel ügyileg az ember otthon el van kényeztetve. Azért átok, mert mindig csak azt veszem észre, hogy sehol se akarok kajálni, mert csak negatív meglepetés ér. Mint ahogy legtöbben, mi is kétkedve mentünk be az Aqua-Pallace önkiszolgáló éttermébe. A kaja viszont meglepően jó minőségű volt.
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Nagy kritikusok vagyunk. Lehetünk, mert el vagyunk kényeztetve. A világ legjobb fagyizója számunkra az etalon, ez pedig Budapesten a vörösvári úton lévő
KDCukrászda [moderálva - a szerk. ]. Mi egyszerűen csak Magdi Néni fagyizójának hívjuk. Úgy tűnik, ez a minőség is egy átok, mert ha valamelyik cukrászda fagyija nagyon elmarad ettől, azt messzire elkerüljük.