BKJudit

BKJudit adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  állatbarát
Regisztráció2016.05.15
Utoljára itt2016.05.15

Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Meseszép környezetben hangulatos, családias, igényesen felszerelt virág nevekkel ellátott házikók... Nagyon finom, házias, bőséges ellátás! Házassági évfordulónkon töltöttünk el ott egy hétvégét, amit a házigazda emlékezetessé tett egy finom süteménnyel ajándékul! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. május 15.családjával járt itt
Mesébe illő környezet... szökőkút, rendezett park és saját fűszernövény kert fogadja a kastélyba érkezőt! Belépve lélegzet elállító bútorok, csillárok, függönyök... Az étel nagyon finom és változatos volt! A személyzet figyelmes, udvarias! A szobánk tiszta, hangulatos! Mindenkinek ajánlom!
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves Vendégünk, köszönjük értékelését! Nagy örömünkre szolgál, hogy itt tartózkodásuk alatt jól érezték magukat! Bízunk benne, hogy a jövőben is szállóvendégeink között köszönthetjük Önöket!
2016. május 17., La Contessa Kastélyhotel