Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Szilfákalja u. 45.

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló a térképen

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló vélemények

2020. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. december 28.
Nagyon kedves, ötletes süteményt készítettek a cukrászok, mikulásra. Hóember és piros csizma mignon meglepetés várta a vendégeket. A kis figurák elnyerték kicsik-nagyok tetszését. Kellemes ízesítésen túlmenően a megformázás aratott sikert. Az ár határozottan vendégbarát, egyébként ez jellemző a többi süteményre is. Köszönjük.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok híve annak a gondolatnak, hogy a vendégnek mindig igaza van. Léteznek bunkó pincérek és léteznek bunkó vendégek. A hivatásukat komolyan vevő vendéglátó és felszolgáló számára igen nagy kihívás egy kekec, bunkó vendég kezelése.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A Hajdúszoboszlóiak közül sokan kedvelik a helyet mert jó áron vannak a sütemények. Szoboszlón viszonylag sok a süteményező hely ezért ha életben akar maradni egy cég akkor csak a minőséggel és az árral tudnak életben maradni. Néha napján mi is betérünk ide megenni 1-2 süteményt. A választék elég bő, az adagok megfelelőek egy felnőtt számára is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Kellemes, hangulatos cukràszda. Kedves kiszolgàlàs, igènyes, stílusos, a sütik nagyon finomak, kàvè is igazàn finom. Tortàt is innen rendelünk, sosem csalòdtunk mèg. Bàtran ajànlom mindenkinek!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fagyizó: Szilfákalján lévő vendéglátó egység. Most nem a kínálatról és a minőségről akarok írni, - ezt már korábbi bejegyzésemben megtettem -, egyébként változatlan színvonal van. Ilyen kiszolgálással talán még sosem találkoztam. A hölgy nagyon kedves, a gyerek kívánságát szinte előre tudó, mindent teljesítő, végtelenül türelmes és mosolygós volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
A Hodosi cukrászda nem rosszabb és nem jobb, mint a legtöbb cukrászda Magyarországon, tipikus átlagos hely. Talán annyi különbséggel, hogy az eleve alulárazott sütik még a megszokottnál is olcsóbbak. Ettünk egy gombóc csokifagyit (200 ft), továbbá egy Guru nevű sütit, ezutóbbi szárazkás volt, mint a legtöbb megszokott torta, és nagyon olcsó 250 ft.
Zalakaros

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Télen sokféle süteményt, nyáron ez mellett fagylaltot is árulnak Hajdúszoboszló főutcáján, közel a fürdőhöz (igaz, kissé kiesik, mert nem a sétáló részen, hanem azzal szemben található). Nekem legjobban az előre csomagolt linzereik tetszenek a sütemények közül, messze kiemelkedik a "nagyüzemi" linzerek közül, pont megfelelően omlós. Érdemes kipróbálni!

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Pávai
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Mary Apartman
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.12.31.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2021.07.14. - 2021.12.23.
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Attila Vendégház
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.628 - 19.406,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 14.179 - 20.403,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2021.12.19.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóX