Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Szilfákalja u. 45.

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló a térképen

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló vélemények

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2020. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. december 28.
Nagyon kedves, ötletes süteményt készítettek a cukrászok, mikulásra. Hóember és piros csizma mignon meglepetés várta a vendégeket. A kis figurák elnyerték kicsik-nagyok tetszését. Kellemes ízesítésen túlmenően a megformázás aratott sikert. Az ár határozottan vendégbarát, egyébként ez jellemző a többi süteményre is. Köszönjük.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok híve annak a gondolatnak, hogy a vendégnek mindig igaza van. Léteznek bunkó pincérek és léteznek bunkó vendégek. A hivatásukat komolyan vevő vendéglátó és felszolgáló számára igen nagy kihívás egy kekec, bunkó vendég kezelése.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A Hajdúszoboszlóiak közül sokan kedvelik a helyet mert jó áron vannak a sütemények. Szoboszlón viszonylag sok a süteményező hely ezért ha életben akar maradni egy cég akkor csak a minőséggel és az árral tudnak életben maradni. Néha napján mi is betérünk ide megenni 1-2 süteményt. A választék elég bő, az adagok megfelelőek egy felnőtt számára is.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. október 30.
Kellemes, hangulatos cukràszda. Kedves kiszolgàlàs, igènyes, stílusos, a sütik nagyon finomak, kàvè is igazàn finom. Tortàt is innen rendelünk, sosem csalòdtunk mèg. Bàtran ajànlom mindenkinek!

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fagyizó: Szilfákalján lévő vendéglátó egység. Most nem a kínálatról és a minőségről akarok írni, - ezt már korábbi bejegyzésemben megtettem -, egyébként változatlan színvonal van. Ilyen kiszolgálással talán még sosem találkoztam. A hölgy nagyon kedves, a gyerek kívánságát szinte előre tudó, mindent teljesítő, végtelenül türelmes és mosolygós volt.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
A Hodosi cukrászda nem rosszabb és nem jobb, mint a legtöbb cukrászda Magyarországon, tipikus átlagos hely. Talán annyi különbséggel, hogy az eleve alulárazott sütik még a megszokottnál is olcsóbbak. Ettünk egy gombóc csokifagyit (200 ft), továbbá egy Guru nevű sütit, ezutóbbi szárazkás volt, mint a legtöbb megszokott torta, és nagyon olcsó 250 ft.
Zalakaros

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Télen sokféle süteményt, nyáron ez mellett fagylaltot is árulnak Hajdúszoboszló főutcáján, közel a fürdőhöz (igaz, kissé kiesik, mert nem a sétáló részen, hanem azzal szemben található). Nekem legjobban az előre csomagolt linzereik tetszenek a sütemények közül, messze kiemelkedik a "nagyüzemi" linzerek közül, pont megfelelően omlós. Érdemes kipróbálni!

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Steffy Apartman
2021.04.01. - 2021.08.31.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
Muskátli Vendégház
Cristian Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.28.
Betty Apartman Hajdúszoboszló
Valentin Deluxe Apartman
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Muskátli Apartmanház 4

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Kalandos és élményteli Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóX