Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Szilfákalja u. 45.

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok híve annak a gondolatnak, hogy a vendégnek mindig igaza van. Léteznek bunkó pincérek és léteznek bunkó vendégek. A hivatásukat komolyan vevő vendéglátó és felszolgáló számára igen nagy kihívás egy kekec, bunkó vendég kezelése.

Deilinger TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A Hajdúszoboszlóiak közül sokan kedvelik a helyet mert jó áron vannak a sütemények. Szoboszlón viszonylag sok a süteményező hely ezért ha életben akar maradni egy cég akkor csak a minőséggel és az árral tudnak életben maradni. Néha napján mi is betérünk ide megenni 1-2 süteményt. A választék elég bő, az adagok megfelelőek egy felnőtt számára is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Kellemes, hangulatos cukràszda. Kedves kiszolgàlàs, igènyes, stílusos, a sütik nagyon finomak, kàvè is igazàn finom. Tortàt is innen rendelünk, sosem csalòdtunk mèg. Bàtran ajànlom mindenkinek!

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fagyizó: Szilfákalján lévő vendéglátó egység. Most nem a kínálatról és a minőségről akarok írni, - ezt már korábbi bejegyzésemben megtettem -, egyébként változatlan színvonal van. Ilyen kiszolgálással talán még sosem találkoztam. A hölgy nagyon kedves, a gyerek kívánságát szinte előre tudó, mindent teljesítő, végtelenül türelmes és mosolygós volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
A Hodosi cukrászda nem rosszabb és nem jobb, mint a legtöbb cukrászda Magyarországon, tipikus átlagos hely. Talán annyi különbséggel, hogy az eleve alulárazott sütik még a megszokottnál is olcsóbbak. Ettünk egy gombóc csokifagyit (200 ft), továbbá egy Guru nevű sütit, ezutóbbi szárazkás volt, mint a legtöbb megszokott torta, és nagyon olcsó 250 ft.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Télen sokféle süteményt, nyáron ez mellett fagylaltot is árulnak Hajdúszoboszló főutcáján, közel a fürdőhöz (igaz, kissé kiesik, mert nem a sétáló részen, hanem azzal szemben található). Nekem legjobban az előre csomagolt linzereik tetszenek a sütemények közül, messze kiemelkedik a "nagyüzemi" linzerek közül, pont megfelelően omlós. Érdemes kipróbálni!

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.01.18. - 2021.01.31.
Margit Apartman
2019.08.21. - 2020.08.18.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 8.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Óbester
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.
Campus Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.18. - 2020.08.18.
Napsugár Apartmanok
3-6 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.22. - 2019.12.24.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóX